Clubul aspirantelor - 64
Subiectul anterior · Subiectul urmator
simmo
Scris: Thursday, July 12, 2018 11:28 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/19/2018
LAURA0202
Scris: Thursday, July 12, 2018 11:52 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/1/2016
Cheek Kiss
intrebare, scuze, eu nu prea stiu multe de la fertility asta... dar e cred ca a doua oara cand vad o data incercuita cu rosu si habar n am ce ii cu ea. ca, cm ul ar trebui sa vina saptamana viitoare (Doamne da sa nu mai vina Hands , sa ia concediu macar 9 luni de zile ras )
tot butonand eu pe acolo, am gasit ca scrie ca as fi z11 dpo Clap
multumesc celor care mi vor raspunde. Cheek Kiss
Gossip
p.s. m a luat un junghi in partea stanga in seara asta-de toata frumusetea.....vorba vine ras
Adina Mariana
Scris: Thursday, July 12, 2018 11:57 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 8/16/2017
Claudiaileee wrote:
Fetelor , iar ma agat de orice fir , cred ca doar fac asta sa ma întristez cel mai mult ...... azi am avut o pata mai mare maro ?i durere de burta ca la menstruatie .... ce sa fac :((( IAu arefam ?i am luat acum mai repede , sper ca nu am oprit menstrua?ia cu arefamul sau eu ?tiu daca e menstruatie sau ce e , azi mâine ajung in tara ?i sper sa îmi raspunda cineva la intrebari
Eu chiar vad o liniuta destul de vizibila de data astabounce cate zile dpo esti?
LAURA0202
Scris: Friday, July 13, 2018 12:16 AM
Nivel

Inregistrat: 10/1/2016
LAURA0202 wrote:
Cheek Kiss
intrebare, scuze, eu nu prea stiu multe de la fertility asta... dar e cred ca a doua oara cand vad o data incercuita cu rosu si habar n am ce ii cu ea. ca, cm ul ar trebui sa vina saptamana viitoare (Doamne da sa nu mai vina Hands , sa ia concediu macar 9 luni de zile ras )
tot butonand eu pe acolo, am gasit ca scrie ca as fi z11 dpo Clap
multumesc celor care mi vor raspunde. Cheek Kiss
Gossip
p.s. m a luat un junghi in partea stanga in seara asta-de toata frumusetea.....vorba vine ras

Blushing probabil ca , as putea sa fac un test sau ceva de implantare NuStiu habar n am .
campfire
Claudiaileee
Scris: Friday, July 13, 2018 12:25 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/24/2017
Adina Mariana wrote:
Eu chiar vad o liniuta destul de vizibila de data astabounce cate zile dpo esti?
Cred ca , 9-10 , nu ?tiu sigur ca nu mi-am facut test de ovulatie , dar ma doare burta ca la menstruatie ?i in ziua 23 de la prima zi a ultimei menstrua?ii , am avut prima scurgere micu?a de tot u?oara , ieri doar umpic de tot pe ?erve?el , iar azi o pata umpic mai mare dar a?a crem -maro .... nu mai ?tiu ce se intampla cu corpul meu , cert este ca sânii nu ma dor cum ma dor in fiecare luna ...... mi-a venit menstruația acuma , cres , e ceva spre rosu deja .... asta e , nu mai am curaj sa sper , mi s-au dus toate speranțele uff
FloreFlore
Scris: Friday, July 13, 2018 5:50 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
simmo wrote:

Multumim FloreHands

computerlove Îmi pare rau pentru z1 Cheek Kiss
simmo
Scris: Friday, July 13, 2018 7:28 AM
Nivel

Inregistrat: 6/19/2018
Buna fetelor,

Rog parere: dupa cum am zis si ieri, a fost z1 pentru mine si primul ciclu dupa sarcina oprita in evolutie. Doctorul mi-a zis ca o sa fie putin diferita (am consultat doua pareri), mai abundenta, dar parca mi se pare cam mult.
Cele care ati mai avut SOE, primul CM cum a fost ? Ar trebuie sa ma ingrijorez sau sa mai astept 1 - 2 zile sa vad cum va fi (poate se mai stopeaza putin).
Claudiaileee
Scris: Friday, July 13, 2018 8:15 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/24/2017
Fetelor nu mi-a venit menstrua?ia , m-a patat de câteva ori cu maro ?i doua picaturi pe tampon ca eu am crezut ca o sa îmi vina ?i mi-am pus , dar nu am avut doar doua picaturi ?i la stergerere .... Ce ar putea fi , o dereglare hormonala sau?
Alle.p
Scris: Friday, July 13, 2018 8:23 AM
Nivel

Inregistrat: 5/13/2018
simmo wrote:
Buna fetelor,

Rog parere: dupa cum am zis si ieri, a fost z1 pentru mine si primul ciclu dupa sarcina oprita in evolutie. Doctorul mi-a zis ca o sa fie putin diferita (am consultat doua pareri), mai abundenta, dar parca mi se pare cam mult.
Cele care ati mai avut SOE, primul CM cum a fost ? Ar trebuie sa ma ingrijorez sau sa mai astept 1 - 2 zile sa vad cum va fi (poate se mai stopeaza putin).

Prima mea menstruatie dupa ce am nascut a fost foarte abundenta si extrem de dureroasa. Ia ceva vitamine si calciu ca sa nu faci o cadere. Nu cred ca e cazul sa te speri. Urmatoarea(daca mai vine) va fi normala.Cheek Kiss
oanatm
Scris: Friday, July 13, 2018 8:26 AM
Nivel

Inregistrat: 6/8/2017
simmo wrote:
Buna fetelor,

Buna, eu doar prima zi am avut-o mai abundenta, dar a ?inut cu doua zile mai mult. Primele doua luni era ceas elve?ian la 28 zile, dupa care a început sa o ia razna intre 19 ?i 25 zile. Mie mi-a zis medicul doar daca sângerez mai mult de o sapt abundent sa il sun.
ivoreth
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 11/17/2017
simmo wrote:
Buna fetelor,

Si la mine a fost foarte abundent cu multe cheaguri mici. Si al 2-lea a fost putin mai abundent ca se obicei, apoi a revenit la normal
oanatm
Nivel

Inregistrat: 6/8/2017
simmo wrote:
Buna fetelor,

Buna, eu doar prima zi am avut-o mai abundenta, dar a ?inut cu doua zile mai mult. Primele doua luni era ceas elve?ian la 28 zile, dupa care a început sa o ia razna intre 19 ?i 25 zile. Mie mi-a zis medicul doar daca sângerez mai mult de o sapt abundent sa il sun.
Bella_Tm
Scris: Friday, July 13, 2018 8:28 AM
Nivel

Inregistrat: 2/23/2018
simmo wrote:
Buna fetelor,

Primul ciclu dupa SOE mi-a venit la 32 zile (in conditiile in care undeva la 30-31 zile era CM-ul meu). Intr-adevar a fost putin mai abundent si a durat parca mai mult cu vreo 2 zile. Am avut dureri destul de mari, dar eu la fiecare CM am dureri.. incearca sa te linistesti, sa nu te panichezi si partea buna e ca e bine ca a venit si in curand puteti sa incepeti din nou sa lucrati la bebe. Cheek Kiss
Va fi bine draga mea pupici suntem aici campfire
FloreFlore
Scris: Friday, July 13, 2018 8:31 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
Claudiaileee wrote:
Fetelor nu mi-a venit menstrua?ia , m-a patat de câteva ori cu maro ?i doua picaturi pe tampon ca eu am crezut ca o sa îmi vina ?i mi-am pus , dar nu am avut doar doua picaturi ?i la stergerere .... Ce ar putea fi , o dereglare hormonala sau?

Buna !Mai ai 3-4 zile pana la cm nu?Eu zic sa mai a?tep?i 2 z ?i sa repeti testul ptr ca cel de ieri nu e deloc concludent...Tu e?ti ca mine ,faci teste devreme etc ,nerabdarea e mare sic Scurgerile pot fi ?i semn de implantare dar în acela?i timp pot semnala diverse afec?iuni ...Eu iti tin pumnii sa fie cu ochisoricomputerlove
Azi noapte am visat ca eram insarcinata ?i so?ul îmi cumpara brânza pentru ca pofteamCrazy ?i eu chiar nu ma omor cu lactatele hohot
Abia a?tept sa treaca 2 saptamâni sa vad care e treaba ai cu mine ca de la ultimul cm am ramas cu durere la sânul drept destul de sâcâitoare. .Plus ca am dureri ff mari de cap la orgasmpale Dar durerile sunt laterale ,când pe stânga, când pe drepata ..E prima data când patesc asa ceva ...
ivoreth
Scris: Friday, July 13, 2018 8:38 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 11/17/2017
Claudiaileee wrote:
Fetelor , iar ma agat de orice fir , cred ca doar fac asta sa ma întristez cel mai mult ...... azi am avut o pata mai mare maro ?i durere de burta ca la menstruatie .... ce sa fac :((( IAu arefam ?i am luat acum mai repede , sper ca nu am oprit menstrua?ia cu arefamul sau eu ?tiu daca e menstruatie sau ce e , azi mâine ajung in tara ?i sper sa îmi raspunda cineva la intrebari

Se vede o liniuta dar testul pare uscat asa ca e posibil sa fie liniuta de evaporare. Dupa cat timp a aparut?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.