Clubul aspirantelor - 54
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mgeorgiana85
Scris: Wednesday, November 9, 2016 7:46 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/3/2016
Mesaje: 1933
floricel17 wrote:
Neata fetelor!!!
Haideti repede la cafeluta sa prindeti puteri pt bebelit! Hilar

O zi minunata sa aveti!!


Neata! Am ajuns si eu la cafea Cheek Kiss
Eu am declarat ieri Z1...acum strangem puteri pt Mos Nicolae yes
bebelina
Scris: Wednesday, November 9, 2016 8:01 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/28/2016
Mesaje: 261
Buna dimineata si de la mine! Cheek Kiss
Ce buna e cafeaua!!!
bby88
Scris: Wednesday, November 9, 2016 8:05 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/31/2015
Mesaje: 1312
andy07 wrote:
bby88, ti-ai luat Wobenzym N de pe iherb.com? e ok?

Da, de acolo l-am luat. E ok doar ca a ajuns mai târziu si am platit in plus vreo 150 lei taxe vamale plus comisionul curierului. Daca comanzi poti cere sa iti trimita prin posta nu dhl
bby88
Scris: Wednesday, November 9, 2016 8:06 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/31/2015
Mesaje: 1312
Mgeorgiana85 wrote:


Neata! Am ajuns si eu la cafea Cheek Kiss
Eu am declarat ieri Z1...acum strangem puteri pt Mos Nicolae yes

Neata! Imi pare rau pt z1.. sa ai o luna mai buna
SorinaB
Scris: Wednesday, November 9, 2016 8:24 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 6/27/2016
Mesaje: 148
baby lorena wrote:
Fetelor, ceva m-a împins sa îmi fac un test in seara asta hearts


Felicitari Baby Lorena!

Mgeorgiana85
Scris: Wednesday, November 9, 2016 8:35 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/3/2016
Mesaje: 1933
bby88 wrote:

Neata! Imi pare rau pt z1.. sa ai o luna mai buna

Multu' pentru incurajari Cheek Kiss
Cu siguranta luna asta va ploua sau va ninge cu bobitze pentru toate yes
Avem praf pentru burtici proaspat Angel
baby lorena
Scris: Wednesday, November 9, 2016 9:34 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 11/3/2016
Mesaje: 66
Neata! Multumesc pentru felicitari!
Am fost dimineata la beta,dupa masa îl trimite pe mail.
Georgiana îmi pare rau pt ziua1,vine Mosul cu cadouri!
computerlove
Marga22
Scris: Wednesday, November 9, 2016 10:13 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 8/29/2016
Mesaje: 102
Buna dimineata...Felicitari Lorena Bravoo hainoroc
Bella1989
Scris: Wednesday, November 9, 2016 10:19 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 9/11/2016
Mesaje: 501
Buna dimi! Eu sunt din ce in ce mai convinsa ca la mine nu e bebe nici luna asta.Cray dar stiu ca am facut tot posibilul si luna asta, nu e vina mea... Luna asta chiar nu am pe cine sa ma supar, pentru ca fost totul facut ca la carte... Dupa atatea sacrificii si eforturi, credeam ca merit si eu un premiu...mic, cu ochisori... Dar se pare ca totusi nu merit.
Georgiana, imi pare rau pentru ziua 1. Mult succes luna asta!
Bebelina, te rog sa ne dai o veste buna zilele astea!majoreta coeur
Sa aveti o zi minunata,fetelor!~computerlove
Roxanine
Scris: Wednesday, November 9, 2016 11:17 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2013
Mesaje: 1520
CMt ai fost la dozat?Angel
Mgeorgiana85
Scris: Wednesday, November 9, 2016 11:21 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/3/2016
Mesaje: 1933
Fetelor, capul sus! Ne arunca acum niste praf pt burtica si umplem aici de leutzi. Mereu mi-am dorit leu yes
Mgeorgiana85
Scris: Wednesday, November 9, 2016 11:29 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/3/2016
Mesaje: 1933
Apropo, de azi mananc rodie hohot
Poate se prinde. Baby Lorena a zis ca a mancat rodie asa ca hop si eu dance
Anna21
Scris: Wednesday, November 9, 2016 11:31 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 4/12/2016
Mesaje: 262
baby lorena wrote:
Fetelor, ceva m-a împins sa îmi fac un test in seara asta hearts


Felicitarii ! Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss . Asteptam beta baban DistanceKiss
baby lorena
Scris: Wednesday, November 9, 2016 11:35 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 11/3/2016
Mesaje: 66
Fetelor,numai sa îmi aflu rezultatul de la beta,sa merg la nenea doctoru' si apoi arunc cu praf in voi de nu va vedeticampfire
Deocamdata sunt rezervata! Ma rog la Dumnezeu sa fie bine bobita mea si sa se aseze acolo unde trebuie!
Anna21
Scris: Wednesday, November 9, 2016 11:50 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 4/12/2016
Mesaje: 262
baby lorena wrote:
Fetelor,numai sa îmi aflu rezultatul de la beta,sa merg la nenea doctoru' si apoi arunc cu praf in voi de nu va vedeticampfire
Deocamdata sunt rezervata! Ma rog la Dumnezeu sa fie bine bobita mea si sa se aseze acolo unde trebuie!


O sa fie bine. O sa vezi. Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.