Clubul aspirantelor - 58
Subiectul anterior · Subiectul urmator
lixandra_alexandra
Scris: Saturday, August 5, 2017 12:52 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/4/2016
Andreea06 wrote:

Vai ce m-as bucura sa ai 2 liniute la el!! majoreta majoreta topai
Tin pumnii stransi tare tare!

Ai simtit vreo ceva pana acuma, ultimele zile, ceva intepatura, durere?

Multumescccc!! Am simtit intr-o zi niste intepaturi mai intense. Acum nu stiu...sper sa nu fi fost doar in mintea mea pt ca deja parca ma vad cu 2 liniute...mau sunt cateva ore ai aflam rezultatulCrazy
lixandra_alexandra
Scris: Saturday, August 5, 2017 12:52 AM
Nivel

LAURA0202 wrote:

Bafta atunci
majoreta majoreta majoreta
majoreta majoreta
majoreta

Multumesc!!hearts
lixandra_alexandra
Scris: Saturday, August 5, 2017 12:53 AM
Nivel

carlita wrote:
Doamne-ajuta, lixandra! majoreta majoreta majoreta
Andia, cum esti? Au trecut mdurerile de cap?

MultumescCheek Kiss
lixandra_alexandra
Scris: Saturday, August 5, 2017 12:55 AM
Nivel

Andia wrote:

Atat de bine cat se poate, mai bag un nurofen sau ce se nimereste pt durere de cap, ca tot revine mereu.
Multumesc frumos de intrebare :)

Cum merge dieta?

Carlita, nu prea au trecut :( Este posibil sa fie si din cauza coloanei ca e stramba si poate da dureri de cap.

Aw Alexandra, ne faci o surpriza? :D

Inawar nu ti-e greu sa suporti caldurile astea cu burtica? Mie imi e greu si fara, abia astept toamna, nu mai suport!

Lili te astept si pe tine peste 2 sapt cu un test pozitiv AngelNot Ah, parca si pe Laura ca urmeaza maine poimaine ovulatia :P

Eu nu am chef de nimic, nu mai bebelesc deloc, gata.

Multumesc, Andia! Cheek Kiss

Ma bucur ca esti mai bineSimplyLove
LAURA0202
Scris: Saturday, August 5, 2017 1:12 AM
Nivel

Inregistrat: 10/1/2016
Andia wrote:

Atat de bine cat se poate, mai bag un nurofen sau ce se nimereste pt durere de cap, ca tot revine mereu.
Multumesc frumos de intrebare :)

Cum merge dieta?

Carlita, nu prea au trecut :( Este posibil sa fie si din cauza coloanei ca e stramba si poate da dureri de cap.

Aw Alexandra, ne faci o surpriza? :D

Inawar nu ti-e greu sa suporti caldurile astea cu burtica? Mie imi e greu si fara, abia astept toamna, nu mai suport!

Lili te astept si pe tine peste 2 sapt cu un test pozitiv AngelNot Ah, parca si pe Laura ca urmeaza maine poimaine ovulatia :P

Eu nu am chef de nimic, nu mai bebelesc deloc, gata.

Ceau iubita, îmi pare rau de durerile tale de cap sincer.
Dieta........ merge....trebuie sa mearga pt ca si la câ?i bani am dat ....ma doare sufletul sincer ....numai asta sa fie problema în final ca macar asa aflu ce aliment nu i prea convenea corpului meu pt ca n aveam nici o chestie care sa mi dea de gândit ca nu i convine ceva. Poate e si bateria asta de la intestinul subtire care mi or gasit o. Aia trece cu antibiotic 15 zile. ...
O sa vad si la cântar ceva
rezultate , sunt sigura de asta pt ca n am voie nimica dulce, nici macar o buca?ica de ciocolata, o înghe?ata pe caldurile astea ....chiar daca eu o evitam din cauza amigadalitelor.... nu pot sa beau nimica rece doar la temp normala nica macar vara când ii cald de mori ....Cray din când in când mai beau cate ceva rece si .....ragu?ita câteva zile sau saptamâni .... dar deja m am obisnuit cu asta .... pt ca (am 33 de ani si daca dr considera ca s de scos amigdalitele .... tre sa ma adoarma ca sa o faca - deja stiu de la o dr raspunsul asta .... asa ca ....las asa.... mai ragu?ita din când in când ....asta este ... soarta )
Zilele astea ar trebui sa fie si ovulatia dar deocamdata nu prezint durerile alea de care va spuneam....deci....n a fost înca .....ii pe vine ....ras
O zi da, una ba si speram ca o nimerim. .. oricum eu în seara când nu facem nimica. ..folosesc un antinflamator. ... incerc sa evit durerile alea . Cica gine mi a zis ca ne vedem luni .
Dupa ea cica important e sa avem contact sâmbata, luni si poate si mar?i, asta depinde de ce va vedea luni la eco. Acuma...ca om mai bebeli si n alte zile ii ciubucul nostru. bounce
Important o sa fie rezultatul de ...cum ziceam eu tot timpul,de puna viitoare , daca vine sau nu vine cm ....
Cheek Kiss
campfire
computerlove
Andreea06
Scris: Saturday, August 5, 2017 2:26 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/28/2017
lixandra_alexandra wrote:

Multumescccc!! Am simtit intr-o zi niste intepaturi mai intense. Acum nu stiu...sper sa nu fi fost doar in mintea mea pt ca deja parca ma vad cu 2 liniute...mau sunt cateva ore ai aflam rezultatulCrazy

Vad ca n-ai somn. Sper ca e de emotii, ca de e sarcina tre sa fii sleeeepy tot timpul, haha :D

Si dupa, asa ca mine, cu insomnii, ceapa lor...

Haidiiiii, e dimineata deja? :D
maria2013
Scris: Saturday, August 5, 2017 8:11 AM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
Hai,Alexandra! Arata - ne ceva frumos!yes majoreta Clap
anemona30
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:01 AM
Nivel

Inregistrat: 12/15/2015
Eu sunt o persoana destul de rece ?i pragmatica ,nu îmi place sa ma lamentez,sa ma plâng sau sa ma vait,sunt strict orientata spre rezolvarea problemei :) am trecut prin multe ?idin fericire pentru mine sunt " plamadita " dintr o " esen?a" foarte tare :). Am un so? minunat numai ca el este opusul meu ,a?a ca este mult mai sanatos sa ?tie decât strictul necesar :) în ceea ce prive?te implicarea în cre?terea copilului nu va fi nevoie sa îl implic eu pt ca o va face el singurel deoarece î?i dore?te enorm un bebe ?i abia a?teapta acel moment :) ...in momentul in care ajungem sa gandim: daca sufar eu,implicit trebuie ?i so?ul sa o faca ,deja este un semn de întrebare ?i denota egoism :) instinctul meu este sa mi protejez so?ul deoarece eu ma cunosc ?i pot " duce" mult mai mult :)
lixandra_alexandra
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:13 AM
Nivel

maria2013
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:21 AM
Nivel

anemona30 wrote:
...in momentul in care ajungem sa gandim: daca sufar eu,implicit trebuie ?i so?ul sa o faca ,deja este un semn de întrebare ?i denota egoism :) instinctul meu este sa mi protejez so?ul deoarece eu ma cunosc ?i pot " duce" mult mai mult :)

Cat de bine ai zis!
maria2013
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:21 AM
Nivel

maria2013
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:22 AM
Nivel

Mergi la beta azi si luni, da?
lixandra_alexandra
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:27 AM
Nivel

maria2013 wrote:
Mergi la beta azi si luni, da?

Multumesccccyes

Astazi nu ajung. Dar ma voi duce luni si miercuri. Si ar trebuie sa ajung si la dr. sa vedem cum facem cu mutatiile mele. Stiu ca nu se vede nimic dar daca e nevoie de tratament sa incep sa-l iau...
Doamne, sper din suflet sa fie okHands
Lili Eu
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:38 AM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2015
Fetelor...

A iesityes yes yes

https://ibb.co/kBQBZv
Ehhheeehe felicitariiiiBravoo sarcina usoara si la termen!!!! sper ca peste doua saptamani sa am si eu unu la fel de frumos!! Hands bounce coeur
sofia28
Scris: Saturday, August 5, 2017 9:49 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/26/2017
Fetelor...

A iesityes yes yes

https://ibb.co/kBQBZv

Felicitari love mi-ai înseninat ziua,sa stea bobita pâna la termen ?i multa sanatate va doresc hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.