|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/3/2008 Mesaje: 2197
| normal!!! |
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 7/16/2013 Mesaje: 1228
| O primavara frumoasa cu multe multe multe berze si implicit multe multe multe teste pozitive! Smiley felicitari! sarcina usoara si bebe sanatos nascut la termen! |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/23/2013 Mesaje: 1005
| smiley draga mea iti doresc toate cele bune si mii de felicitari,sa ai o sarcina usoara si la termen te pup |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/14/2013 Mesaje: 1520
| Smiley. Asteptam si maine un test.
Fetelor, ce scurgeri aveti inainte de ciclu?
Eu am niste scurgeri horror, imi vine sa fug la baie, zici ca fac pe mine! Sunt scurgeri alunecoase si albicioase, asa laptoase. :) |

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/23/2013 Mesaje: 981
| Am vb cu doctorita si mi-a zis ca cel mai bine e sa i-au cate jumate de dostinex pe saptamana(un sfert luni si un sfert joi) pana la sfarsitul lui aprilie cand am vizita aia cu specialistul sa vedem ce e cu toate analizele mele a zis ca daca pana atunci raman insarcinata sa incep imediat sa iau cardioaspirina si sa opresc dostinexul.a zis ca la sfarsitul lui aprilie sa refac prolactina si sa verific si trompele pana atunci iar in mai dupa ce am toate astea putem incepe stimularile.dar ea a zis ca crede ca nici nu va mai fi nevoie de stimulari.deci cam asta e situatia mea,bebelim in continuare,dar mai avem unele chestii de rezolvat .v-am pupacit pe toate |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/14/2013 Mesaje: 1520
| Cata ma bucur!!!
Vad ca nimeni nu raspunde!!! Petreceti de 1 martie gagici!!!!!!
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 2/23/2014 Mesaje: 9
| kali wrote:Am plecat de aici. Listuta aspirantelor la titlul de mamica  1. Roxxy_oxxy 2. Marmita - bebe2 3. Giulia_mamik - bebe2 4. Michi - bebe2 5. NeliaCris 6. Eileen 7. Nanny 8. Bebe 9. Sofia 10. Maryella77 11. Mari_S 12. Roxanine 13. Ana1986 14. Ynnea 15. Mon1 16. Catalyna 17. Doinanuta 18. Carmenalina 19. Danutza1978 20. Crisbrustur 21. Annadascal 22. Raisa28 23. Alinaa86 24. Lmirele 25. Ammodytes 26. Roxihan 27. Rania 28. Iris25 29. Raluca Elena 30. RalukM 31. Voicu Oana 32. AndreeaNick 33. Rrroxana 34. Bimby 35. Rafaela 36. Andreea~Simona 37. Leila 38 florina bunghiu
Ultima actualizare: 17.02.2014 |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 2/23/2014 Mesaje: 9
| raluca_elena wrote:Cine ma ajuta si pe mine..cred ca vad dublu dar nu stiu cum sa pun poza....si as avea nevoie si de alti ochi...helppp imi pare rau dar este negativ
|
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/23/2013 Mesaje: 981
| Roxanine wrote:Cata ma bucur!!! Vad ca nimeni nu raspunde!!! Petreceti de 1 martie gagici!!!!!!
Roxi ms mult nu stiu ce sa zic de scurgerile tale,si eu am mai avut in unele luni scurgeri de alea asa mai abundente fara miros ca aveam mereu impresia ca mi-a venit menstra dar nu era nimic.stiu ca scurgerile astea mai sunt si la inceput de sarcina,eu le-am avut o singura data la cele 3 Sarcini ale mele.sper ca la tine sa fie cu noroc scurgerile astea |
|
 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 1/9/2014 Mesaje: 587
| florina bunghiu wrote:imi pare rau dar este negativ
Nu am gasit postarea asta. Unde e? Sa ajutam si noi fata cu o parere. |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/23/2013 Mesaje: 981
| SmileyC wrote:
Nu am gasit postarea asta. Unde e? Sa ajutam si noi fata cu o parere.
Poate a gresit,poate citea din urma si din greseala a dat qoute |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/14/2013 Mesaje: 1520
| Cred ca m-am dereglat de tot!
Nu pot sa imi ating sfarculetele! Asta e noutate! |
|
 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 1/9/2014 Mesaje: 587
| Roxanine wrote:Cred ca m-am dereglat de tot!
Nu pot sa imi ating sfarculetele! Asta e noutate!
Speram si ne rugam sa fie semne bune. Tu ce simti? Eu luna asta am simtit ca sunt gravi de vreo 3 zile. Spre deosebire de luna trecuta cand aveam testele alea ciudate (daca mai stii). Atunci nu ma simteam ou kinder. Ai incredere in instinctul tau! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/14/2013 Mesaje: 1520
| Sincer Smiley, eu simt ceva nou. Dar nu ma pot gandi la nimic, ca nu mi-a comfirmat la eco ca exista ovulatie. Mi-au intarziat simptomele de ciclu, zici ca simt ca nu ar mai trebui sa imi vina. Ce-i drept m-a mai chemat odata la eco, ca a zis ca ar mai fi posibilitatea de ovulatie, aveam mai multi foliculi dar nici unul dominant. Mi-a spus sa prestez cat pot. Scurgerile sunt extrem de abundente, seamana cu cele de la ovulatie, usor mai apoase sau cremoase, cu o consistenta mai opaca, adica mai albuie- galbuie, ca si o crema. De obicei la mine, dupa ovulatie sau inainte de ciclu nu e asa, nu am mai avut asa never ever. Ma dor sanii, dar nu ca de obicei, inautru parca. Sfaculetul e din ce in ce mai sensibil, azi abia am putut sa il ating. Gust amar am avut in ultimele zile, si salivatie excesiva. Intepaturi f light si bulbuci in zona ovarelor sau chiar mai sus. Nu am greturi nu nimic. La jumatatea ciclului mi-au iesit cosuri, acum incep sa se usuce. De obicei inainte de ciclu imi ies.
Ce-i drept ca a fost cam repezita doctorita la eco, avea multi la rand. Dar nu cred nici nu ma pot gandi. Consider o dereglare de la progesteron. Nu stiu ce sa cred. Peste cateva zile si eu stiu. |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/23/2013 Mesaje: 981
| Roxy incearca sa stai calma si sa nu te gandesti prea mult ca sa nu iti provoci tu simptomele astea.sa spera ca de 8 martie ne faci si tu o surpriza frumoasa .nu se stie niciodata,cand te astepti mai putin atunci se intampla minunea .m-ai facut curioasa |
|
|
|