Clubul aspirantelor - 27
Subiectul anterior · Subiectul urmator
catalyna
Scris: Monday, February 17, 2014 10:20 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/23/2013
Mesaje: 981
Am vb cu doctorita mea si a zis ca nu putem sa ne vedem.si tratament fara sa vada analizele nu imi da,ca cica e periculos in situatia in care sunt eu plans .a zis ca daca am asteptat atata timp mai bine mai astept o luna.a zis ca ne vedem joi si imi zice atunci toate.deci e clar ca am pierdut si luna asta Cray .si mi-a mai zis ca treb sa opresc cardioaspirinia,ca cica aia treb sa o iau de cand am testul pozitiv,ca asa imi poate face rau.
Mon1
Scris: Monday, February 17, 2014 10:24 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/11/2013
Mesaje: 2599
Buna dimineata!
Iris bine ca ai mers la betahcg...asa stii daca vine sau nu. Sper sa ai o valoare mare.Clap iloveyou
Eileen am crezut ca mi-ai furat graficul.Lol Azi ma uitam peste chart-uri in Ff sa vad daca sunt posibile scaderi asa si sa se termine cu sarcina. Se pare ca da. Eu am in continuare durere de cap. Ma lasa ma ia si tot asa. Am de toate si nu le bag in seama. Sunt asemanatoare si inselatoare. Iti postez graficul meu.
Smiley sa imi arati testul pozitiv si la ovulatie si la sarcina.
Capsunico tu esti in poza cu sotul???????
Doina cum te mai simti?
Fetelor va pup si iloveyou


Mon1 attached the following image(s):
chartgraph_module.php.png

Nanny
Scris: Monday, February 17, 2014 10:34 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2012
Mesaje: 2102
SmileyC wrote:
Capsunico, mamica frumusica! Vorbesc de teste de ovulatie! :* majoreta

hohot hohot hohot hohot Hormonii..urla si nu va mai intelegeti!!!
Nu e poza cu Capsunica...Lol Lol Ea are abia 10 sapt...nu se vede asa!!
Anelise..unde esti?? Nu ne schimbi topicul? Si apropo...ai terminat cu tratamentul??ras
emanicole
Scris: Monday, February 17, 2014 10:54 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/22/2013
Mesaje: 1837
Nanny wrote:

hohot hohot hohot hohot Hormonii..urla si nu va mai intelegeti!!!
Nu e poza cu Capsunica...Lol Lol Ea are abia 10 sapt...nu se vede asa!!
Anelise..unde esti?? Nu ne schimbi topicul? Si apropo...ai terminat cu tratamentul??ras



Ba da, este capsunica in poza, am si eu pozele pe telefon trimise, si da ...este sotul ei care o pupa baeh baeh baeh baeh
iloveyou
raluca_elena
Scris: Monday, February 17, 2014 11:03 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/25/2014
Mesaje: 87
Buna fetelor
Mon1 este ok o temperatura scazuta cum ai tu,cica ar fi o temperatura de implantare :*
Eu sunt z12 dpo si de azi dimineata au inceput sanii sa ma doara putin si sa fie mai sensibil si am si o durere de spate asa...dar nu vreau sa ma entuziasmez prea tare...o sa astept in continuare sa vad ce se mai intampla
Catalina imi pare rau ca ai venit uratii...rabdare si putere
Iris foarte frumos graficul,mie imi scadea temperatura sub linia rosie in z14 dpo deci eu cred ca vii cu vesti minunate...mult succes
O saptamana frumoasa plina de vesti bune
Eileen
Scris: Monday, February 17, 2014 11:04 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/16/2013
Mesaje: 3201
Mon , sunt curioasa ce valoare o sa aiba maine TB , nu poti spune nimic pe baza graficului Cheek Kiss Cheek Kiss
Si eu am inteles ca e capsunica in poza . Nanny eu zic ca se poate sa se vada asa chiar daca are doar 10 saptamani, atunci cand esti super slaba , se vede mai repede sarcina DistanceKiss DistanceKiss
RalukM
Scris: Monday, February 17, 2014 11:09 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/24/2014
Mesaje: 1178
hello,

azi m-a mancat undeva ca pe zambilica si am facut test, logic negativ, ma asteptam nu stiu de ce naiba l-am facut ca imi vine sa ma iau singura la palme acum...de 3 zile asa ma dor sanii pe laterale si burta ca si cand ar trebui sa vina CM ,dar nu constant...CM ar trebui sa vina pe 21-22...tind sa cred ca nu-s dar pana o veni mai trag o mica speranta acolo ..
Mon1
Scris: Monday, February 17, 2014 11:12 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/11/2013
Mesaje: 2599
Eileen si eu sunt curioasa....luna asta sincer am avut temperaturi scazute fata de luna trecuta. De fapt la mine luna asta a cam fost in aer. Stiu un lucru sigur ne-am iubit la 2 zile si sunt fericitaDistanceKiss
Ema multumim ca ne-ai confirmat ca e Capsunica in poza....sunt frumosi amandoi iloveyou Vezi mai Nanny ca nu sunt hormonii???????iloveyou
Raluca multumesc pentru incurajari. Ce o fi o fi. eu sper totusi luna asta s ama tin de promisiune si sa vin cu testul pozitiv.iloveyou
Raluk e prea devreme pentru test. Ziua 21 poate ar fi fost mai buna iloveyou
doinanuta
Scris: Monday, February 17, 2014 11:23 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/26/2013
Mesaje: 2144
Sunt bine mon.Astept sa ma duc diseara la doctor.
Mon1
Scris: Monday, February 17, 2014 11:51 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/11/2013
Mesaje: 2599
Doina astept vesti bune. Hands Hands Hands
alinaa86
Scris: Monday, February 17, 2014 11:52 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/26/2013
Mesaje: 443
Buna fetelor.
Cata, e bine ce ti-a zis doctorita, mai faci inca un control si apoi o sa fie si ea sigura ca tratamentul ce ti-l va da, e cel mai bun pt tine. Capul sus ca totul va fi bine, o sa vina si bebe Buddy1
Leila, bun venit si sedere cat mai scurta. Am vazut ca ai un an de incercari, analizele le-ai facut? Si cred ca medicul iti poate recomanda deja un tratament de stimulare Cheek Kiss
Iris sa dea Domnul sa fie cu ochisori la tine majoreta majoreta majoreta
Mon, hai cu testul pozitiv majoreta majoreta majoreta
Eileen, dupa ce trec uratii mergi la medic? Sper sa vii cu vesti bune Clap
Cat despre mine...am luat azi ultima pastila de clomifen,nu am nici un simptom deocamdata, sau nu bag eu de seama NuStiu joi merg la medic si vad care e etapa urmatoare.
In legatura cu testele de sarcina, stiti cand am facut eu ultimul test ? Acum UN AN DE ZILE !! Si reusesc in fiecare luna sa nu ma gandesc la a face unul Big Surprise .
Mon1
Scris: Monday, February 17, 2014 12:03 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/11/2013
Mesaje: 2599
Alina...mai dureaza nitelush....o lasam pe week-ul viitorHilar
Abia astept sa aduci si tu vesti bune ....asa de martisor Bravoo
ynnea
Scris: Monday, February 17, 2014 12:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/23/2013
Mesaje: 1005
buna dimineata fetelor
iris asteptam rezultatul la test Gossip
Nanny capsunica este in poza aceea cu sotul pupici
Nanny
Scris: Monday, February 17, 2014 12:16 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2012
Mesaje: 2102
In fine..nu stiu cum e cu poza...daca e a ei..ff bine, ne bucuram!firstprize Doamne ajuta!
Leila..cu intarziere iti zic si tie bine ai venit! Asteptam detalii!!sarbatoare
Alina..ff bine! lasa testele, ca n-ai nevoie de dezamagiri!
Raluca M bataus bataus meriti din plin! Aveti domle rabdare..ce sa iasa pe test!?
In rest?? hai fetelor..nimic?? nouatati?? Danutza, Crisbrustur, Maryella...hai ca imbatranescmos ...vreau noutati!
kali
Scris: Monday, February 17, 2014 12:23 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Mesaje: 14390
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.