Clubul aspirantelor - 51
Subiectul anterior · Subiectul urmator
valicutza
Scris: Tuesday, August 2, 2016 4:15 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/11/2016
Mire wrote:

N-am mai masurat-o ca mi-a fost lene Lol
O masor maine dimineata.
Am mai facut acum un test..diseara avem treaba hearts

ce test frumos, exact cum am presupus de ieri, ca azi vii cu test pozitiv, baga bebeleala azi si maine neaparat. majoreta
valicutza
Scris: Tuesday, August 2, 2016 4:17 PM
Nivel

Inregistrat: 5/11/2016
carlita wrote:

Anna, monica si clawdia is aproape de testare! Zilele astea, in afara de Mire, cred ca ovuleaza si Ruby, si vali ...
Sa dea Dumnezeu sa ai gura aurita si sa se repete surprizele din luna iunie ...Buddy1

da, mergem de manuta, Mire si Rubynne azi-maine ovuleaza, eu cred ca pe joi-vineri, dar tin aproape de gasca Lol , plecam in grup la gravidute cat de curand , eu asa presimt grup
andy07
Scris: Tuesday, August 2, 2016 4:30 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/10/2015
am inceput si eu sa iau Wobenzym, iau cate 3 de 3 ori/zi, iau de 3 zile si ma simt bine de la el, bine, mai degraba nu simt nimic, dar la cat de rau ma simteam cand faceam stimulare sau cand luam naturiste (branca ursului) acum e chiar boierie.
daca sunteti interesate l-am gasit la sensiblu cu 165 (cu card de reducere) ron cutia cu 200 comprimate, mai mult nu au avut.

fetelor care sunteti la ovulatie, sa aveti spor!!
Mire
Scris: Tuesday, August 2, 2016 4:36 PM
Nivel

Inregistrat: 12/4/2015
andy07 wrote:
am inceput si eu sa iau Wobenzym, iau cate 3 de 3 ori/zi, iau de 3 zile si ma simt bine de la el, bine, mai degraba nu simt nimic, dar la cat de rau ma simteam cand faceam stimulare sau cand luam naturiste (branca ursului) acum e chiar boierie.
daca sunteti interesate l-am gasit la sensiblu cu 165 (cu card de reducere) ron cutia cu 200 comprimate, mai mult nu au avut.

Sa fie cu folos,Andy!!
hearts
bby88
Scris: Tuesday, August 2, 2016 4:45 PM
Nivel

Inregistrat: 7/31/2015
andy07 wrote:

Sper sa te ajute. Si mie mi s-a parut interesant doar ca momentan nu as mai face investitii. Luna asta mi-am luat preseed sa vad ce apa de ploaie mai e si asta:))

Mire e pozitiv. Cred ca maine va fi ziua cea mare dar voi prestati si azi si zilele urmatoare. majoreta

Bafta fetelor care sunt la ovulatie si multa bafta si celor ce urmeaza la testaremajoreta

Eu cam absentez de aici pentru ca nu prea am timp sa scriu, sunt si intr-o perioada mai aglomerata si dificila atat acasa cat si la munca asa ca incerc cat pot sa nu explodez si sa trec mai repede peste toate. Din toamna reiau investigatiile. Sper pana atunci sa imi treaca starea asta de "nu o sa se intample vreodata"Lol pe care o am de 2 luni si sa ma pun pe treaba din nou. Ma mai seaca si sotul care imi spune ca o sa se intample daca ma relaxez si daca exersam mai mult Big Laugh ceea ce eu nu cred pt ca daca ar fi asa simplu s-ar fi intamplat in astia 2 ani si ceva de incercari, monitorizari, tratamente bla bla.
Va pup pe toatecomputerlove
Mire
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:08 PM
Nivel

Inregistrat: 12/4/2015
bby88 wrote:

Sper sa te ajute. Si mie mi s-a parut interesant doar ca momentan nu as mai face investitii. Luna asta mi-am luat preseed sa vad ce apa de ploaie mai e si asta:))

Mire e pozitiv. Cred ca maine va fi ziua cea mare dar voi prestati si azi si zilele urmatoare. majoreta

Bafta fetelor care sunt la ovulatie si multa bafta si celor ce urmeaza la testaremajoreta

Eu cam absentez de aici pentru ca nu prea am timp sa scriu, sunt si intr-o perioada mai aglomerata si dificila atat acasa cat si la munca asa ca incerc cat pot sa nu explodez si sa trec mai repede peste toate. Din toamna reiau investigatiile. Sper pana atunci sa imi treaca starea asta de "nu o sa se intample vreodata"Lol pe care o am de 2 luni si sa ma pun pe treaba din nou. Ma mai seaca si sotul care imi spune ca o sa se intample daca ma relaxez si daca exersam mai mult Big Laugh ceea ce eu nu cred pt ca daca ar fi asa simplu s-ar fi intamplat in astia 2 ani si ceva de incercari, monitorizari, tratamente bla bla.
Va pup pe toatecomputerlove

Asa zice si sotulLol
monica maria
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:26 PM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2016
carlita wrote:

Speranta avem toti, dar la tine e mare speranta luna asta ca arata mult mai bine graficul fata de alte luni! Ai facut/luat ceva ajutatoare?
Ruby, Cheek Kiss

Eu de o luna nu mai iau nimic, am spus stop tuturor medicamentelorCheek Kiss
monica maria
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:28 PM
Nivel

Mire wrote:

Sa nu mai aparaaa!! Da'i incolo.
La ce grafic frumos ai..ptu ptu!! hearts

Sa te auda Dumnezeu Mire!Cheek Kiss
carlita
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:31 PM
Nivel

Inregistrat: 2/9/2016
Fetelor, al meu sot a zis ca pana acum am facut cum am vrut eu si n-am avut succes, de-acum facem cum zice el, adica si de 2-3 ori/zi in perioada fertila hohot hohot hohot dar nu prea s-a incadrat de data asta .... Lol
Crissy
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:33 PM
Nivel

Inregistrat: 8/7/2015
carlita wrote:
Fetelor, al meu sot a zis ca pana acum am facut cum am vrut eu si n-am avut succes, de-acum facem cum zice el, adica si de 2-3 ori/zi in perioada fertila hohot hohot hohot dar nu prea s-a incadrat de data asta .... Lol

ti-a pus gand rau hohot hohot hohot mai o avem noi si pe andrada tot asa "fugarita" de sot hohot
monica maria
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:36 PM
Nivel

[quote=carlita]Fetelor, al meu sot a zis ca pana acum am facut cum am vrut eu si n-am avut succes, de-acum facem cum zice el, adica si de 2-3 ori/zi in perioada fertila hohot hohot hohot dar nu prea s-a incadrat de data asta .... Lol [/quote
Eu sustin parerea sotului tau, asa as face si eu doar ca al meu e plecat din doua in doua zile!
monica maria
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:37 PM
Nivel

Crissy wrote:

ti-a pus gand rau hohot hohot hohot mai o avem noi si pe andrada tot asa "fugarita" de sot hohot

Graficu tau a ramas in urma?Cheek Kiss
Crissy
Scris: Tuesday, August 2, 2016 5:40 PM
Nivel

Inregistrat: 8/7/2015
monica maria wrote:

Graficu tau a ramas in urma?Cheek Kiss

da.. in cele doua saptamani cat am fost plecata de acasa n-am reusit sa ma trezesc sa-mi iau temperatura, am preferat sa dorm si sa ma relaxez cat pot de mult.. acum am de luat inca 6 zile antibiotice si dupa astept cu nerabdare sa-mi vina uratii si sa reincep stimularea Cheek Kiss
Rubynne
Scris: Tuesday, August 2, 2016 6:01 PM
Nivel

Inregistrat: 3/24/2016
Sa ma laud si eu cu testele mele de ovulatie, ma rog, cu cel de azi Lol

Rubynne attached the following image(s):
2016-08-02 18.02.13.jpg

Rubynne
Scris: Tuesday, August 2, 2016 6:03 PM
Nivel

Inregistrat: 3/24/2016
andy07 wrote:

Succes Andy, sa ai rezultate cu el!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.