Clubul aspirantelor - 45
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carlita
Scris: Monday, April 4, 2016 4:29 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/9/2016
Tania2105 wrote:

Si eu azi sunt ziua 13Lol ma mai bag si eu in seama Clap

Ooooo, ce dragut! Postase cineva saptamana trecuta o poza cu un stol de berze! De toate avem nevoie aici week-end-ul viitor! Andy e cap de lista, urmata de Crissy si Florentina. Gata, am facut clasamentul! Lol Pana atunci, poate vine Sonya cu vestile mult asteptate! campfire
carlita
Scris: Monday, April 4, 2016 4:31 PM
Nivel

Inregistrat: 2/9/2016
Rubynne, tu in ce zi esti?
anemona30
Scris: Monday, April 4, 2016 4:39 PM
Nivel

Inregistrat: 12/15/2015
Alexa001 wrote:
Multumesc Alina_N Cheek Kiss

Va mai pun niste poze cu Tommy, care creste vazand cu ochii, parca nu imi vine sa cred cat de schimbat este in 2 saptamani Big Surprise
A inceput sa fie foarte zvapaiat, sper sa reusim sa il domolim, ca se joaca foarte agresiv, musca de maini si de picioare (in joaca am zis eu...) Haha
Consideram asta un test de rabdare...ca bebele cand va veni va face de 10 ori mai multe nazdravanii ! hohot

Una din poze este cu el acum 3 saptamani, ca sa vedeti cat a crescut ras

PS : va rog sa imi scuzati off-topicul...daca deranjeaza va rog sa imi spuneti si pe viitor ma abtin... ras
dar stiu ca sunt multe fete iubitoare de matze si ma gandeam sa le inveselesc un pic cu mutritza asta iloveyou

ce frumos este!!!!

sa tot postezi poze, pt ca-i tare dragalas :D
Lili Eu
Scris: Monday, April 4, 2016 9:08 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2015
Multumesc fetelor!!! si eu sper sa se indeplineasca visul!! eu aseara mai aveam un test de ov si cu toate ca bausem multa apa inainte sa il fac pe la ara 21:00 a iesit anbele liniute de aceuasi intensitate azi am avut dureri la ovarul la care am trompa si se lasa durerea si pe picior, si acum ma mai doare din cand in cand!cand am venit de la servici am observat si secretie albus de ou! am bebelit eri! si acum mai stau un pic sa se trezeasca al meu sa bebelim Blushing a cazut asa rau saptamana asta ca nu prea avem cum sa bebelim sotul e de noapte la servici, noi stam si cu soacra si am bagato la somn sa pot bebeli in voie!Lol computerlove
Anelise
Scris: Tuesday, April 5, 2016 5:57 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.