Clubul aspirantelor - 19
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Iriska92
Scris: Wednesday, June 26, 2013 2:40 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/18/2013
flor3ntza wrote:
daca uiti sa iei pilula intr-o zi eu stiam ca risti cateva zile dupa aceea sa poti ramane insarcinata. oricum sa speram ca va fi cum vrei tu ;)

da dar mia venit ciclul :) dar vreau sa stiu in timpul administrarrii anticonceptionalelor la sfirsitul foliei la pauza de 7 zile acea singerare apare chiar daca esti insarcinata si nu stii sau nu mai apare?
Alina Heering
Scris: Friday, June 28, 2013 4:09 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 6/27/2013
imi cer mii de scuze dar nu stiu pe care pagina sa merg NuStiu problema mea este urmatoare pana in luna februarie mi-a venit ciclu la data fixa fiind 24 dupa care data sa schimbat pe 29( nu i-au anticonceptionale de mult timp). inainte de ciclu menstrual cu o saptamana inainte aveam dureri groaznice de sani! acum ptr ca se apropie data de 29 nu am nici un fel de durere la sani doar ca sant un pic tarisori sant balonata, sant constipata( ma chinui sa ies la wc), ma simt obosita si asi dormi toata ziulica am si pofta de mancare asi manca intr-una. insa merg la toaleta fff des sa urinez! oare sant gravida sau imi intarzie din nou? ne dorim fffffffff mult sa fim parinti din nou! ma puteti lamuri cumva? va rog pentru incercam de 11 luni si nimik.ce o fi oare? uff va multumesc
flor3ntza
Scris: Friday, June 28, 2013 9:28 PM
Nivel

Inregistrat: 3/26/2013
Iriska parerea mea e ca ar trebui sa iti faci un test de sarcina sa vezi ce zice si el, e posibil ca ultimul cm de fapt sa fie sangerare de la nidatie, insa nu stiu exact. Normal ar fi, cu sau fara anticonceptionale in momentul in care ramai insarcinata sa nu mai vina deloc... acum ce sa zic, sa fie cum iti doresti tu pupici
Alina bine ai venit in clubul aspirantelor si sa dea Dumnezeu sa fie cu ochisori cat mai repede, cel mai bine astepti data de 29 si daca nu vin uratii fugi repede si fa un test, ar trebui sa iti iasa pozitiv daca e intr-adevar sarcina. Mult success iti doresc SimplyLove
Alina Heering
Scris: Friday, June 28, 2013 9:37 PM
Nivel

flor3ntza wrote:
Iriska parerea mea e ca ar trebui sa iti faci un test de sarcina sa vezi ce zice si el, e posibil ca ultimul cm de fapt sa fie sangerare de la nidatie, insa nu stiu exact. Normal ar fi, cu sau fara anticonceptionale in momentul in care ramai insarcinata sa nu mai vina deloc... acum ce sa zic, sa fie cum iti doresti tu pupici
Alina bine ai venit in clubul aspirantelor si sa dea Dumnezeu sa fie cu ochisori cat mai repede, cel mai bine astepti data de 29 si daca nu vin uratii fugi repede si fa un test, ar trebui sa iti iasa pozitiv daca e intr-adevar sarcina. Mult success iti doresc SimplyLove

multumesc! vai credeti-ma ca ard se nerabdare si parca timpul asta numai trece! offf mai asteptam pana maine! Hands ms mult
Alina Heering
Scris: Saturday, June 29, 2013 10:04 PM
Nivel

Alina Heering wrote:

multumesc! vai credeti-ma ca ard se nerabdare si parca timpul asta numai trece! offf mai asteptam pana maine! Hands ms mult
.

nu mi-a venit cm nici azi Lol dar nu vreau sa ma alarmez din nou ca o prostutza mai astept inca 2 zile. va poop
flor3ntza
Scris: Monday, July 1, 2013 10:00 AM
Nivel

Inregistrat: 3/26/2013
si test nimic nimic??? eu in ziua in care trebuia sa imi vina uratii am si facut testul, ca nu mai aveam rabdare, si a fost cu norocBravoo sa speram ca o sa vezi dublu zilele astea dance
Deyu.
Scris: Monday, July 1, 2013 10:21 AM
Nivel

Inregistrat: 8/19/2012
Eu zic sa iti faci cateva teste. Eu mi-am facut 5. Din fiecare care l-am gasit la farmacie. hainoroc
Mult noroc, sa fie cu ochisori!Clap pupici
Anelise
Scris: Monday, July 1, 2013 10:29 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Nu-i nevoie de foarte multe teste. Unul si bun! DistanceKiss
Tinem pumnii, Alina! Clap
Alina Heering
Scris: Monday, July 1, 2013 11:05 AM
Nivel

buna fetelor! va multumesc de incurajari. deci nuci azi nu mi-a venit cm. iupyyyyy merg sa cumpar testul si va scriu mai tarziu ce este. AM EMOTII
roxinthya
Scris: Monday, July 1, 2013 11:11 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Bafta multa!majoreta majoreta majoreta
Anelise
Scris: Monday, July 1, 2013 11:21 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Daca tot nu au aparut uratzii atunci iti doresc din suflet sa fie cu ochisori! Clap Abia asteptam vestea! bounce Sa nu ne uiti!!! majoreta
Iris25
Scris: Monday, July 1, 2013 11:34 AM
Nivel

Inregistrat: 7/1/2013
Buna fetelor! e prima data cand ma inscriu pe un forum. Am nevoie de incurajari si sustinere.. Perioada mea fertila a fost intre 9-13 Iunie, iar pe 20-22 am avut niste scurgeri maro inchis, neinsotite de dureri sau crampe pe care le am insa de fiecare data cand imi vine menstra. Pe 25 Iunie am efectuat analiza hcg cu rezultat 5 mUI/ml. Tin sa mentionez ca de cateva zile am usoare stari de greata. Din cate stiu, daca rezultatul e sub 5 mUI/ml nu e sarcina. Sa inteleg ca sunt la limita? E posibil sa fi facut testul prea devreme? S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema? Imi doresc enorm de mult un bebe... cu toate ca am ovare micropolichistice si sunt suspecta de endometrioza si doctorii mi-au spus ca sunt slabe sanse sa pot face un bebe, insa eu nu imi pierd speranta si sper ca intr-o zi sa mi se indeplineasca acest vis...

Va rog din inima sa imi raspundeti.. Maine dimineata o sa imi fac si un test de sarcina si sper sa vad dublu Hands
Alina Heering
Scris: Monday, July 1, 2013 3:12 PM
Nivel

FETELOR POZITIVVVVVVVV nu imi vine sa cred! mi-a aratat ca intre 1-2 saptamani! GRAVIDAAAAAAA mamicutza din nou. va pooop sa va dea Dumnezeu santate la copii
roxy.oxxy
Scris: Monday, July 1, 2013 3:51 PM
Nivel

Inregistrat: 1/7/2013
Alina felicitari.......firstprize firstprize .... tocmai vroiam sa iti spun ca eu cred ca esti gravida...computerlove computerlove
Iris25 iti doresc din suflet sa fie sarcina.... daca nu e de data aceasta noi te primi cu drag in clubul aspirantelor
Alina Heering
Scris: Monday, July 1, 2013 3:53 PM
Nivel

Iris25 wrote:
Buna fetelor! e prima data cand ma inscriu pe un forum. Am nevoie de incurajari si sustinere.. Perioada mea fertila a fost intre 9-13 Iunie, iar pe 20-22 am avut niste scurgeri maro inchis, neinsotite de dureri sau crampe pe care le am insa de fiecare data cand imi vine menstra. Pe 25 Iunie am efectuat analiza hcg cu rezultat 5 mUI/ml. Tin sa mentionez ca de cateva zile am usoare stari de greata. Din cate stiu, daca rezultatul e sub 5 mUI/ml nu e sarcina. Sa inteleg ca sunt la limita? E posibil sa fi facut testul prea devreme? S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema? Imi doresc enorm de mult un bebe... cu toate ca am ovare micropolichistice si sunt suspecta de endometrioza si doctorii mi-au spus ca sunt slabe sanse sa pot face un bebe, insa eu nu imi pierd speranta si sper ca intr-o zi sa mi se indeplineasca acest vis...

Va rog din inima sa imi raspundeti.. Maine dimineata o sa imi fac si un test de sarcina si sper sa vad dublu Hands
.

pai ciclul cand trebuia sa iti vina? Doamne ajuta sa fie cu ochisorihearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.