cine suntem si unde stam?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Laura&Alfonso
Scris: Saturday, January 10, 2009 9:25 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/4/2006
marivic wrote:
Am deschis topicul acesta deoarece as vrea sa cunosc fetele de aici,unde stau,si nu am gasit ceva pe forum despre asa ceva,sau nu am stiut eu sa caut?!
As vrea sa stiu daca locuieste cineva in Ilfov,sau in partea de nord a Bucurestiului?Baneasa,Otopeni,Dorobanti,...caci poate asa ne putem intalnii mai usor,zic si eu
,...acum daca vreti sa va treceti aici ,va astept!pupici pupici pupiciMa numesc MARIA,am 42 ani,am 4 copii de 21 de ani fata,primul baiat de 17 ani,al doilea baiat de 10 ani,si al treilea baiat de 5 ani(adriana,ionut,bogdan si victor,ei sunt copii mei)locuiesc langa Bucuresti,la 30km de oras,spre manastirea Caldarusani.,in jud.ilfov.

eu cred ca Maviric a avut intentia sa afle daca mai sta careva in aceeasi zona cu ea, cele care au spus unde stau , au scris din propria initiativa , mai e un topic unde sunt intrebate cele care locuiesc inafara Romaniei unde stau si de cat timp si nu a fost considerata intrebarea ca fiind indiscreta , cine vrea sa scrie in continuare de unde e, sa scrie, cine nu sa ocoleasca subiectul
raly
Scris: Saturday, January 10, 2009 9:36 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Laura&Alfonso wrote:

eu cred ca Maviric a avut intentia sa afle daca mai sta careva in aceeasi zona cu ea, cele care au spus unde stau , au scris din propria initiativa , mai e un topic unde sunt intrebate cele care locuiesc inafara Romaniei unde stau si de cat timp si nu a fost considerata intrebarea ca fiind indiscreta , cine vrea sa scrie in continuare de unde e, sa scrie, cine nu sa ocoleasca subiectul

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Ana
Scris: Saturday, January 10, 2009 9:41 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Laura&Alfonso wrote:

thumright thumright
t-mihaela
Scris: Saturday, January 10, 2009 10:20 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Mai fetelor dar voi de cant tot umblati creanga pe forumuri nu ati invatat ca date dinastea nu se fac publice?Cine are curajul sa le faca e treaba lui, Marivic nu vad sa aiba vreo vina aici ,eu nu dau date public dar daca mi le crere pe privat cu mare placere pupici Nu stiu daca politica forumului este sa nu se dea date personale ,daca nu, fiecare tre sa aiba grija singur sa-si protejeze astfel de date.Asa ca suntem majori si vaccinati ,stim singuri ce se face si ce nu se face firstprize
carla
Scris: Saturday, January 10, 2009 10:34 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Ar fi mai bine atunci sa facem uitat acest subiect
vanina
Scris: Saturday, January 10, 2009 10:39 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 12/19/2008
Mai bine inchideti acest topic ca se poarta closedtopic pe aici hohot
marivic
Scris: Saturday, January 10, 2009 11:46 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Nu am vrut sa supar pe nimeni dar vad ca unele cauta galceava.Am vrut sa stiu cine unde sta,ca sa stiu daca sta cineva pe langa mine.Mie nu mi-e frica ,ca vin hotii peste mine,pot sa-mi dau adresa cum am si facut-o ,numai ca nu are, asa cum a zis cineva (ca am cerut eu),nici strada,nici numar,nici cod nici nimic.am vrut sa stiuceva de genul asta.eu stau in ilfov,nu mie teama sa spun in com.moara-vlasiei.voiam sa stiu daca mai sta cineva prin apropiere sau unde sta tata in baneasa ,niste repere.apoi sau trecut mamicile cu copii si ce varsta au ,eu nu ma trecusem ,dar am rectificat,daca am vazut ca s-au trecut asa.le multumesc tuturor care au fost alaturi de mine caci stati linistite ca nu invadez nici orasul si nici tara nimanui.dintr-o gluma facuta cu o prietena ,s-au enervat mamicile,...unele.nu cred ca am facut o crima ca nu am cerut public nici adresa asa cum mi sa zis ,nici telefon,care-i baiul?
iloveyou iloveyou iloveyou pe cele care nu mi-ati dat cu oua-n cap!
Ana
Scris: Saturday, January 10, 2009 11:50 PM
Nivel

marivic wrote:
Nu am vrut sa supar pe nimeni dar vad ca unele cauta galceava.Am vrut sa stiu cine unde sta,ca sa stiu daca sta cineva pe langa mine.Mie nu mi-e frica ,ca vin hotii peste mine,pot sa-mi dau adresa cum am si facut-o ,numai ca nu are, asa cum a zis cineva (ca am cerut eu),nici strada,nici numar,nici cod nici nimic.am vrut sa stiuceva de genul asta.eu stau in ilfov,nu mie teama sa spun in com.moara-vlasiei.voiam sa stiu daca mai sta cineva prin apropiere sau unde sta tata in baneasa ,niste repere.apoi sau trecut mamicile cu copii si ce varsta au ,eu nu ma trecusem ,dar am rectificat,daca am vazut ca s-au trecut asa.le multumesc tuturor care au fost alaturi de mine caci stati linistite ca nu invadez nici orasul si nici tara nimanui.dintr-o gluma facuta cu o prietena ,s-au enervat mamicile,...unele.nu cred ca am facut o crima ca nu am cerut public nici adresa asa cum mi sa zis ,nici telefon,care-i baiul?
lasa mamii ca toate trecem pe aci!!!iloveyou iloveyou iloveyou
shirel
Scris: Sunday, January 11, 2009 12:00 AM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
marivic wrote:

Mami,stai linistita nimeni nu te-a invinuit pe tine de nimic si nici nimeni nu a crezut ca tu vrei sa le invadezi orasul ras dar putem avea alti vizitatori care le-ar lua adresele si chiar ca ar face-o
niciodata nu poti sa stii ce este in capul lor.pupici pupici pupici si fetele care au postat asa ceva trebuie sa fie ele singure responsabile de ceea ce fac nu tu, cum a spus si Mihaela suntem cu toate mature si vaccinate.
marivic
Scris: Sunday, January 11, 2009 12:02 AM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
multumesc,Anabella!pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove
Ana
Scris: Sunday, January 11, 2009 12:26 AM
Nivel

marivic wrote:
multumesc,Anabella!pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove
pupici pupici pupici pupici pupici oricand!!coeur coeur coeur coeur
raly
Scris: Sunday, January 11, 2009 8:33 AM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Haideti fetelor nu mai fiti asa de rele,stiti destul de bine care era intentia lui Marivic,nu mai dati toate cu rosii,care vrea sa posteze bine,care nu nu,nu va obligat nimeni in primul rand si in al doilea rand cinevaul ala care ne vede aceste date ce le-am dat aici ce poate sa faca cu numele si orasul?Oricum aceste date le-ati dat si pe alte topicuri si nu v-a fost frica?De exemplu pe topicul lui Ingeras de astrologie s-au dat date mult mai importante cu zi,ora,nume intreg,atunci nu v-a fost frica?Hai sa nu mai facem din tantar ,armasar!computerlove computerlove
petro
Scris: Sunday, January 11, 2009 8:46 AM
Nivel

Inregistrat: 1/31/2008
Daca ar fi sa ma caute vreun "vizitator" prin ALba Iulia ar cam avea ceva de cautat. Nu sunt singura cu numele asta in oras si nici singura cu un copil de 1,4 ani cu numele Darius. Sunt nume destul de comune aici si nu vad ce s-ar putea intampla ca am trecut niste date generice. N-am dat adresa, numar la pantofi (in cazul in care vrea cineva sa-mi faca un cadou) sau numar de telefon (in cazul in care vrea cineva sa ma invite la o cafea). Dar cum a spus si Dya, este topic clona si imi pare rau ca nu m-am gandit inainte la asta.
ingerash
Scris: Sunday, January 11, 2009 9:01 AM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
Interesanta chestie,eu mi-am dat si numarul de telefon pe forum si nu ma cautat nici un strain,prea scumpa convorbireahohot hohot hohot Ori am avut norocangel ras
petro m-ai amuzat cu pantofiihohot hohot hohot hohot firstprize
cristinaflorina
Scris: Sunday, January 11, 2009 9:04 AM
Nivel

Inregistrat: 1/12/2008
Aoleu unde s-a ajuns in topicul asta de la o simpla intrebare a lui marvic "pe unde stat". Saraca nu a cerut adresa nr tel etc ci doar zona. In fine si eu cred ca cel mai bine ar fi sa se inchida acest topic de catre un moderator.Pup pe toate fetele si hai sa fim mai bune in anul asta.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.