Clubul aspirantelor - 63
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Adina Mariana
Scris: Sunday, February 18, 2018 9:52 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 8/16/2017
LeeTs wrote:
Salut! Eu v’am gasit intamplator cu niste postari de prin 2014. Cautam niste informatii despre Myo-Sun si prin paginile google era link catre acest forum, cineva zisese ceva de pliculete. Si m’am apucat de citit, am ajuns prin 2015, pe sarite, si apoi am fost curioasa sa vad daca ajung in 2018 si inca mai e de actualitate subiectul. Sunt placut impresionata de ce comunitate s’a format aici si modul in care va sustineti una pe alta chiar daca va cunoasteti sau nu.
Si noi incercam de un an si jumatate, si doar in urma cu cateva luni am inceput investigatiile, totul este normal, dar baby se lasa asteptat. Iau myo-sun de vreo 2 saptamani, si sper sa ajute cu ceva.
Succes tuturor!
Bine ai venit.Mult succes si tie.Si eu incerc tot de 1 an si jumatateBye2
Adina Mariana
Scris: Sunday, February 18, 2018 10:00 AM
Nivel

Fetelor dupa graficul meu si putinele mele dati in care mi-am luat temperatura si voi credeti ca am ovulat in ziua 12,13 sau 14? Mereu ovulam intre zilele 18-20..chiar asa de mult sa conteze faptul ca sunt la dieta si mananc doar fiert si la cuptor,sucuri multe si mancam un pumn de nuci zilnic? Sau sunt inca sub stimulare.Eu ma bucur,am fost mirata cand am vazut in ziua 15 ca e sus..si am luat temperatura pt.ca in ziua 13 m-au durut ovarele cum ma dureau dupa ce faceam Ovitrellul si se spargea foliculul si ziceam da...nu are cum si surprize.Mie de regula imi vine ciclul la 33-35 zile..acum ar trebui sa vina la 28 daca intradevar temperatura asta e pe bune.. dar posibil sa si intarzie ca am schimbat alimentatia si se intampla dereglari cum e totul nou pt.corp...sunt ft curioasa de schimbarea aceasta a mea in bine se pare casic
oanatm
Scris: Sunday, February 18, 2018 10:27 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/8/2017
Adina Mariana wrote:
Fetelor dupa graficul meu si putinele mele dati in care mi-am luat temperatura si voi credeti ca am ovulat in ziua 12,13 sau 14? Mereu ovulam intre zilele 18-20..chiar asa de mult sa conteze faptul ca sunt la dieta si mananc doar fiert si la cuptor,sucuri multe si mancam un pumn de nuci zilnic? Sau sunt inca sub stimulare.Eu ma bucur,am fost mirata cand am vazut in ziua 15 ca e sus..si am luat temperatura pt.ca in ziua 13 m-au durut ovarele cum ma dureau dupa ce faceam Ovitrellul si se spargea foliculul si ziceam da...nu are cum si surprize.Mie de regula imi vine ciclul la 33-35 zile..acum ar trebui sa vina la 28 daca intradevar temperatura asta e pe bune.. dar posibil sa si intarzie ca am schimbat alimentatia si se intampla dereglari cum e totul nou pt.corp...sunt ft curioasa de schimbarea aceasta a mea in bine se pare casic

A?teptam vesti bune! Te pup pupici
maria2013
Scris: Sunday, February 18, 2018 12:05 PM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
Adina, sa fii încrezatoare în sansa ta si sa ai noroc luna aceasta! Suna bine ce ai zis! Tin pumnii!
maria2013
Scris: Sunday, February 18, 2018 12:06 PM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
Deci mai ai o saptamana si gata, testezi! Yuhuuuuuu!
Adina Mariana
Scris: Sunday, February 18, 2018 1:16 PM
Nivel

Merci Maria si Oana.As testa doar daca ar intarzia.Prin ziua 15,16 dpoyes
FloreFlore
Scris: Sunday, February 18, 2018 3:40 PM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
LeeTs wrote:
Salut! Eu v’am gasit intamplator cu niste postari de prin 2014. Cautam niste informatii despre Myo-Sun si prin paginile google era link catre acest forum, cineva zisese ceva de pliculete. Si m’am apucat de citit, am ajuns prin 2015, pe sarite, si apoi am fost curioasa sa vad daca ajung in 2018 si inca mai e de actualitate subiectul. Sunt placut impresionata de ce comunitate s’a format aici si modul in care va sustineti una pe alta chiar daca va cunoasteti sau nu.
Si noi incercam de un an si jumatate, si doar in urma cu cateva luni am inceput investigatiile, totul este normal, dar baby se lasa asteptat. Iau myo-sun de vreo 2 saptamani, si sper sa ajute cu ceva.
Succes tuturor!

Bine ai venit ?i mult succes sa vina bebe repejorcomputerlove
Lili Eu
Scris: Sunday, February 18, 2018 3:49 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2015
Buna aspirici cu sclipici...Cheek Kiss eu sunt in z7 a cm nu a fost nimic nici luna asta.. am ramas in urma cu cititul.... am fost foarte ocupata cu taiatul motului lui Domi...am taiat motul aseara pt ca nu am vrut sa il taiem in post..el face 1 an pe 21...are mami baiat mare..Lol va pup Cheek Kiss
Andia
Scris: Sunday, February 18, 2018 4:57 PM
Nivel

Inregistrat: 8/21/2014
Adina Mariana wrote:

Da, nu te mai grabi cu testarea, ca tot ai zis ca vrei sa te mai relaxezi putin :)
LAURA0202
Scris: Sunday, February 18, 2018 6:38 PM
Nivel

Inregistrat: 10/1/2016
LeeTs wrote:
Succes tuturor!

Cheek Kiss

bine ai venit LeeTs si speram sa stai cat mai putin aici, sa mergem la gravidutza , ca deja se cam subtiaza randurile pe acolo ras
bafta

computerlove
LAURA0202
Scris: Sunday, February 18, 2018 6:44 PM
Nivel

Nella wrote:

Multumesc pt intrebare ! Am inceput o noua stimulare si cred ca dupa asta îmi iau pauza. Deja am obosit si am nevoie de lini?te ?i de raspunsuri . Voi decide oricum cu doctorul dupa vizita de miercuri când merg la monitorizare . Am reu?it sa vin acasa ?i asta ma bucura enorm . Va pup fete dragi !
Si am uitat sa multumesc ?i eu pt noua casu?a !
Fluturas daca vreodata te hotara?ti î?i las Nr de telefon al doctorului . Sa fi?i sanato?i Cheek Kiss !

Cheek Kiss

imi poate explica si mie cineva, mai exact ce se intelege prin stimulare?

Cheek Kiss

Stiu si de varianta, care a zis o Adinutza cu injectia de spargere. Bafta multa-poate vi cu II liniute Hands
mie, cred ca de abia ce mi a trecut cm ul... si asta ii bine pt ca sunt , ma bate gandul sa incep iara sa iau a.c. daca vad ca tot nu reusesc nicicum sa raman si macar, scutesc problemele cu dureri de burta. cand luam a.c. nu stiam ce i aia durere de burta-macar atata.
Gossip

computerlove
LAURA0202
Scris: Sunday, February 18, 2018 6:51 PM
Nivel

FloreFlore wrote:

Bine ai venit ?i mult succes sa vina bebe repejorcomputerlove

Cheek Kiss

parca tu imi pusesi un link, sa ma uit, in casuta anteriaora si n am reusit. nu stiu cum sa mai vad. imi poti pune si linkul iara? si parca te intrebasem daca ti l a recomandat cineva. eu, acuma, incerc sa reiau , pe langa profertilul, si seara , o lingurita de magnesio praf , ca l am laut de aseara si sincer....ma simt mai bine deja. asa avea efect si inainte cand il luam, eram mai relaxata/linistita.
tot in casuta anterioara , se vorbea de o terapie bower... sau ceva de genul asta. chiar vroiam sa caut cateva info pe net si eram curioasa sa incerc. am niste semne, micute, sub sani, in capul pieptului si parca, stiam ca apar pe piele atunci cand ficatul .... are ceva. nu mai stiu exact.
mersi .
bafta tuturor.
o seara placuta.

DistanceKiss

computerlove
LAURA0202
Scris: Sunday, February 18, 2018 6:52 PM
Nivel

Adina Mariana wrote:

majoreta majoreta majoreta

Bafta multa

S a vezi dublu ras Hands

DistanceKiss

computerlove
LAURA0202
Scris: Sunday, February 18, 2018 6:54 PM
Nivel

Lili Eu wrote:
Buna aspirici cu sclipici...Cheek Kiss eu sunt in z7 a cm nu a fost nimic nici luna asta.. am ramas in urma cu cititul.... am fost foarte ocupata cu taiatul motului lui Domi...am taiat motul aseara pt ca nu am vrut sa il taiem in post..el face 1 an pe 21...are mami baiat mare..Lol va pup Cheek Kiss

Cheek Kiss

sa ti creasca mare si sanatos baiatul Lili. noi, tot aici suntem ras

DistanceKiss

computerlove
diana.ng
Scris: Sunday, February 18, 2018 7:15 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/26/2017
Anelise wrote:
Fetele, va rog un mic ajutor cu listutza! angel
Multumesc si va pup! pupici

Buna! ma poti trece si pe mine pe lista, am cerut si data trecuta dar nu am primit raspuns :)
multumesc!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.