Clubul aspirantelor - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Diana1489
Scris: Sunday, February 19, 2017 12:11 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 12/4/2016
Lidiutza85 wrote:

Pe morfologie merg foarte bine tratamentele. De ex pt asta medicul i-a recomandat so?ului Spermotrend ?i a fost foarte bun. Parerea mea este sa încerca?i cu tratament. Nu-i dracul asa negru sic pupici

Înca a?teptam luna asta sa vedem a doua spermograma daca nu raman . Dupa cred ca o sa ne recomande ceva tratament .
Cory
Scris: Sunday, February 19, 2017 12:21 PM
Nivel

Inregistrat: 1/19/2017
Fetelor cine urmeaza la testat? Vreau cât mai multe liniu?e!majoreta majoreta majoreta
andrada1983
Scris: Sunday, February 19, 2017 12:38 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/14/2016
Cory wrote:
Fetelor cine urmeaza la testat? Vreau cât mai multe liniu?e!majoreta majoreta majoreta

Testez eu daca vrei ,dar test de ovulatie hohot ....Glumesc SimplyLove
Va citesc ,dar nu am multe noutati asa ca nu prea scriu .Bafta celor care sunt la testare si spor la bebelit celor care sunt la ovulatie !
Lidiutza85
Scris: Sunday, February 19, 2017 1:16 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 12/3/2016
Diana1489 wrote:

Înca a?teptam luna asta sa vedem a doua spermograma daca nu raman . Dupa cred ca o sa ne recomande ceva tratament .

Bafta majoreta
laura513
Scris: Sunday, February 19, 2017 1:56 PM
Nivel

Inregistrat: 2/8/2017
Coryyy! Testam eu si Aura pe 23! topai Mai e un piiiic!! Dar trece greu ras

Aura promit sa nu trisez angel Ti-am zis, daca ma motiveaza cineva sa astept, atunci astept. Da' singura de capu' meu... slabe sanse Lol

Amadeus m-a busit un ras incercand sa-mi imaginez moaca sotului cand ma vede incepandu-mi ziua prin introducerea unui obiect cu destinatie necunoscuta in vagin Big Laugh Nu prea pricepe el ce-i cu temperatura asta, abia am inceput eu sa pricep, dar ar fi comic rau Lol
TB poate fi masurata si in alte parti ale corpului, totusi cel mai precis e vaginul, asa cum ai zis. Dar iaca eu din comoditate in loc de vaginal o iau oral Blushing (temperatura, bai! nu va ganditi la altele!! Crazy )
Cory
Scris: Sunday, February 19, 2017 2:38 PM
Nivel

Inregistrat: 1/19/2017
laura513 wrote:

Aura promit sa nu trisez angel Ti-am zis, daca ma motiveaza cineva sa astept, atunci astept. Da' singura de capu' meu... slabe sanse Lol

Amadeus m-a busit un ras incercand sa-mi imaginez moaca sotului cand ma vede incepandu-mi ziua prin introducerea unui obiect cu destinatie necunoscuta in vagin Big Laugh Nu prea pricepe el ce-i cu temperatura asta, abia am inceput eu sa pricep, dar ar fi comic rau Lol
TB poate fi masurata si in alte parti ale corpului, totusi cel mai precis e vaginul, asa cum ai zis. Dar iaca eu din comoditate in loc de vaginal o iau oral Blushing (temperatura, bai! nu va ganditi la altele!! Crazy )

Hai ca m-ai facut sa râd cu temperatura.Abia a?tept ziua de 23,sper sa avem ve?ti bune.Cheek Kiss
Alexis21
Scris: Sunday, February 19, 2017 3:13 PM
Nivel

Inregistrat: 4/30/2016
Buna!Si eu testez marti!
Lidiutza85
Scris: Sunday, February 19, 2017 4:24 PM
Nivel

Cory wrote:

Hai ca m-ai facut sa râd cu temperatura.Abia a?tept ziua de 23,sper sa avem ve?ti bune.Cheek Kiss

Bafta. Sa fie cu noroc Hands
Lidiutza85
Scris: Sunday, February 19, 2017 4:24 PM
Nivel

Alexis21 wrote:
Buna!Si eu testez marti!

Î?i ?in pumnii sa fie II liniute pupici
Victory
Scris: Sunday, February 19, 2017 4:49 PM
Nivel

Inregistrat: 10/15/2016
Alexis21 wrote:
Buna!Si eu testez marti!
Bafta, abia ast sa vii cu doua II !!!!
Victory
Scris: Sunday, February 19, 2017 4:51 PM
Nivel

Inregistrat: 10/15/2016
laura513 wrote:

Bafta Laura si Aura! Mai aveti 3 dimineti linistite, a 4 a sa speram sa fie cu lacrimi de bucurie, cum a fost la mine!
stefy.any
Scris: Sunday, February 19, 2017 6:11 PM
Nivel

Inregistrat: 9/29/2015
Heyyy, fetelor! Vine primavara! Sa speram la cat mai multe liniute duble si barzute ciufulite!
Carlita, ce faci? Se apropie testarea, nu?
Va pup pe toate! DistanceKiss
monica maria
Scris: Sunday, February 19, 2017 6:26 PM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2016
Alexis21 wrote:
Buna!Si eu testez marti!

Alexis, cum esti? Ai mai fost la medic, ti-ai urmarit ovulutia? Iti tin pumnii pt martiCheek Kiss !
monica maria
Scris: Sunday, February 19, 2017 6:28 PM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2016
laura513 wrote:

Mult succes la testat fetelor Cheek Kiss,Laura am ras copios la postarea ta, ai un dar deosebit de a scrie si de a binedispuneCheek Kiss !
Ada D
Scris: Sunday, February 19, 2017 7:25 PM
Nivel

Inregistrat: 2/9/2017
Buna fetelor! Eu va citesc mereu numai ca nu prea imi permite timpul sa scriu asa des! Din pacate la mine nu a fost sa fie nici luna aceasta asa ca declar z1. Sunt foarte dezamagita dar totusi cu speranta ca poate luna viitoare va fi mai bine. Marti ma duc la analize hormonale, mi s-a spus ca trebuie sa le fac intre ziua 3 si 5 a cm apoi monitorizarea ovulatiei din z9. Sunt foarte nerabdatoare sa aflu rezultatele! Va pup si va doresc multa bafta la testat, vreau sa vad de la toate numai II liniute, macar pentru voi sa ma bucur!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.