Clubul aspirantelor - 42
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AndyA
Scris: Sunday, January 17, 2016 9:06 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/12/2016
simptome de ovulatie ai avut , inafara de TB ?
Lili Eu
Scris: Sunday, January 17, 2016 9:12 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/23/2015
AndyA wrote:
simptome de ovulatie ai avut , inafara de TB ?
da cu o si inainte de testul de ov am avut mucus gen albus de ou mult cantitativ care a tinut pana dupa ce am avut ultimul test care a fost negativ!!! si durere in zona ovarelor in rest nimic.Cheek Kiss
HOPE
Scris: Sunday, January 17, 2016 9:40 PM
Nivel

Inregistrat: 9/27/2014
Lili Eu wrote:
neata fetelor!!! avem doua liniute!!!!! linie de test e slaba dar e acolo!!!! mai cumpar azi un test si il fac miine dimineata , e roz pal am facut test Fildas caseta ce stiti e bun? am niste emotii sper sa fie bebeHilar am sa incerc sa fac poza sa vad daca se vede cevahearts in poze sa vede mai putin decat in reatitate.

Felicitari, Lili! Ma bucur foarte mult pentru tine. DistanceKiss
Lili Eu
Scris: Sunday, January 17, 2016 9:42 PM
Nivel

HOPE wrote:

Multumesc!!! nici nu sti cat ma bucur ca ai revenit printre noi!!! esti bn? Cheek Kiss
maryella77
Scris: Sunday, January 17, 2016 9:45 PM
Nivel

Inregistrat: 7/16/2013
Felicitari Lili! Sarcina usoara si binecuvantata! Din ce inteleg ai inceput bebeleala exact cu o zi inainte de ovulatie, deci f bine.
Doctora mea ginecolog asa recomanda, din ziua 10 pana in ziua 16 bebeleala zilnica.Eu luna asta am inceput din ziua 12 bebeleala, ca asa a fost situatia.Am facut si spalaturi cu bicarbonat si asteptam rezultatele.
Miha_Ella
Scris: Sunday, January 17, 2016 9:54 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 6/14/2015
HOPE wrote:

HOPE draga mea tu ce ai mai facut?caremai e situatoa ta?ne e dor de tine si abia adtept sa te vad mai des pe aici! Cheek Kiss
HOPE
Scris: Sunday, January 17, 2016 9:57 PM
Nivel

Lili Eu wrote:
Multumesc!!! nici nu sti cat ma bucur ca ai revenit printre noi!!! esti bn? Cheek Kiss

Da, sunt binisor. Astept prima menstra dupa chiuretaj...tre sa fac analize si abia apoi, daca totul va fi bine, o sa incerc din nou.. Te pup si sa ai grija de tine!... Cheek Kiss

Lili Eu
Scris: Sunday, January 17, 2016 10:03 PM
Nivel

maryella77 wrote:
Felicitari Lili! Sarcina usoara si binecuvantata! Din ce inteleg ai inceput bebeleala exact cu o zi inainte de ovulatie, deci f bine.
Doctora mea ginecolog asa recomanda, din ziua 10 pana in ziua 16 bebeleala zilnica.Eu luna asta am inceput din ziua 12 bebeleala, ca asa a fost situatia.Am facut si spalaturi cu bicarbonat si asteptam rezultatele.
multumesc!!!! sa dea D.zeu sa fie bnHands eu din ziua 10 a cm am bebelit pana in z25 zilnic!!!! si la recomandarea ta am baut ceai de cretisoara de la 2 zile de la ov 3 cani pe zi plus acidul folic si prina saptamana dupa ov am continuat cu pastilele mele de (DHEA) si saptamana asta parca am presimtit si nu am vrut sa le mai iau si am intrerupt, mai aveam de luat cateva zile si le terminam, si nu am mai luat, pe prospect scrie ca se ia pana iese testul de sarcina pozitiv!!! cred ca am intrerupt chear cand trebuia Cheek Kiss
HOPE
Scris: Sunday, January 17, 2016 10:06 PM
Nivel

Miha_Ella wrote:

HOPE draga mea tu ce ai mai facut?caremai e situatoa ta?ne e dor de tine si abia adtept sa te vad mai des pe aici! Cheek Kiss

Buna Mihaela Buddy1 . Am intrat mai rar si doar am citit noutatile :)
Cand o sa am unda verde de la doctor, ma apuc de treaba... Deocamdata sunt in pauza de investigatii :(.
Sper sa fie totul bine si anul asta sa fie cu noroc pentru toate! Te pupDistanceKiss
Lili Eu
Scris: Sunday, January 17, 2016 10:08 PM
Nivel

HOPE wrote:

Da, sunt binisor. Astept prima menstra dupa chiuretaj...tre sa fac analize si abia apoi, daca totul va fi bine, o sa incerc din nou.. Te pup si sa ai grija de tine!... Cheek Kiss

multumesc!! o sa amCheek Kiss si tu sa ai grija de tine si astept vesti bune de la tineiloveyou
Lili Eu
Scris: Monday, January 18, 2016 6:27 AM
Nivel

Buna fefele!!!! am facut test e pozitiv dar tot asa slaba e a2a liniuta, dar e acolo!!! ma duc sa fac hcg.Cheek Kiss

Flore
Scris: Monday, January 18, 2016 9:04 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2015
Lili Eu wrote:
Buna fefele!!!! am facut test e pozitiv dar tot asa slaba e a2a liniuta, dar e acolo!!! ma duc sa fac hcg.Cheek Kiss

Iti tin pumnii!!!!Simt ca o sa fie bine!SimplyLove
Alina_N
Scris: Monday, January 18, 2016 9:16 AM
Nivel

Inregistrat: 8/5/2015
Felicitari Lili!!
Iti doresc sa se prinda bine bebe,sa ai o sarcina usoara si sa decurga totul bine!!!
:*:*:*
crysyam30
Scris: Monday, January 18, 2016 9:20 AM
Nivel

Inregistrat: 12/11/2015
Lili Eu wrote:

Felicitari!!! Important este ca sunt 2 liniute!!! Bafta la HCG, sa se prinda bebe bine! Te asteptam cu vesti!
andy07
Scris: Monday, January 18, 2016 9:38 AM
Nivel

Inregistrat: 9/10/2015
Bafta, Lili, sa vii cu un beta baban! :)
Si o intrebare asa: ai avut sangerarea de nidatie, despre care se vorbeste atata?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.