Clubul aspirantelor - 12

Options Clubul aspirantelor - 12
Subiectul anterior · Subiectul urmator
darklady
Postat: Tuesday, March 24, 2009 3:04 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 3/24/2009
Postari: 176
Locatia: Romania
Cineva tot trebuie sa sparga gheata nu? cool
Anelise
Postat: Tuesday, March 24, 2009 3:23 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Darklady, bine ai venit in club si speram sa-l parasesti repede! majoreta pupici pupici
adrianar
Postat: Tuesday, March 24, 2009 4:13 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
multumesc pentru urari
si eu sper sa devin mamicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Doamne ajuta
mi-as dorii ca toti cei care-si dores bb sa aiba cel putin unul
bulinutza
Postat: Tuesday, March 24, 2009 5:17 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
adrianar , darklady, bine ati venit fetelor!!!

Va doresc din toata inima sa parasiti in pas alergator acest club!!!

computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
dlia
Postat: Tuesday, March 24, 2009 5:19 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/16/2009
Postari: 370
Bine ati venit, fetelor !
Haideti, ca primavara a venit, berzele cred ca si ele (la bucuresti e cam greu sa le vezi ras ), asa ca trebuie sa vina si bebelusii.
Va doresc tuturor mult succes !!!
darklady
Postat: Tuesday, March 24, 2009 10:33 PM

Culmea anul asta am vazut o barza pe cer ...cred ca era inceputul lui martie. Dar sunt dese in Bacau unde stau ( de origine sunt din Bucuresti). Nu am mai fost de vreo luna in Buc..dar ..sper sa vin la ai mei cu vesti bune.ras
kali
Postat: Wednesday, March 25, 2009 9:07 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
wav wav wav wav
cute_babies_of_mine
Postat: Wednesday, March 25, 2009 9:22 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Venim si noi la galerie: :027: :027: :027: :027: :901: :901: :901: :901: :901: :901: :901:
Fluturas
Postat: Wednesday, March 25, 2009 9:53 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
darklady, adrianar bine ati venit si va doresc si eu sa parasiti cat mai repede acest club si sa treceti la burtici
darklady
Postat: Wednesday, March 25, 2009 10:20 AM

Apropos, v-ati dorit vreodata gemeni? Am o prietena care are gemeni fata si baiat...sunt superbi au cam un an si ceva de-acum...dar..ii este tare greu cu doi. Inainte sa vad cum e la ea de greu imi doream si eu dar acum ma mai gandesc daca vreau sau nu. Ce-o da Dumnezeu ca pana la urma el le oranduieste. majoreta
darklady
Postat: Wednesday, March 25, 2009 12:39 PM

Am si eu o intrebare fetelor...cand ar trebui sa iasa un test pozitiv ..adica dupa cate zile de la conceptie? Pe site-ul www.i-am-pregnant.com scrie ca hcg-ul se vede mult mai tarziu ...cam dupa o luna ...o luna si ceva dupa conceptie. Azi am programare la gineco si sper sa poata sa imi zica ceva adica...de ce ar fi intarziat ...parca nu mai am rabdare sincer. Dar ce-o fi o fi!uff
dlia
Postat: Wednesday, March 25, 2009 4:44 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/16/2009
Postari: 370
Pai eu stiu ca hcg incepe sa se produca imediat dupa ce se implanteaza embrionul (deci, 7 zile de la ovulatie).
La testul de sarcina cel mai sigur se vede la o saptamana de intarziere.
Sunt cazuri care au vazut inainte de data la care trebuia sa apara CM si cazuri care au vazut mult mai tarziu.
Succes la gineco pupici
dora27
Postat: Thursday, March 26, 2009 2:20 PM

Intrat: 7/14/2008
Postari: 123
Locatia: galati
Darklady,ce-ai facut la gineco? Asteptam vesti de la tinetopai nu ne lasa in suspans...
darklady
Postat: Thursday, March 26, 2009 3:41 PM

deci...la gineco mi-a facut un consult..am povestit ca vrem sa facem un copil si ca am intarziere. A zis ca e prea devreme sa fac vreo eco sau vreun test de sange asa ca mai asteptam pana sapt viitoare..si daca intarzie imi face testul de sange. Azi dimin am facut un test si..negativcry Dar nici un semn de verisorii de la rosiori. De 3 zile ii astept si pauza. Mai stau pana miercurea viitoare si vad ce se mai intampla atunci. Eu tot nu imi pierd speranta. Ideea e ca am discutat si cu prietene de-ale mele si mi-au zis ca uneia a iest in prima zi...alteia a iesit in a doua sapt sau la o sapt dupa ce trebuia sa vina. Timp si rabdare imi trebuie! Dar ma omoara suspansul.banghead
vivi25
Postat: Thursday, March 26, 2009 4:37 PM

Intrat: 11/19/2007
Postari: 215
Hello!
Remember me?
Nu am mai trecut pe aici de ceva vreme! Adevarul e ca piticuta noastra imi ocupa timpul (intr un mod foarte placutlove ) asa incat nu prea mai apuc sa scriu pe forum. Insa am mai tinut legatura cu bulinutzacomputerlove Vad ca au aparut aspirante noi. Darklady ..stiu ce inseamna sa ti se spuna "ai rabdare inca o saptamana" Eu mai aveam putin si o luam pe campii pana sa vad cele 2 liniute. Imi aduc aminte ca anul trecut de Paste, in loc sa fiu si eu prezenta la discutiile ce aveau loc la masa de Paste, eu eram cu gandul in alte parti "am ramas, nu am ramas, dar de ce nu vine CM, dar daca nu am ramas?" si tot asa..pana la urma nu am rezistat si am facut un test. Exact in ziua cand ar fi trebuit sa imi vina CM. Si slava domnului..vedeam dublu in sfarsit. Deci te inteleg perfect. Ti as zice ca nu mai e mult inca o saptamana, dar stiu ca atunci cand vrei sa afli daca esti sau nu insarcinata minutele si orele trec chinuitor de greu asa ca te sfatuiesc sa iti gasesti cat mai multe lucruri de facut sa uiti cat de greu trece timpul. Sper din tot sufletul sa afli vestea pe care ti o doresti!

Bulinutza..draga mea...tu ce mai faci? Atunci am iesit de pe net..am fost "chemata" de piticuta noastra dulce. Sper ca nu te ai suparat!
Va pup pe toate fetelor si mult mult succes! Tinem pumnii sa iasa cele II liniute.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed