Clubul aspirantelor - 52
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mihaela1234
Scris: Tuesday, October 4, 2016 6:34 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/24/2016
Mesaje: 431
korina wrote:

Nico nu stiu de ce dau doctorii in Romania no-spa ca pe prospect nu scrie ca e permis in sarcina..l-am pus pe sot sa imi ia 2 cutii din tara si am citit atunci..nu am luat nici o pastila pana acum..


Exact..asta stiam si eu...doctorii dau liber la no spa de parca ar fi bombonele..Nu zice pe nici un prospect ca e permis..doar ca la studiile facute nu au fost demonstrate efecte toxice..Recunosc ca eu am luat no spa in primele zile de sarcina pt ca aveam niste dureri mai ceva ca la CM..si stiam ca no spa-ul e ok..dupa am cautat informatii si nu am mai luat deloc..adevarul e ca am avut doar dureri usurele pana acum..si nu am simtit nevoia de nimic..


Mihaela1234 attached the following image(s):
capture.jpg

Alexa2016
Scris: Tuesday, October 4, 2016 7:01 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 9/25/2016
Mesaje: 52
Bunaaa! deci apropo de dragii nostri soti.. al meu a reactionat dragut.. i am spus ca am un cadou pt aniversarea de doi ani.. azi implinim .. dar nu am putut sa astept si aseara i am dat testul.. lacrimi in ochi.. in toti ochii(4 ) si gata fiecare cu treaba lui.. pe telefoaneBravoo hihi:)) asa.. in legatura cu poftele lor un coleg in cele 6 luni de "sarcina" s-a ingrasat pana acum 5 kgnewclap yes .. si ma uitam ca anul trecut in ziua 40 aveam valori de 960 .. beta. sunt optimista nu iau nospa 3 /zi doar daca doare rau voi lua.. atat..
andrada1983
Scris: Tuesday, October 4, 2016 8:24 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/14/2016
Mesaje: 555
Carlitaaaaa, daca nu te pistoneaza Crissy maine dimineata sunt pe capul tau eu, haide cu curaj, nu imi stricati ploile cu globul de cristal :)))
Crissy tu urmezi in 2-3 zile asa ca vezi ce faci hearts

Mire, felicitari si aici , pup bobita mica si dulce!Iau si eu putin prafulet de la tine si il pun bine pt luna urmatoare hearts

Alexa2016 felicitari pt beta si bobita, sarcina usoara hearts

Va pupicesc de nu va vedeti !
Ralucamarin
Scris: Tuesday, October 4, 2016 9:26 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 8/30/2016
Mesaje: 146
Felicitari fetelor !!hearts sarcini usoare sa aveti !!!yes eu declar ziua 1 plans
Tania2105
Scris: Tuesday, October 4, 2016 9:33 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/21/2016
Mesaje: 992
andrada1983 wrote:
Carlitaaaaa, daca nu te pistoneaza Crissy maine dimineata sunt pe capul tau eu, haide cu curaj, nu imi stricati ploile cu globul de cristal :)))
Crissy tu urmezi in 2-3 zile asa ca vezi ce faci hearts

Mire, felicitari si aici , pup bobita mica si dulce!Iau si eu putin prafulet de la tine si il pun bine pt luna urmatoare hearts

Alexa2016 felicitari pt beta si bobita, sarcina usoara hearts

Va pupicesc de nu va vedeti !



Andrada, cine e cu globul de cristal? Nu ma vedeti si pe mine in departare asa? Sa stiu si eu mai sper, nu mai sperhohot
HOPE
Scris: Tuesday, October 4, 2016 9:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/27/2014
Mesaje: 1182
carlita wrote:

Am incotro? Buddy1
Acusica te pistonam si pe tine cu testatul!!! Eu zic ca intri si tu la numaratoarea bobocilor toamna asta! Cheek Kiss

computerlove
Abia astept sa vad testul tau pozitiv de maine :)wav

Doamne ajuta sa fie luna asta plina de noi gravidute Hands . Inceputul e promitator chitara .
monica maria
Scris: Tuesday, October 4, 2016 9:43 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/17/2016
Mesaje: 400
HOPE wrote:

computerlove
Abia astept sa vad testul tau pozitiv de maine :)wav

Doamne ajuta sa fie luna asta plina de noi gravidute Hands . Inceputul e promitator chitara .

Eu va ziceam ieri ca toamna se numara bobocii, asa ca sa numaram cat de multe teste pozitive luna asta!
Mire
Scris: Tuesday, October 4, 2016 10:57 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/4/2015
Mesaje: 2525
Ralucamarin wrote:
Felicitari fetelor !!hearts sarcini usoare sa aveti !!!yes eu declar ziua 1 plans


Imi pare rau!pale
O luna noua,sperante noi!hearts Doamne ajuta!!
georgy gya
Scris: Wednesday, October 5, 2016 3:15 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/13/2015
Mesaje: 364
Felicitari Mire si Alexa,va vreau pe oate rand pe rand la burtici...se elibereaza o gramada de locuri in curand!!! Alexa o sa-ti atasez un link sa vezi valoarea de referinta la beta ,eu la ciclu de 27 de zile am facut beta in ziua 29 si am avut 356 si repetat la 48 h mi-a iesit 879...deci la tine e perfect,e idioata doctorita aia ca baga frica in tine inutil...va pupacesc si va astept la graviduteiloveyou
http://www.sitemedical.ro/content/testul-de-sarcin%C4%83-hcg-gonadotropina-corionic%C4%83-uman%C4%83
FloreC
Scris: Wednesday, October 5, 2016 6:09 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 8/6/2016
Mesaje: 241
Hai Carlita !!!coeur majoreta topai dance
Crissy
Scris: Wednesday, October 5, 2016 7:52 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/7/2015
Mesaje: 1588
hai carlitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Rubynne
Scris: Wednesday, October 5, 2016 7:58 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2016
Mesaje: 1852
Crissy wrote:
hai carlitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta

frumos si graficutul tau! ras
majoreta majoreta majoreta
Rubynne
Scris: Wednesday, October 5, 2016 7:58 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2016
Mesaje: 1852
Hai Carlitaaaaaa majoreta majoreta majoreta
Crissy
Scris: Wednesday, October 5, 2016 8:16 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/7/2015
Mesaje: 1588
Rubynne wrote:

frumos si graficutul tau! ras
majoreta majoreta majoreta

multumesc, sper sa se mentina ras Cheek Kiss Cheek Kiss
Rubynne
Scris: Wednesday, October 5, 2016 8:25 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2016
Mesaje: 1852
Crissy wrote:

multumesc, sper sa se mentina ras Cheek Kiss Cheek Kiss


DistanceKiss se va mentine ca meriti! dance dance dance
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.