Clubul aspirantelor - 10

Options Clubul aspirantelor - 10
Subiectul anterior · Subiectul urmator
cute_babies_of_mine
Postat: Friday, January 23, 2009 2:06 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Ninetem, Roxie, Roxy_oxxy, va multumesc mult!pupici pupici pupici
Kali, am vazut ca aveai presimtiri ca s-ar putea sa fie cu ochisori! Era, dar am decis sa nu spun pana nu vin cu scrisoare de la doctor, mai ales ca Ovidiu era putin derutat cand i-am spus de liniute si mi-a zis ca el tot nu crede...ras
dlia
Postat: Friday, January 23, 2009 2:32 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/16/2009
Postari: 370
chitara Felicitari Cute !!!!

Madanuta, multumim !!
Roxy, vreun semn ? ceva ? eu nu stiu ce sa mai cred.... e ft ciudat ca nu mi-a venit si ca testele ies negative pale mi-e teama de tot felul de prostii : ovare micropolichistice sau alte tampenii .... bineinteles, citite pe net. Oricum, luni la 17.30, am programarea la doctor, pana atunci fac si un test si macar luni ma edific.
roxy_oxxy
Postat: Friday, January 23, 2009 3:04 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
Dlia...... la mine momentan nimic..... dar sper sa nu navaleasca cand ma astept mai putin......dar... mi se pare suspect ca nu mi s-au intarit saniiuff uff uff asta e de rau??????????
ninetem
Postat: Friday, January 23, 2009 3:21 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/19/2007
Postari: 1404
Locatia: Bacau
Roxy, Dlia prea sunteti stresate si cautati in orice semne de rau, mai ales! Roxy nu e nimic rau ca nu ti s-au intarit sanii. Stati mai relaxate si incercati sa nu va mai ganditi doar la asta, si totul va fi cum va doriti! Stiu ca e usor din partea mea sa spun asta dar am trecut si eu ca si voi prin aceeasi tensiune.Deci, relax, ascultati muzica placuta, vine week-end-ul, invitativa sotii la o plimbare placuta si asteptati 9 luni sa nasteti!computerlove computerlove
Ana
Postat: Friday, January 23, 2009 3:42 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
cute_baby_of_mine wrote:
Pupacesc si eu pe toata lumea de la Aspirici si ma mut la ... burtici!
Va doresc si voua sa vi se intample cat mai repede minunea de a deveni burtici! Cheia succesului e , oricum, relaxarea vizavi de subiect. Incrancenarea si asteptarea nu fac decat rau...
Va pup pe toate si... va astept la burtici!pupici pupici pupici pupici
Cute felicitari........................majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Alina
Postat: Friday, January 23, 2009 4:22 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Lenus, yes yes yes yes yes yes yes . Sanatate, ai grija de tine. computerlove computerlove

Continuarea
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed