Clubul aspirantelor - 62
Subiectul anterior · Subiectul urmator
fluturash26
Scris: Friday, February 9, 2018 9:19 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/9/2017
Nicole2018 wrote:

Draguta, este clar pozitiv testul. Felicitari! pupici Din ce am citit eu extrem de rar testele sunt fals pozitive, si cand se intampla e din cauza medicamentelor ce au influenta asupra HCGului.
Eu zic ca este f clar ca esti insarcinata Cheek Kiss

Si in acelasi timp, te inteleg perfect...si eu ma simteam exact ca atunci cand urmeaza sa vina menstruatia...iar rezultatul testului m-a bulversat complet... si am fost extreeem de sceptica, nici macar nu eram convinsa ca e pozitiv, desi vedeam a 2a liniuta, si la fel spuneam si eu ... ca mai stau 2-3 zile, pana iese un test mai clar... etc...de fapt...cred ca amortisem...era neasteptat, ireal ce se intampla... iar eu inca nu credeam...un soi de faza de negare...

Apoi mesajele fetelor care au zis da, e pozitiv, fugi la beta, felicitari.... m-au trezit, m-au mobilizat... si f bine a fost

Procedeaza cum simti tu ca e mai bine... e firesc sa fii emotionata...

Tocmai asa e si la mine, nici nu stiu ce sa fac, dar asa am hotarat si asa voi face daca e sa fie bine pana luni...
Multumesc!!!computerlove
fluturash26
Scris: Friday, February 9, 2018 9:20 AM
Nivel

Elena7 wrote:

Fluturash eu zic ca sunt ff pozitive. Am avut si eu aceasta scurgere maronie si a mea a foat chiar maroniu intens cand am ramas insarcinata. Stai linistita ca o sa fie totul bine. Eu te felicit oricum!computerlove

Multumesc, sper sa fie bine , si sa trec de aceste momente grele, momentan nici mie nu imi vine sa cred!!!Lol
fluturash26
Scris: Friday, February 9, 2018 9:20 AM
Nivel

FloreFlore wrote:
CARLITA hai ?i tu cu un test pozitiv! !!topai majoreta

Chiar asa, hai carlita!!! :D:010:
anemona30
Scris: Friday, February 9, 2018 9:32 AM
Nivel

Inregistrat: 12/15/2015
fluturash26 wrote:

Tocmai asa e si la mine, nici nu stiu ce sa fac, dar asa am hotarat si asa voi face daca e sa fie bine pana luni...
Multumesc!!!computerlove

yeyyy!!! bv fluturashcomputerlove computerlove computerlove ma bucur :*..sa iei arefarm preventiv ras
anemona30
Scris: Friday, February 9, 2018 9:34 AM
Nivel

Inregistrat: 12/15/2015
carlita wrote:
Flore, Nella, fluturash, cum va mai simtiti azi? Va apropiati de testare ..
Adina, imi place ce aud ... ai inceput si dieta? Clap Clap Clap

esti ziua 13 dpo ??? imi place ce vad si asa sper sa ramana :*
Sorina_85
Scris: Friday, February 9, 2018 10:10 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 9/21/2017
fluturash26 wrote:

upload photo on net
Astea sunt dar nu stiu daca sunt fals pozitive sau nu avand in vedere sangerarile!!! A mai patit careva?

Sunt pozitive Fluturas! Te inteleg ca esti sceptica la cate ai auzit pe forum dar poate e o idee buna sa dozezi astazi beta pentru a vedea daca e nevoie de progesteron. Eu as doza si progesteronul sa vad exact valoarea. Mie doctorul mi-a spus sa folosesc Utrogestan daca o sa vad ca e pozitiv rezultatul de la analize.
Tin pumnii sa vii cu vesti bune :)
Pupici :* :* :*
DiaCatalina
Scris: Friday, February 9, 2018 10:24 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/7/2017
Fluturasg draga nea nu pot sa cred Hilar ce supriza cat ma bucur pentru tineyes

Insa trebuie sa vezi cu sangerarile eu zic sa suni un doctor. Tinem pumnii!grup
Mirunah
Scris: Friday, February 9, 2018 10:46 AM
Nivel

Inregistrat: 10/23/2017
fluturash26 wrote:

Multumesc, sper sa fie bine , si sa trec de aceste momente grele, momentan nici mie nu imi vine sa cred!!!Lol

Fluturash, testele sunt foarte pozitive. Nici ale mele nu au aratat asa cand am ramas.
Ar trebui sa suni macar un medic, poate iti da ceva de sustinere, nu stiu, si sa te linisteasca. Stiu ca e greu sa constientizezi ca ai o bobita mica si ti-e frica sa nu o pierzi, dar daca poti face ceva, eu zic sa faci.coeur
fluturash26
Scris: Friday, February 9, 2018 11:02 AM
Nivel

Sorina_85 wrote:

Sunt pozitive Fluturas! Te inteleg ca esti sceptica la cate ai auzit pe dar poate e o idee buna sa dozezi astazi beta pentru a vedea daca e nevoie de progesteron. Eu as doza si progesteronul sa vad exact valoarea. Mie ul mi-a spus sa folosesc Utrogestan daca o sa vad ca e pozitiv rezultatul de la analize.
Tin pumnii sa vii cu vesti bune :)
Pupici :* :* :*

Multumesc frumos, luni merg la beta, ca azi plec din localitate!!! da inca ce-i drept sunt sceptica in ceea ce priveste pozitivitatea lor :D nu imi vine sa cred la cate negative am vazut..
FloreFlore
Scris: Friday, February 9, 2018 11:24 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
fluturash26 wrote:

Multumesc frumos, luni merg la beta, ca azi plec din localitate!!! da inca ce-i drept sunt sceptica in ceea ce priveste pozitivitatea lor :D nu imi vine sa cred la cate negative am vazut..

Te cred ?i te în?eleg perfect dar cu siguran?a v a fi totul bine,ai grija zilele astea sa tw menajezi din toate pct de vedere ?i luni te asteptam cu beta babancoeur
fluturash26
Scris: Friday, February 9, 2018 11:26 AM
Nivel

FloreFlore wrote:

Te cred ?i te în?eleg perfect dar cu siguran?a v a fi totul bine,ai grija zilele astea sa tw menajezi din toate pct de vedere ?i luni te asteptam cu beta babancoeur

Multumesc frumos!!! sa fie o luna cu noroc pentru toate aceasta luna!!! Luna iubirii!!!coeur coeur
FloreFlore
Scris: Friday, February 9, 2018 11:36 AM
Nivel

fluturash26 wrote:

Multumesc frumos!!! sa fie o luna cu noroc pentru toate aceasta luna!!! Luna iubirii!!!coeur coeur

D ne ajuta !!!hearts dance chitara coeur
fluturash26
Scris: Friday, February 9, 2018 11:43 AM
Nivel

FloreFlore wrote:

D ne ajuta !!!hearts dance chitara coeur

tu cum esti? cum te simti? ce zi esti dpo?
Claudiaileee
Scris: Friday, February 9, 2018 11:44 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/24/2017
Buna , fetelor ! Felicitari , Fluturash , î?i doresc ?ie ?i la bebe multa sanatate , sa vina la termen ?i sa nu ai nici o complica?ie ! Testele astea au linii de uscare se vad doar la lumina ?i poza e facuta in primele minute , sunt in 9 dpo , nu am rabdare asta este , mai bine fac de cât da stau in stres . O zi buna tuturor !majoreta iloveyou

Claudiaileee attached the following image(s):
4e200eed-8d7e-49d3-881e-94fceac1c628.jpeg

FloreFlore
Scris: Friday, February 9, 2018 11:49 AM
Nivel

Claudiaileee wrote:
Buna , fetelor ! Felicitari , Fluturash , î?i doresc ?ie ?i la bebe multa sanatate , sa vina la termen ?i sa nu ai nici o complica?ie ! Testele astea au linii de uscare se vad doar la lumina ?i poza e facuta in primele minute , sunt in 9 dpo , nu am rabdare asta este , mai bine fac de cât da stau in stres . O zi buna tuturor !majoreta iloveyou

Ce marca este?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.