Clubul aspirantelor - 33
Subiectul anterior · Subiectul urmator
nicodavid
Scris: Saturday, October 25, 2014 9:48 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/16/2014
Mesaje: 94
Puup simm test ai facut?asa am patit eu la david am tot asteptat sa vina dupa duphaston si in loc a venit 2 liniute
simm
Scris: Saturday, October 25, 2014 10:47 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 9/2/2014
Mesaje: 102
Nicocomputerlove nu am facut ca e prea devreme. Am ovulat in z 23 abia si azi e z33..de asta sunt si debusolata..ca nu stiu daca trebuia sa imi vina in functie de duphaston sau in functie de ovulatie..data trecuta chiar daca ovulasem tot asa tarziu totusi a venit la 2 zile dupa pastile..ciudat..dureri de burta am de cateva zile dar nu foarte puternice de asta cred ca o sa vina pana la urma..
Andreea~Simona
Scris: Saturday, October 25, 2014 12:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/12/2014
Mesaje: 179
Fetelor Cheek Kiss
Ynnea felicitari pentru strunfuletz, ma bucur ca totul merge bine...DistanceKiss
Juwycomputerlove pupici esti o draguta
Mon iloveyou
Leila si eileen grup majoreta Cheek Kiss
Eu luni am programare la doctor sa vedem cum stam cu foliculii, maine e ultima injectie cu gonal... Sunt nerabdatoare si abia astept sa vad ce se intampla mai departe.Hands
Va pup pe toate Cheek Kiss Sa aveti un weekend minunatiloveyou
leila
Scris: Saturday, October 25, 2014 1:12 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/16/2014
Mesaje: 641
Woow Andreeaaa deci inca putin si vei purta un bebi mic in burticaa coeur
Hai, ca o sa fie binee!!! Abia astept vestile bune . pana atunci fac galerie sa mearga bine fiecare etapa pe care trebuie sa o parcurgi majoreta majoreta majoreta
ioana_29
Scris: Saturday, October 25, 2014 9:02 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 10/21/2014
Mesaje: 110
Buna seara fetele, Angel noi facem o mica iesire spre o manastire,ma voi rugaangel si pt.voi la doamne ca sa va indeplineasca dorinta, eu sunt intr-o depresie..Cray Cray Cray ..de ce?nu am idee dar numai apa am la ochisori :( dupa ce plec de la manastire sigur dumnezeu AngelNot ma va ajuta si scap eu si de asta,e foartevaiurea sa plangi fara motiv
Juwy multumesc Cheek Kiss pentru sfat,baiatul cel mic e ok acum,noi ne tratam bine cu Stodal, asteptam vesti bune si de la tine luna ce vine!
Va pup fetele weekend placut in continuare!computerlove
juwy.l
Scris: Sunday, October 26, 2014 1:29 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 7/28/2014
Mesaje: 316
Buna Cheek Kiss

Nico eu tot cu o zi intarziere sunt Haha Dar nu ma las... Azi dau eu ceiut cu miere advocat si daca tot am copt biscuit de casa... cine vrea??. Te pupic si eu Cheek Kiss

Simm nerabdare mare Hilar abia astept sa imi spuna GO GO GO yes yes. Cat despre urata Crazy eu sper sa nu iti mai vine noua luni sa fie in vizita la studente Lol

Carmen computerlove esti o norocoasa Cheek Kiss ma bucur ca ai reusit sa ajungi la ea. Iar acum in asa cuibusor de dragoste si liniste bebele va veni inainte sa apuci sa spui peste computerlove

Andreea majoreta inca putin si ... Hilar Hilar Hilar ma iau pe mine toate emotiile. Hilar Hilar Dar tu keep calm Buddy1 ne agitam noi majoreta majoreta ... tu fii ZEN ca sa se prinda bebele Cheek Kiss Griji de tine si DOAMNE AJUTA Hands

Leila, Eileen, Nanny, Doina SimplyLove voi sunteti bine??

Ioana computerlove computerlove frunticul sus mami computerlove multumim pentru gandurile pe care le porti cu tine in locurile acelea frumoase si sper din tot sufletul sa te linistesti. Ma bucur de asemenea ca puiutului tau ii este mai bine. Te pup si te imbratisez computerlove.


Nicoleta, Marina, Andreina, Cristiana, Clawdia, Diana_Oana, Aliana, Maryella, Dedee, Lina, Ria, Mihaela, Bianca si grup pupicei si voua, sper ca sunteti bine si voi.


Si pentru burticutele noastre dragi Alina_Diana, Mon, Catinca, Yneea, Anelisee, Raluca si toate rotunjoarele frumoase computerlove si Cheek Kiss


Pupicei iar pentru ca e deja duminica la pranz... va doresc ca urmatoarele ore sa fie superbe si pline de dragasteala, iar de maine sa inceapa o saptamana usoara, usoara pentru toata lumea. computerlove
catinca44
Scris: Sunday, October 26, 2014 5:08 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 5/23/2014
Mesaje: 41
Va pup, fetelor!Eu iar nu am liniste. Am avut acum jumatate de ora o sangerare maronie, fara niciun fel de durere, dar mi-e frica sa nu fie vreun semn de avort spontan..plans Stau cumintica in pat acum si astept sa se faca dimineata sa ma duc la doctor.. Sper sa nu fie nimic grav! Sa aveti o dupa-amiaza frumoasa si de maine o saptamana plina de bucurii!
Mihaelala1
Scris: Sunday, October 26, 2014 7:54 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/2/2014
Mesaje: 76
catinca44 wrote:
Va pup, fetelor!Eu iar nu am liniste. Am avut acum jumatate de ora o sangerare maronie, fara niciun fel de durere, dar mi-e frica sa nu fie vreun semn de avort spontan..plans Stau cumintica in pat acum si astept sa se faca dimineata sa ma duc la doctor.. Sper sa nu fie nimic grav! Sa aveti o dupa-amiaza frumoasa si de maine o saptamana plina de bucurii!

Draga mea, daca mai curge inca o picatura nu ezita si cheama ambulanta, nu te costa nimic si plus la asta o sa fii sigura ca e totul bine. Iti doresc sa fie totul in regula, dar tu esti cea care trebuie sa lupti prima pt bobita ta. Din cite stiu eu, singerarile nu sunt un senn bun. Pupici si sper sa fie totul ok.
Mihaelala1
Scris: Sunday, October 26, 2014 8:11 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/2/2014
Mesaje: 76
Fetelor am si eu o mica nelamurire, conform temperaturii bazale si activitatii ovarelor, cred ca astazi o sa ovulez (sunt z15). Totul e bine doar ca azi nu imi am sotul la indemina, e internat pt citeva zile si abia miine o sa treaca pe acasa. Nu o sa scap cumva momentul? Merci :)
Maxie
Scris: Sunday, October 26, 2014 9:21 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/26/2014
Mesaje: 8
Buna seara tuturor. N-am mai scris pe un forum de multi ani. Sunt noua printre voi si v-am gasit cautand info despre teste de sarcina ce marcheaza a 2-a liniuta, insa de o culoare foarte pala. M-am decis sa ma inregistrez pt ca am vazut multa activitate si buna dispozitie. topai
Sunt la o varsta la care nu mai asteptam sarcina, aproape de 40. Mi-e si teama sa ma bucur, maine merg la medicul de familie, sa vedem ce imi spune. O sa vad daca reusesc sa atasez poza si, daca se gaseste cineva sa ma scoata din ceata, ii multumesc din coeur Daca nu, la fel, multumesc pentru ca m-ati citit. grup

PS Nu reusesc sa atasez poza, dau clic pe Image, apar cele 4 paranteze drepte [img][img] si de acolo nu mai stiu ce trebuie sa fac. nervi


Va pup si va multumesc anticipat. O saptamana frumoasa, plina de caldura! sunny


Maxie attached the following image(s):
10425860_389146411248100_4480890994384969262_n.jpg

Mihaelala1
Scris: Sunday, October 26, 2014 9:31 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/2/2014
Mesaje: 76
Salut Maxie, bine ai venit. Referitor la teste, daca e barza atunci e clar negativ, adica foarte des da greseli, dar in orice caz un raspuns mai exact o sa-ti dea doctora ta.
Ps. Deasupra postarii tale este un buton "atach", acolo adaugi poza. topai
Mihaelala1
Scris: Sunday, October 26, 2014 9:48 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/2/2014
Mesaje: 76
Cite zile intirziere ai? Seamana a fi pozitiv, succese mari, minunile exista computerlove
Maxie
Scris: Sunday, October 26, 2014 9:50 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/26/2014
Mesaje: 8
Mihaelala1 wrote:
Salut Maxie, bine ai venit. Referitor la teste, daca e barza atunci e clar negativ, adica foarte des da greseli, dar in orice caz un raspuns mai exact o sa-ti dea doctora ta.
Ps. Deasupra postarii tale este un buton "atach", acolo adaugi poza. topai


Multumesc, Mihaelala1 SimplyLove , am reusit !topai

Nu e testul barza, locuiesc in Spania si e un test cumparat aici (Gesta Test). Scrie pe el ca are sensibilitate de 25 (nu mi-aduc aminte ce unitate de masura) de hCG.
Astept ziua de maine, insa probabil stiti cum se traiesc momentele astea. nervi bounce
Maxie
Scris: Sunday, October 26, 2014 9:52 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/26/2014
Mesaje: 8
Mihaelala1 wrote:
Cite zile intirziere ai? Seamana a fi pozitiv, succese mari, minunile exista computerlove


8 zile de intarziere si 3 de ameteli zdravene.

Multumeeeesc Cheek Kiss ! Asta asteptam, o minune !
Mihaelala1
Scris: Sunday, October 26, 2014 10:01 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/2/2014
Mesaje: 76
Maxie wrote:


8 zile de intarziere si 3 de ameteli zdravene.

Multumeeeesc Cheek Kiss ! Asta asteptam, o minune !

Sa stii ca azi am fost surprinsa de povestea unei vechi cunoscute, are acum 33 de ani si incerca de 5-6 ani sa ramina insarcinata, problema eii fiind ovarele impermeabile in urma unei sarcini oprite in evolutie de care nu a stiut. Si uite ca rugaciunile au ajutat-o, si acum are in burtica o fetita, a ramas indarcinata natural si fara nici un fel de medicamente... Asa ca minuni exista, trebuie doar sa asteptamdance
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.