Clubul aspirantelor - 50
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lili Eu
Scris: Monday, June 27, 2016 9:14 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/23/2015
Teoftici felicitari!!! ai un test foarte frumos!!!newclap sarcina usoara si la termen sa ai un bebic sanatos!!!dance
Lili Eu
Scris: Monday, June 27, 2016 9:21 PM
Nivel

Multumesc fetelor pt gandurile bune!!Cheek Kiss am cautat test viola nu am gasit NuStiu am luat surecheck, dar nu stiu ce sa fac sa il fac sa mai astept o zi, azi toata ziua m-am simtit obosita si am avut o durere de cap am venit acasa am mancat si m-am culcat credeam ca imi plesneste capul, acum a
mai trecut capul dar tot asa ma simt obosita si o stare de ameteala computerlove
Mire
Scris: Monday, June 27, 2016 9:35 PM
Nivel

Inregistrat: 12/4/2015
korina wrote:
Fetelor la mine cred ca o sa ajunga rozica in curând ca încep sa imi apara cosuri..nu o vreau..oricum nu imi fac sperante multe ca sa nu fie dezamagirea mare apoi...ce vrea Doamne,Doamne..NuStiu

Si mie mi-au aparut cateva pe frunte..le pun pe seama caldurii totusi.
Lili Eu
Scris: Monday, June 27, 2016 10:21 PM
Nivel

Albinuta wrote:
Ce vorbare?e a?i fost azi Bravoo
Am primit cel mai frumos cadou. Dr a confirmat sarcina evident prea mica sa se vada ceva. A zis ca pot zbura cu avionul ?i înainte de decolare sa iau un nospa preventiv.
Felicitari Raluca ?i Teo.

Ata?ez ?i o poza chitara coeur
Albinutoooo ce bobita frumoasa ai tu in burtica!!! Bravoo
Lili Eu
Scris: Tuesday, June 28, 2016 6:44 AM
Nivel

Neata fetele!!!!! am facut test!!! abia azi am emotii la test Hilar se vede mai bine a2a liniuta dar eu totus cred ca e devreme la mine la mine prima zi de urat ar trebui sa fie pe data de 1 iulie, la beta cred ca ma duc pe luni nu mai vreau sa vad beta cu voaloare mica, mai fac duminica un test!!!! dance computerlove

Lili Eu attached the following image(s):
13511052_1178647128853442_5847513846367507304_n.jpg

Sofia29
Scris: Tuesday, June 28, 2016 6:46 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 6/23/2016
Buna fetelor.SimplyLove Asa cum v-am promis ,in aceasta dimineata,am repetat testul.Acesta are un rezultat dezamagitor,deci clar negativ.Ma aflu deja in ziua 12 fcm(40 de la ultima menstra).Sunt disperata...ma gandesc la tot ce este mai rau Bye2
korina
Scris: Tuesday, June 28, 2016 6:52 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/3/2016
Lili Eu wrote:
Neata fetele!!!!! am facut test!!! abia azi am emotii la test Hilar se vede mai bine a2a liniuta dar eu totus cred ca e devreme la mine la mine prima zi de urat ar trebui sa fie pe data de 1 iulie, la beta cred ca ma duc pe luni nu mai vreau sa vad beta cu voaloare mica, mai fac duminica un test!!!! dance computerlove

Felicitari Lili!!!eu vad liniuta pala..tu trebuie sa o vezi mult mai binehearts
Teoftici
Scris: Tuesday, June 28, 2016 7:02 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/19/2016
Mneata dragele mele! multumesc de cuvintele frumoase! Va doresc si voua liniute la fel de clare si bebei sanatosi si la termen! Lilli Love bravo scumpo!si eu fac beta abia luni...maine mai fac un testulet...luam lucrurile incet si asa cum le da Dumnezeu- am vazut ca si tu ai fost relaxata luna asta si cred ca asta a contribuit!
Alexa parca tu erai interesata, dar si fetele care iau progesteron, sa stiti ca nu influenteaza temperatura bazala.
Albinuto chiar ca ai primit cel mai frumos cadou de ziua ta! Sa creasca bobita mare si sanatos si sa stea cumintel in burtica pana la termen!
Lili Eu
Scris: Tuesday, June 28, 2016 7:53 AM
Nivel

Multumesc fetelor Cheek Kiss eu abia acum am emotii tremur toata cred ca azi nu sunt buna de nimic Lol grup computerlove
Flore
Scris: Tuesday, June 28, 2016 8:08 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2015
Lili Eu wrote:

Se vedeeee!!!si daca zici ca sbia vineri astepti uratii eu zic ca e bine ca a aparut o linie chiar si ea firava!!!!iti tin pumnii sa fie urmatorul test clar pozitiv!!coeur
Flore
Scris: Tuesday, June 28, 2016 8:09 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2015
Sofia29 wrote:
Buna fetelor.SimplyLove Asa cum v-am promis ,in aceasta dimineata,am repetat testul.Acesta are un rezultat dezamagitor,deci clar negativ.Ma aflu deja in ziua 12 fcm(40 de la ultima menstra).Sunt disperata...ma gandesc la tot ce este mai rau Bye2

Mergi la un consult si te lamuresti...asa stai in stres si macar vezi care si unde e problema!DistanceKiss
bby88
Scris: Tuesday, June 28, 2016 8:21 AM
Nivel

Inregistrat: 7/31/2015
Lili Eu wrote:

Ce emotiihearts Felicitari LiliBravoo
kikka
Scris: Tuesday, June 28, 2016 8:30 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/7/2016
neata!Lili felicitari!!!!
ce de gravidute pe aicinewclap
eu luna asta nu mai fac nimic doar bebeleala la 2 zile.acum ce o fi o fi!
Monaly
Scris: Tuesday, June 28, 2016 8:33 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 6/28/2016
Buna ! Ma numar printre aspirantele la bebe , v-am citit cu interes toate trairile si emotiile care le-ati descris. Felicitari burticilor ! Eu incerc de 2 ani , iar pe data de 13 iunie am fost la doctor sa incepem investigatiile sa vedem dc nu raman gravida, am facut o ecografie si chiar in ziua aceea eram la ovulatie yes , am bebelit pe 13 si 14 iunie azi sunt in a 15-a zi de la ovulatie si in ziua 32 de la menstruatie , stresata si cu mare speranta azi dimineata am facut un test si a iesit negativ ! Oare e prea devreme sau am vreo dereglare , voi ce parere aveti !
Crissy
Scris: Tuesday, June 28, 2016 8:42 AM
Nivel

Inregistrat: 8/7/2015
Lili Eu wrote:

Felicitari! Iti tin pumnii pentru beta mare mare! Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.