Clubul aspirantelor - 12

Options Clubul aspirantelor - 12
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Postat: Friday, June 12, 2009 10:50 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Dlia, Teea, va pup! coeur pupici pupici
Roxy, asteptam testul cu sufletul la gura! bounce sic pupici pupici
dlia
Postat: Friday, June 12, 2009 11:13 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/16/2009
Postari: 370
Liz !!! Ce frumos ! Mai ai 20 zile.
Sharamir
Postat: Friday, June 12, 2009 1:10 PM

Intrat: 5/10/2009
Postari: 457
Locatia: hai-hui
Salutare si pupici la toate aspirantele!!pupici pupici M-as inscrie si eu la aspirante bebe 3.DE azi deja imi fac ganduri...topai Sunt sau nu?Raman deocamdata la voi cateva zile apoi poate ma mut la gravidute!dance dance Fetelor eliberati locul pe aici!!Mutati-va toate la gravidute si pastrati-mi si mie un loc pe acolo!!topai Poate sfarsitul de saptamana sa fie "roditor".Bafta,sanatate si pupici la toate aspirantele!pupici
Mela
Postat: Friday, June 12, 2009 1:39 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
i-auzi,Hilda,sa fie cu ochisori si la tine? majoreta mai,ploua cu bebei pe forum yes
bulibuli
Postat: Friday, June 12, 2009 2:33 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
Chiar ca ploua cu bebei. Si eu care stau toata ziulica pe forum cum de nu ma "uda" ploaia?

Roxi, sunt de aceeasi parere cu Bulinutza. Ia-ti inima in dinti si fa un sure check, sa mergi mai din timp la doctor poate e bine sa iei tratament. Ai mai descris o mica hemoragie care putea fi de nidatie, acum deja e cam tarziu pt asta si spui ca ai iar ceva pete.. mai bine sa fii sigur.. poate nu e nimic, dar poate e bine sa-si dea medicul cu parerea daca trebuie sa iei un tratament de mentinere a sarcinii. Hai bafta multa si nu te mai stresa, ca e cam clar de-acum ca e bebe. Trebuie sa ai grija de tine si de el de-acum. Te pup si bafta!! pupici
teea09
Postat: Friday, June 12, 2009 3:25 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
Sharamir wrote:
Salutare si pupici la toate aspirantele!!pupici pupici M-as inscrie si eu la aspirante bebe 3.DE azi deja imi fac ganduri...topai Sunt sau nu?Raman deocamdata la voi cateva zile apoi poate ma mut la gravidute!dance dance Fetelor eliberati locul pe aici!!Mutati-va toate la gravidute si pastrati-mi si mie un loc pe acolo!!topai Poate sfarsitul de saptamana sa fie "roditor".Bafta,sanatate si pupici la toate aspirantele!pupici

Ce veste buna .. topai topai topai Sa de Dumnezeu sa fie asa cum iti doresti majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Sharamir
Postat: Friday, June 12, 2009 3:33 PM

bulibuli wrote:
Chiar ca ploua cu bebei. Si eu care stau toata ziulica pe forum cum de nu ma "uda" ploaia?

Pai...poate tocmai asta e problema!hohot Sa stii ca nu se fac copii pe forum!hohot hohot Pregateste ceva delicios la cina,o sticla de vin rosu si... relax....!Pe noi tot aici ne gasesti,te asteptam cat va trebui sa ne dai o veste buna!Bafta!pupici pupici
Sharamir
Postat: Friday, June 12, 2009 3:35 PM

Sami,Teea pupici pupici Sa dea Dumnezeu si mie si tuturor ceor care isi doresc!!Sa speram ca este,daca nu,nu-i bai mai incercam....
Mela
Postat: Friday, June 12, 2009 3:47 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
bulibuli wrote:

...

ce vorbesti? sic unde ai fost in ultimele trei zile? in vreun loc exotic iar? ras
Ana
Postat: Friday, June 12, 2009 4:22 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Hilda sa fie cu ochisori....computerlove computerlove
Buli...pregatesti ceva??.....sa dea Domnul si la tine bebel....iloveyou
bulibuli
Postat: Friday, June 12, 2009 6:29 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
sami wrote:

ce vorbesti? sic unde ai fost in ultimele trei zile? in vreun loc exotic iar? ras

Sami..sic pupici M-ai prins sic In ultimele zile a fost sotul liber, deci... da, am fost intr-un loc exotic.. in dormitor sic hohot hohot Glumeam, am mai si iesit in plimbari cate putin.

Sharamir, stai linistita, cunosc procedura.. cat e el acasa nu am timp pe forum, dar in rest... ce vrei sa fac, daca nu pot sa fac singura copii... sic hohot hohot Pana una alta, vad ca voi, fetele cu experienta, va perfectionati metoda.. nu-i rau deloc, vezi ca s-ar putea sa ne intalnim pe la gravidute sa comparam burtile, da? Eu vin din urma dar te intrec la burta, ai sa vezi sic sic pupici pupici

Anabella, multumesc, sa fie...computerlove

Eu tot ma invart aici sa vad ce mai anunta Roxi, stau ca pe ace, vreau sa o trimit mai repede la gravidute sic Hai ROXIII!!!majoreta majoreta majoreta
roxy_oxxy
Postat: Friday, June 12, 2009 7:36 PM

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
bulibuli wrote:

Eu tot ma invart aici sa vad ce mai anunta Roxi, stau ca pe ace, vreau sa o trimit mai repede la gravidute sic Hai ROXIII!!!majoreta majoreta majoreta

ce dragutza estipupici pupici pupici pupici ...... zilele acestea voi repeta testulras ..... sper sa am motiv de bucurie...... momentan ma simt mai binisor avand in vedere ca azi toata ziua mi-a fost tare rau....plans .... ma durut si spatele ffff tareuff .....
vivi25
Postat: Friday, June 12, 2009 7:39 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/19/2007
Postari: 215
Pe fuga vin si eu si va spun: felicitari noilor burtici (bulinutza iti repet, sunt tare fericita pt tine; tu cu atitudinea ta pozitiva ai atras bebele la tine in burticapupici ) si mult curaj si speranta in suflet viitoarelor burtici. Cel mai important: ganditi pozitiv si veti vedea ca pana la urma Doamne Doamne va va da ceea ce va doriti atat de mult: un bebel!
P.S. Noi suntem bine, saptamana viitoare sarbatorim o grasunica frumoasa de 6 luni de zile, ne jucam toata ziua, gangurim, ne rostogolim, vrem sa mergem de a busilea..e o placere sa stau cu fiica noastra, sa vad cum creste. Va doresc la toate sa traiti aceasta minune!
Va pup cu mare drag!
Sharamir
Postat: Friday, June 12, 2009 8:27 PM

bulibuli wrote:

In ultimele zile a fost sotul liber, deci... da, am fost intr-un loc exotic.. in dormitor sic hohot hohot
Sharamir, stai linistita, cunosc procedura.. cat e el acasa nu am timp pe forum, dar in rest... ce vrei sa fac, daca nu pot sa fac singura copii... sic hohot hohot Pana una alta, vad ca voi, fetele cu experienta, va perfectionati metoda.. nu-i rau deloc, vezi ca s-ar putea sa ne intalnim pe la gravidute sa comparam burtile, da? Eu vin din urma dar te intrec la burta, ai sa vezi sic sic pupici pupici

Buli, sa concluzionam :sotul a fost liber cateva zile,cand e el acasa nu stai pe forum,ti-ai schimbat look-ul ....logica ma indeamna sa gandesc la o Buligravida .Sa dea Dumnezeu,sa te "ude" !!!pupici
Roxi Buli vrea sa-ti schimbi adresa si nu-i frumos sa refuzi!S-auzim numai de bine!majoreta majoreta pupici
roxy_oxxy
Postat: Friday, June 12, 2009 8:39 PM

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
nu stiu daca sa ma bucur sau sa plangscratch ..... pana la farmacie n-am ajuns sa iau sure check.... dar mai aveam un test ratacit prin casa sic .... si mi-am facut curaj si am zis: "fie ce-o fi"..... Si..... Iata ca a fost cevaras ..... am crezut ca nu vad eu bine.... dar a doua liniutza incepe sa se contureze mult mai binetopai topai ..... (nu asa de bine cat sa o pot fotografia nervi sa vi-o arat dar.... nu mai e nevoie sa merg la geam sa o vadnewclap ).............. Luni voi face si un alt test de la o alta firmaras .... pana atunci nu pot decat sa astept... la noi farmacia nu e deschisa in weekenduff ..... Momentan imi tin emotiile in frau.... astept sa fac si o vizita la dr.... si dupa ma pot bucura si pot bea sampania (de copiisic )
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed