Clubul aspirantelor - 10

Options Clubul aspirantelor - 10
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dya
Postat: Tuesday, November 11, 2008 8:10 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Liz iti doresc curaj , imi dau si eu cu parerea desi tu trebuie sa faci asa cum crezi tu de cuvinta , deci....parerea mea este la fel ca si cea a lui Kali , poti astepta inca citeva saptamini , mai ales daca totul este OK , si nu ai nici un motiv real de ingrijorare , poti sa mergi la echograf pe la 8-9 saptamini asa sarcina este fixata bine si se vede foarte bine si inimioara. Te pup si sa ai grija de tine si de burticutza.pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove
bulibuli
Postat: Tuesday, November 11, 2008 12:34 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
Liz wrote:

Pana la urma o sa sun maine pentru miercuri. Si pentru ca sotul meu si-a dat seama cam acum o saptamana despre ce e vorba (a observat ca nu mai fumez), o sa mearga si el cu mine. ras Nu neaparat sa intre, dar macar pana acolo si sa ma astepte in masina. angel

Chiar ma pregateam sa intreb, cum de au trecut deja 5 saptamani si sotul tau inca nu stie?what Eu in primul rand nu rezistam asa mult fara sa-i zic, si apoi se mai prind si ei, chiar daca noi credem ca n-au habar de nimicsic
Anelise
Postat: Tuesday, November 11, 2008 1:06 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Roxy, Raly, Marmita, Dya, Bulibuli, pupici pupici

Merg maine la medic. Nu am sunat inca, dar urmeaza. Pana una alta de vreo 4-5 zile imi este foarte rau. Nu pot sa fac nimic. Stau numai in pat. Abia spre seara e mai bine. O stare de oboseala si ma gandesc numai la lucruri fresh si incerc sa consum numai chestii racoroase. angel In rest, sanii mei s-au marit considerabil sic (lucru care ma bucura, pentru ca nu prea aveam ras), ma trezesc cel putin o data pe noapte pentru mers la baie, ceea ce inainte nu faceam. Cam atat despre mine si simptomele mele. chitara
Va pupacesc! pupici pupici coeur
dya
Postat: Tuesday, November 11, 2008 1:17 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Liz , sincer abia astept sa vii cu vesti de la medic si parerea mea ar fi bine si frumos sa intre si sotul tau inauntru cind iti face echograf. Daca mergi la cabinet particular ai tot dreptul sa ceri acest lucru , ma refer sa ceri sa-l invite si pe el inauntru. Iti dai seama ce fericire ar fi si pe el sa vada micuta mogildeatza acolo in burtica.
Te pupacesc.pupici pupici pupici
Anelise
Postat: Tuesday, November 11, 2008 2:10 PM

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Dya, tocmai am sunat la cabinet. Am facut programarea pentru maine la ora 17.00, asta la cererea sotului meu. sic Acum sper sa nu apara ceva si sa nu ajunga la timp. angel Si mie mi-ar placea sa vada si el ... asta daca e ceva de vazut si uite asa incep eu iar cu ale mele. banghead nervi banghead Adevarul e ca abia astept sa ajung, mai ales acum ca am si sunat, sa vad odata ce si cum, poate reusesc sa-mi iau pietricica asta de pe suflet. Sa scap de piticii mei de pe creier. sic Sa dea Domnul sa nu vin iar dezamagita. angel
Te pupacesc! pupici pupici computerlove
cute_babies_of_mine
Postat: Tuesday, November 11, 2008 2:21 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Liz, computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove !
Iti doresc din tot sufletul sa vii numai cu vesti bune! Oricum, simptomele sunt atat de clare...pupici pupici
Maria & Mario
Postat: Tuesday, November 11, 2008 2:22 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Liz , sa fie cu ochisori iti dorim ! Asteptam vestile oficiale cat mai curand ! computerlove hearts
ninetem
Postat: Tuesday, November 11, 2008 2:24 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/19/2007
Postari: 1404
Locatia: Bacau
Liz, sa dea D-zeu sa fie totul bine.
Alina
Postat: Tuesday, November 11, 2008 2:36 PM

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Liz, sa auzim numai de bine.angel angel
marmita
Postat: Tuesday, November 11, 2008 2:59 PM

Intrat: 9/11/2007
Postari: 1349
Liz computerlove computerlove computerlove
marmita
Postat: Tuesday, November 11, 2008 3:01 PM

Intrat: 9/11/2007
Postari: 1349
Liz computerlove computerlove computerlove
Sfefania_Johansson
Postat: Tuesday, November 11, 2008 3:15 PM

Intrat: 10/24/2007
Postari: 2267
Locatia: Suedia
Liz, iti tin pumnii!!computerlove computerlove
elida elena
Postat: Tuesday, November 11, 2008 3:24 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 5/19/2008
Postari: 536
Locatia: dublin
LIZ,curaj,totul va fi binecomputerlove computerlove
teea09
Postat: Tuesday, November 11, 2008 4:01 PM

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
Liz sa speram ca maine o sa ne dai cele mai bune vesti yes yes yes
Sa ne spui si noua rezultatul imediat ce esti in fata calculatorului computerlove computerlove
Bafta majoreta majoreta majoreta
kali
Postat: Tuesday, November 11, 2008 4:06 PM

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Eu sunt convinsa ca va fi bine de data asta. Astept si eu, alaturi de fete, vestile bunewav wav
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed