Clubul aspirantelor - 64
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Elena7
Scris: Friday, July 13, 2018 9:20 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/2/2015
ivoreth wrote:

Multumesc, Elena! Tu ce mai faci? Cum te simti?

Eu nu sunt atat de bine ca la prima sarcina, dar sunt binisor..am greturi non-stop, si sunt groaznice pt ca nu imi vine sa fac nimic..dar ma consolez cu gandul ca nu mai dureaza mult. Sa fie bine de data asta la tine! Te asteptam la gravidute! Trebuie sa fie bine!computerlove
LAURA0202
Scris: Friday, July 13, 2018 9:33 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/1/2016
FloreFlore wrote:

Buna !Mai ai 3-4 zile pana la cm nu?Eu zic sa mai a?tep?i 2 z ?i sa repeti testul ptr ca cel de ieri nu e deloc concludent...Tu e?ti ca mine ,faci teste devreme etc ,nerabdarea e mare sic Scurgerile pot fi ?i semn de implantare dar în acela?i timp pot semnala diverse afec?iuni ...Eu iti tin pumnii sa fie cu ochisoricomputerlove
Azi noapte am visat ca eram insarcinata ?i so?ul îmi cumpara brânza pentru ca pofteamCrazy ?i eu chiar nu ma omor cu lactatele hohot
Abia a?tept sa treaca 2 saptamâni sa vad care e treaba ai cu mine ca de la ultimul cm am ramas cu durere la sânul drept destul de sâcâitoare. .Plus ca am dureri ff mari de cap la orgasmpale Dar durerile sunt laterale ,când pe stânga, când pe drepata ..E prima data când patesc asa ceva ...

Cheek Kiss buna Flore. si eu visasem ca o pata mica rozalie si care .... disparuse cand m am uitat mai de aproape, pe absorbantul zilnic al meu.ras Doamne ajuta sa ti dse indeplinerasca visul. cat legat de durerea de sani pe lateral, si eu aveam pana ieri,numai pe partea dreapta, acuma in schimb ii si pe stanga putin. cine stie ce o fi? NuStiu vreo dereglare? am mai avut dureri pe lateral,in alte luni, sau poate o fi vrand sa se prinda ceva si nu poate? NuStiu
saptamana viitoare ar trebui sa mi vina "problema" ....om vedea .
Cheek Kiss
Gossip
adinutza?lady...? carlita? lili? DistanceKiss
FloreFlore
Scris: Friday, July 13, 2018 11:34 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
Elena7 wrote:

Eu nu sunt atat de bine ca la prima sarcina, dar sunt binisor..am greturi non-stop, si sunt groaznice pt ca nu imi vine sa fac nimic..dar ma consolez cu gandul ca nu mai dureaza mult. Sa fie bine de data asta la tine! Te asteptam la gravidute! Trebuie sa fie bine!computerlove

Îmi pare rau ca nu e?ti tocmai ok ,dar vorba ta ,trece repejor ?i primul trimestru ?i v a fi mai binecomputerlove
Alle.p
Scris: Friday, July 13, 2018 11:41 AM
Nivel

Inregistrat: 5/13/2018
Fetele, am primit rezultatele la cultura de col si mi-a iesit pozitiv enterococcus spp. Se trateaza usor?NuStiu
Albinutza30
Scris: Friday, July 13, 2018 11:41 AM
Nivel

Inregistrat: 4/18/2018
Fetelor in privinta mladitelor de zmeura voi ce folositi sau care sunt mai bune? Ceaiul sau tinctura ca plecam in Italia si vreau sa cumparcomputerlove
Alle.p
Scris: Friday, July 13, 2018 11:55 AM
Nivel

Inregistrat: 5/13/2018
Eu am luat acum tinctura. E prima oara cand folosesc asa ca nu pot sa zic cat e de buna, dar e usor de luat. E mai rapid decat sa stai sa iti faci ceai de 2-3 ori pe zi.Cheek Kiss
maria2013
Scris: Friday, July 13, 2018 11:58 AM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
Albinutza, mai sunt si monodoze de la Hofigal. Sunt foarte usor de luat si ele. Eu am lut doar doua sau trei, caci simteam ca îmi forteaza prea tare ovarele, dar stiu ca sunt foarte bune. Eu am baut si ceai din frunze de zmeur de la Dacia Plant în luna în care am ramas (când si când îmi faceam cate o cana zdravana de ceai).
monican
Scris: Friday, July 13, 2018 12:16 PM
Nivel

Inregistrat: 1/27/2018
Albinutza30 wrote:
Fetelor in privinta mladitelor de zmeura voi ce folositi sau care sunt mai bune? Ceaiul sau tinctura ca plecam in Italia si vreau sa cumparcomputerlove

Tinctura folosesc eu, iau cate un shot mic din recipient si apoi o gura de apa si asta e tot. A avut efect tare bun.
LAURA0202
Scris: Friday, July 13, 2018 12:32 PM
Nivel

Inregistrat: 10/1/2016
monican wrote:

Tinctura folosesc eu, iau cate un shot mic din recipient si apoi o gura de apa si asta e tot. A avut efect tare bun.

Cheek Kiss
imi aduce cineva aminte, va rog , ce e cu tinctura de zmeura, ca am si eu o sticulta mica, luata anul trecut dar inca mai am in ea, nu prea am folosit o. multumesc.
Cheek Kiss
Gossip
Albinutza30
Scris: Friday, July 13, 2018 1:31 PM
Nivel

Inregistrat: 4/18/2018
LAURA0202 wrote:

Cheek Kiss
imi aduce cineva aminte, va rog , ce e cu tinctura de zmeura, ca am si eu o sticulta mica, luata anul trecut dar inca mai am in ea, nu prea am folosit o. multumesc.
Cheek Kiss
Gossip

Am inteles ca ajuta la reglarea CM ului si a menopauzeiuff
ivoreth
Scris: Friday, July 13, 2018 1:33 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 11/17/2017
Acum mi-a venit rezultatul de la beta2. E 56 ras
E cam micut pt 13 dpo dar fata de 5 de acum 3 zile e ok :) Timpul de dublare e 22 de ore
Andreea-Alexandra
Scris: Friday, July 13, 2018 1:41 PM
Nivel

Inregistrat: 1/22/2018
ivoreth wrote:
E cam micut pt 13 dpo dar fata de 5 de acum 3 zile e ok :) Timpul de dublare e 22 de ore

Hai ca e bine scumpa.Felicitari Cheek Kiss Cheek Kiss
maria2013
Scris: Friday, July 13, 2018 1:45 PM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
ivoreth wrote:

Super! Felicitari!
Adina Mariana
Scris: Friday, July 13, 2018 2:10 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 8/16/2017
ivoreth wrote:
Felicitari,ma bucur pt.tine.Sarcina usoara si dusa la termenCheek Kiss
Adina Mariana
Scris: Friday, July 13, 2018 2:10 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 8/16/2017
ivoreth wrote:
Felicitari,ma bucur pt.tine.Sarcina usoara si dusa la termenCheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.