Clubul aspirantelor - 59
Subiectul anterior · Subiectul urmator
LAURA0202
Scris: Tuesday, October 3, 2017 2:54 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/1/2016
Adina Mariana wrote:
Multumesc pt.informatii Andia..deci am citit de 2 ori sa inteleg pt.ca uite,chiar nu stiam despre aceste lucruri..stiam asa vag dar nu chiar asa cum ai detaliat tu.Si sa inteleg ca eu nu o sa pot sa imi fac graficul ca al Anemonei pt.ca nu am cont Vip?mie mi-ar placea sa imi fie numerotate si dpo si cand ovulez..m-ar ajuta mai tare sa il inteleg si interpretez.Dar daca nu se poate..asta este.

Cheek Kiss

iubita, sincer, nici eu n am avut niciodata contul vip avtivat, pt ca n am platit dar intr o luna, nu mai stiu exact cand, imi arata si mie zdpo. tre sa ma uit inapoi dar nu cred ca mai fi ramas asa cum era.

Cheek Kiss

campfire

computerlove
LAURA0202
Scris: Tuesday, October 3, 2017 3:07 AM
Nivel

Inregistrat: 10/1/2016
Adina Mariana wrote:
o sa fie bine si unchiul tau si vor reveni toate la normal.Pai de ce sa razi ca am spus de sot?stiu ca esti doar logodita nu?de ce nu faci nunta?sunteti de multi ani impreuna,aveti o varsta ce va opreste?eu 1 an am stat cu sotul in relatie,inca 1 an de logodna si al treilea an nunta si e asa de frumos.Ma simt minunat fiind casatorita si trecand pe numele lui.Sunt mandra de mine,de el si de verigheta care o port cu tot dragul.Si sa va faceti timp unul de altul pt ca dupa cum spuneai..viata e mult prea scurta si merita sa o traiesti din plin cu persoanele pe care le iubesti.Viata nu e facuta numai din munca si iar munca...sunt si lucruri frumoase in viata de care trebuie sa profiti si sa te bucuri altfel ajungi intr-un punct in viata in care regreti amarnic ca nu ai facut ce a trebuit la momentul potrivit..Adica nah...eu pe acest principiu sunt..nu imi place sa ma complac intr-o situatie in care nu ma simt bine de nici un fel..fac ceva sa imi fie bine,schimb ceva daca trebuie si ma bucur de viata.Asta inseamna sa fii fericit si implinit.Si aici ma refer pe toate planurile nu numai sentimental.pupiciCheek Kiss

Cheek Kiss

stiu iubita, chiar la tine ma gandeam , in timp ce tocmai raspunsesem la Anemona si cgiar am scris de ce si cum stiu eu de tb. gand in gand cu bucurie.
ehe............ in 2006 , m a cerut de sotie,eram in Italia pe vremea aia, si a inchis usa la camera la noi, in dormitor, pt ca mai stateam si cu altii in casa, si s a pus in genunchi si m a cerut de nevasta, .......... ce timp frumos era atunci ........eram chiar dupa ce m am trezit sin coma si eram deja acasa, dar dupa aceea , in 2007 a fost accidentul lui si ............mna .........pe mine ma interesa sa si revina el si uite asa....... am trecut prin multe, ca am avut si niste piedici din partea la ai lui, la handicapata aia de ma sa , mai excat si......
oricum, si daca o sa ma casatoresc cu el intr o zi, numele mi l voi pastra, cu toate ca odata cand am discutat ca daca va fi un bobo, numele de familie va di al lui, adica al tatalui dar ........... daca s ar putea as face si di, unul pe numele meu de familie si unul pe al lui ........... dar nu cred ca ar fi de acord el nici in ruptul capului pt ca odata, ma enervase el cu ceva tare tare, nu mai imi aduc aminte si i am zis ca ce si ce daca o sa am un bobo? o sa fie al meu,pe numele meu si gata- el, mi a zis asa subtil ca el, ii in stare sa faca 2+2 si n plus ii adn ul si.......... chiar daca costa o caruta de bani , i am zis eu?! razand/glumind ca sa vad ce mi raspune si el mi a zis ca da, nu l intereseaza ce si cat va costa- daca s ar ajunge acolo ar fi dispus sa o faca............

ce ti si cu amintirile astea.......... pana acuma .,n a fost as fie-si sincer.nici nu prea ma mai atrage pt ac oricum n are cine sa ma mai duca la altar, il vroiam pe tati si ......nu mai se poate, cel putijn nu pe lumea asta....

Cheek Kiss

campfire

computerlove
Crissy
Scris: Tuesday, October 3, 2017 5:37 AM
Nivel

Inregistrat: 8/7/2015
LAURA0202 wrote:

Te am prins Buddy1

DistanceKiss

cum mai esti iubita ? mai poti? mai ai mult pana imi lasi mie locul tau liber ? ras Doamne sincer as vrea adr in acelasi timp mi e o frica/teama ....poate si de cele 9 luni si de dupa mai sigur....

AngelNot

Cheek Kiss

campfire

computerlove

Laura draguta mereu te gandesti la mine Cheek Kiss computerlove locul sa stii ca e liber de aproximativ 6 saptamani deci vezi ce faci. Praf de burtica n-am sa mai trimit am in schimb praf de bebe mic cu miros de laptic majoreta majoreta majoreta
anemona30
Scris: Tuesday, October 3, 2017 8:03 AM
Nivel

Inregistrat: 12/15/2015
Crissy wrote:

Felicitari era si timpul hearts

multumesc!!!!!!va pup pe amndoua !!:* tu cum esti draga mea? bebelina?
anemona30
Scris: Tuesday, October 3, 2017 8:18 AM
Nivel

beta 1: 630.79 ras

maine seara fac beta 2
anemona30
Scris: Tuesday, October 3, 2017 8:19 AM
Nivel

alina89 wrote:

Chiar ca ai un testulet de pus in rama! ras felicitari! Sanatate multa si va asteptam si pe la gravidute ca avem multe locuri eliberate! majoreta

multumesc frumos ras acum sper sa evolueze ok si sa nu am surprize neplacute ras
Andia
Scris: Tuesday, October 3, 2017 8:32 AM
Nivel

Inregistrat: 8/21/2014
LAURA0202 wrote:

Cheek Kiss

iubita, sincer, nici eu n am avut niciodata contul vip avtivat, pt ca n am platit dar intr o luna, nu mai stiu exact cand, imi arata si mie zdpo. tre sa ma uit inapoi dar nu cred ca mai fi ramas asa cum era.

Cheek Kiss

campfire

computerlove

Contul VIP poate fi activat doar daca platesti pt aplicatie sau daca cineva da click pe graficul tau si isi creeaza cont iti da cam 5 zile de VIP apoi contul tau revine la normal. Cand ai aplicatia platita apar mai multe optiuni... etc... dar eu pot sa stau si fara asa ca am contul free. Asta estw raspuns si pt Adina :)

Laura, eu sunt bine, am niste sangerari ciudate si nici nu e inca perioada ovulatiei, dar pe grafic am notat ca spotting. Am avut si sambata seara si ieri dupa-amiaza si acum un pic. E ciudat.
FloreFlore
Scris: Tuesday, October 3, 2017 8:36 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
anemona30 wrote:

maine seara fac beta 2

Succeshearts
fluturash26
Scris: Tuesday, October 3, 2017 8:52 AM
Nivel

Inregistrat: 9/9/2017
A tinut careva dintre voi dieta indiana Timp de 7 zile..in care in prima zi se mananca doar fructe...a doua zi legume, etc.? Eu am zis ca ma apuc de astazi dar is curioasa daca are vreun efect..
anemona30
Scris: Tuesday, October 3, 2017 9:07 AM
Nivel

fluturash26 wrote:
A tinut careva dintre voi dieta indiana Timp de 7 zile..in care in prima zi se mananca doar fructe...a doua zi legume, etc.? Eu am zis ca ma apuc de astazi dar is curioasa daca are vreun efect..

eu cu andi tin rina si este foarte okkk

eu ma simt foarte bine
AleC
Scris: Tuesday, October 3, 2017 9:13 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 5/31/2017
anemona30 wrote:

maine seara fac beta 2

Suuuper beta! Va fi bine! computerlove
lixandra_alexandra
Scris: Tuesday, October 3, 2017 9:15 AM
Nivel

Inregistrat: 11/4/2016
anemona30 wrote:
am facut test .,este pozitiv!!!!!!yes yes

https://ibb.co/b7ddWG

Felicitari, AnemonaCheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss

Te astept la burtici computerlove
anemona30
Scris: Tuesday, October 3, 2017 9:22 AM
Nivel

lixandra_alexandra wrote:

Felicitari, AnemonaCheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss

Te astept la burtici computerlove

ras multumesc!! mai stau pe aici pana voi fi eu sigura ca este ok sarcina ..plus ca mai am vreo 6 fete de luat cu mine la burtici :D
anemona30
Scris: Tuesday, October 3, 2017 9:22 AM
Nivel

AleC wrote:

Suuuper beta! Va fi bine! computerlove

acum am emotiii sa se dubleze :)))
FloreFlore
Scris: Tuesday, October 3, 2017 9:23 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
fluturash26 wrote:

Depinde ?i de organismul fiecarei persoane etc...Încearca, nu ai ce pierde!E recomandat sa mergi la un nutritionist care în baza unor analize alege dieta potrivita Cheek Kiss Succescomputerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.