Clubul aspirantelor - 69
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Adina Mariana
Scris: Wednesday, November 21, 2018 8:24 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 8/16/2017
Buna dimi fetelor.Va multumesc inca odata pt.incurajari.Sunteti minunate.Dumnezeu sa ne ajute pe toate.dance Raluka,Primavera ma gandesc la voi sa fie totul binepupici va tin pumniiHands
Primavera7
Scris: Wednesday, November 21, 2018 8:30 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/7/2018
RalukM wrote:
Adina sunt ci gandul la tineHands fii zen si optimista.
Primavera bafta la beta, o sa fie bine o sa vezi.
Eu imi beau cafeaua si pt ca s prima trezita imi fac curaj sa scot cainele si apoi merg la intepat. Nu mi place deloc vremeam asta ploioasa, ori nameti ori uscat si frigsa fie dar macar atata zloata:) Am ceva emotii cu beta, sper sa fie bine si sa iasa dubluHands

Deci, eu doar ce am ajuns la munca. Prima data am fost la beta si acum astept rezultatul.
Mai are rost sa specific emotiile si stresul de pe umerii mei acum?

Adina Mariana mult succes, sunt sigura ca o sa fie cu ochisori. Iti tin pumnii si ca intoteauna Cheek Kiss
Andreea06
Scris: Wednesday, November 21, 2018 8:38 AM
Nivel

Inregistrat: 2/28/2017
Adina Mariana wrote:
Multumesc Dxc,Nella si Andreea.Apropo Amdreea...in 5 dimi de Mos Nicolae va trebui sa fac beta fiind 14 zile de la iui.Nu imi doresc alt cadou de la Mosul decat un beta pozitivbounce

Pai asa m-am gandit si eu ca undeva fix inainte ar trece 12-14 zilehainoroc sa fie asteptarea cat mai usoara si rezultatul pe masura asteptarilor majoreta
FloreFlore
Scris: Wednesday, November 21, 2018 8:52 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/17/2017
Primavera7 wrote:

Deci, eu doar ce am ajuns la munca. Prima data am fost la beta si acum astept rezultatul.

Adina Mariana mult succes, sunt sigura ca o sa fie cu ochisori. Iti tin pumnii si ca intoteauna Cheek Kiss

hearts Am ?i eu emotii pentru tine dar ?tiu sigur ca de data asta v a fi bine !!!pupici
Eu m am trezit în toiul noptii cu intepaturi destul de mari la ovarul stang ?i vad ca acum iar au început. ..As fi în z6-7 DPO....uff
RalukM
Scris: Wednesday, November 21, 2018 8:54 AM
Nivel

Inregistrat: 1/24/2014
Primavera7 wrote:

Sunntem 2 cu emotiiLol pana dupa amiaza cand afiseaza rezultatele mi se lungesc urechile. Sa vezi emotii la beta 2...primul ca primul dar la al2lea parca cresc exponential. Eu si acum dupa 2 sarcini sunt pilaf cu emotiile. Credeam ca ma linistesc dar de unde. Acum parca s mai mari.
Andreea06
Scris: Wednesday, November 21, 2018 8:58 AM
Nivel

RalukM wrote:

Sunntem 2 cu emotiiLol pana dupa amiaza cand afiseaza rezultatele mi se lungesc urechile. Sa vezi emotii la beta 2...primul ca primul dar la al2lea parca cresc exponential. Eu si acum dupa 2 sarcini sunt pilaf cu emotiile. Credeam ca ma linistesc dar de unde. Acum parca s mai mari.

Da, la al doilea ma temeam si eu mai tare. Stiam ca e un target stii.. ca primul na, orice numar acolo nu imi zice mare lucru la test pozitiv, dar al doilea...
RalukM
Scris: Wednesday, November 21, 2018 9:07 AM
Nivel

Inregistrat: 1/24/2014
Am fost viteaza si m am programat la eco tocmai pe 12.12.As avea 6-7s am zis sa merg sa aud direct inimioara sa nu mai fac ca datile trecute sa merg devreme sa vada doar un punct si apoi sa astept 2s pana aud inimioara, am stat de intr un stres continuu. Sa vedem daca rezist acumLol
Primavera7
Scris: Wednesday, November 21, 2018 9:20 AM
Nivel

RalukM wrote:
Am fost viteaza si m am programat la eco tocmai pe 12.12.As avea 6-7s am zis sa merg sa aud direct inimioara sa nu mai fac ca datile trecute sa merg devreme sa vada doar un punct si apoi sa astept 2s pana aud inimioara, am stat de intr un stres continuu. Sa vedem daca rezist acumLol

Eu pe 11 am prins loc abea la ginecologul meu. Am si vineri acum programare la alt medic.
Sunt speriata din cauza petelor maronii.
Daca da Dumnezeu si beta e ok o sa fiu mai relaxata.
A wish
Scris: Wednesday, November 21, 2018 9:40 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/22/2018
RalukM wrote:

Trebuie sa rezisti!Asa am facut si eu..Dupa 3 beta m am programat peste 2 sapt la eco direct cand stiam ca o sa am 6 sapt si 3 zile..E cel mai bine...intradevar te incearca fel si fel de ganduri si asteptarea este grea dar este cel mai sanatos,apoi daca nu se vede stai si mai stresata.O sa fie bine o sa vedeti! Astept cu nerabdare beta la amndoua! yes
Adina iti doresc mult mult succes si Dzeu iti va darui si tie 2 liniute sunt sigura !
Mirela.t83
Scris: Wednesday, November 21, 2018 10:02 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 11/1/2018
Neata fetelor!
Va asteptam cu vesti bune!Cheek Kiss
Eu m am trezit, dar tot pe low sunt.
Sper ca n am dat banii aiurea.
Andreea06
Scris: Wednesday, November 21, 2018 10:16 AM
Nivel

Deci eu va urez stresul asta de la beta la toate, ca asta inseamna test pozitiv si bobita dance
Ps: inclusiv mieee
FloreFlore
Scris: Wednesday, November 21, 2018 10:24 AM
Nivel

Andreea06 wrote:
Deci eu va urez stresul asta de la beta la toate, ca asta inseamna test pozitiv si bobita dance
Ps: inclusiv mieee

In câteva zile poate ne prezinti si tu un frumusel test pozitiv !!!dance
Primavera7
Scris: Wednesday, November 21, 2018 10:26 AM
Nivel

FloreFlore wrote:

In câteva zile poate ne prezinti si tu un frumusel test pozitiv !!!dance

Mai simti intepaturile la ovare?
FloreFlore
Scris: Wednesday, November 21, 2018 10:28 AM
Nivel

Primavera7 wrote:

Mai simti intepaturile la ovare?

Da ,ma lasasera pana acum câteva minute cand am sim?it din nou junghiuri tot in partea stânga. ..
Primavera7
Scris: Wednesday, November 21, 2018 10:35 AM
Nivel

FloreFlore wrote:

Da ,ma lasasera pana acum câteva minute cand am sim?it din nou junghiuri tot in partea stânga. ..

Incearca un nospa, poate ajuta putin la diminuarea disconfortului. Sa nu fie o mica raceala.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.