Clubul aspirantelor - 10

Options Clubul aspirantelor - 10
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marmita
Postat: Monday, November 10, 2008 9:20 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/11/2007
Postari: 1349
Teea bine ai venit floare3

La noi au venit musafirii sambata banghead banghead banghead banghead, incep de astazi un tratament naturist pt endometrioza, apoi vedem cum evolueaza lucrurile, cine stie poate s-o intampla minunea.....

Liz tin pumnii sa fie bine azi la medic, astept vestile bune computerlove computerlove

Bulinutza ai dreptate, cu credinta in Doamne -Doamne ni se vor implini si noua visele

Un pupici pt toate aspirantele
Anelise
Postat: Monday, November 10, 2008 12:16 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Bulinutza, Marmita, multumesc pentru gandurile bune, dar eu nu ajung nici astazi la medic. Am avut mai multe de rezolvat de dimineata si nu am sunat inca sa-mi fac programare. Cred ca o sa mai astept pentru ca nu stiu daca oricum s-ar vedea ceva daca ma duc acum. Si mai imi este si foarte pale. Cred ca o sa ma bag la somn vreo 2 ore. Va pupacesc! pupici pupici coeur
Roxy, stiu ca e usor de dat sfaturi, dar capul sus si o sa vezi ca o sa fie bine! pupici pupici angel
Succes tuturor aspirantelor foarte dragi mie! iloveyou majoreta majoreta majoreta
Mela
Postat: Monday, November 10, 2008 12:27 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Liz,Liz nu nu

poti sa suni azi,sa faci programare pe maine sau pe cand are medicul liber,lasa frica,la urma urmei faci controlul ca sa stii ca toate sunt bine cu bebe.

te rog frumos,nu mai amanaangel

noi suntem toate alaturi de tine,vrem sa iti fie bine,tie si lui bebe,stii,da?grup iloveyou
simo
Postat: Monday, November 10, 2008 12:45 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/15/2007
Postari: 766
Locatia: oradea
Liz, Liz... cum sa nu se vada o sarcina de 6 saptamani ? Nu-ti mai fie frica !flower
cute_babies_of_mine
Postat: Monday, November 10, 2008 12:49 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Liz, vin cu tine, vrei? Si vorbesc foarte serios!pupici pupici pupici
kali
Postat: Monday, November 10, 2008 12:52 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Eu sunt de parere- daca tot ai o retinere- sa astepti pana ce sarcina are 8-9 sapt., macar sa se vada si inimioara. Atunci vei fi sigura.
Ely
Postat: Monday, November 10, 2008 1:08 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Liz si eu as mai astepta ,daca asta simti fa cum iti dictteaza inima.Daca te simti bine nu-ti fa probleme eu am facut prima echo la 13 saptamani .pupicisi sarcina usoara.
Mela
Postat: Monday, November 10, 2008 3:23 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
kali wrote:
Eu sunt de parere- daca tot ai o retinere- sa astepti pana ce sarcina are 8-9 sapt., macar sa se vada si inimioara. Atunci vei fi sigura.

eu am fost la prima ecografie cand aveam 6 saptamani de sarcina,se vedea clar inimioara,asa frumos si emotionant a fost hearts hearts
bulinutza
Postat: Monday, November 10, 2008 3:53 PM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
lizuca...vad ca parerile sunt impartite...eu sincer nu stiu ce sfat sa-ti dau in afara de: follow your heart!!!

Te pupacesc si astept sa aud numai de bine...
computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
teea09
Postat: Monday, November 10, 2008 4:02 PM

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
Roxy iti tin pumnii si sper sa fie totul bine, in primul rand trebuie sa fi increzatoare si poate asa o sa fie mai usor computerlove

Liz mergi la doctor cand iti dicteaza inima si timpul. Eu sper din toata coeur sa fie totul okpupici

Va multumesc tuturor celor care mi-au urat bun venit coeur pupici
mamica23
Postat: Monday, November 10, 2008 6:23 PM

Intrat: 2/21/2008
Postari: 3402
Locatia: turda
teea09 wrote:

Liz mergi la doctor cand iti dicteaza inima si timpul. Eu sper din toata coeur sa fie totul okpupici

Subscriucomputerlove
Vei vedea ca pana la urma nu ai avut nici un motiv sa te ingrijorezi,ca totul este bine cu bebelusulangel
Cum au spus si fetele cel mai emotionant moment este cand vei vedea si auzi inimoara bebelusuluicoeur
Uite o imbratisare computerlove si un pupici sa prinzi curaj si sa te duci la doctor.
Anelise
Postat: Monday, November 10, 2008 6:47 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Sami, Simo, Lenus, Kali, Ely, Bulinutza, Teea, Mami23 pupici pupici computerlove multumesc frumos pentru gandurile bune!

Pana la urma o sa sun maine pentru miercuri. Si pentru ca sotul meu si-a dat seama cam acum o saptamana despre ce e vorba (a observat ca nu mai fumez), o sa mearga si el cu mine. ras Nu neaparat sa intre, dar macar pana acolo si sa ma astepte in masina. angel
Sper sa aveti mare dreptate si sa-mi fac ganduri degeaba de data asta. iloveyou pupici pupici coeur

roxy_oxxy
Postat: Monday, November 10, 2008 6:55 PM

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
liz sa sti ca suntem alaturi de tine computerlove cel mai bine mergi la dr cand vei fi pregatita...... asta e parerea mea... fetelor va multumesc ptr incurajare.... imi e tare teama.... cu toate ca sunt tare optimista ....
raly
Postat: Tuesday, November 11, 2008 7:55 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Liz...hai mergi la doctor ...nu ne mai fierbe!Ai grija de tine!computerlove computerlove computerlove
marmita
Postat: Tuesday, November 11, 2008 7:59 AM

Intrat: 9/11/2007
Postari: 1349
Liz nu-ti mai face ganduri, fii optimista, eu cred ca de data asta e totul ok,
abia astept sa-ti creasca burtica coeur coeur coeur coeur pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed