cine suntem si unde stam?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Scris: Friday, January 9, 2009 10:17 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
DYA,am suparat pe cineva?eu am vrut sa stiu unde locuiesc mamici,...daca este cineva de prin imprejurimile mele ,dar si sa cunosc unde locuiesc acum.de ex.nu stiam unde sta inger,...si de la o gluma am ticluit topicul asta.daca am gresit ,mii de scuze!pupici pupici
dya
Scris: Friday, January 9, 2009 10:19 PM
Nivel

Inregistrat: 5/12/2006
Din punctul meu de vedere poti sta linistita doar ca stiam ca trebuie sa evitam , pe cit posibil , infintarea de asa zisele topicuri clona....angel angel angel
ingerash
Scris: Saturday, January 10, 2009 1:32 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
marivic wrote:
DYA,am suparat pe cineva?eu am vrut sa stiu unde locuiesc mamici,...daca este cineva de prin imprejurimile mele ,dar si sa cunosc unde locuiesc acum.de ex.nu stiam unde sta inger,...si de la o gluma am ticluit topicul asta.daca am gresit ,mii de scuze!pupici pupici

Deci eu sant motivul pentru care ai deschis topicul:018: hearts

marivic
Scris: Saturday, January 10, 2009 11:07 AM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
DA,ingeraspupici pupici pupici stiam ca stai in u.k dar credeam ca acolo erai in vacanta,stii tu,apoi m-am gandit ca mi-ar place sa cunosc si poate sa gasesc persoane care stau in apropiere de mine,astfel putandu-ne intalnii si pe ,,viu,,nu numai virtual.sincer am cautat dar nu am gasit,daca nu e bine,asta e ,inchideti-l.nu ma supar,ci ma bucur ca cunosc multe mamici si astfel nu-mi ,,voi mai stoarce creierii,,unde sta mamica cutare sau cutare...ras INGERAS,sufleteste ne simtim aproape,distanta ne omoara.
DYA,l-am gasit,multumesc de info.,dar mie mi-i se pare incalcit,...scuze.aici vezi sigur cine e ,unde sta ,etc.
oanalaurisa
Scris: Saturday, January 10, 2009 11:35 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/10/2007
marivic wrote:
DA,ingeraspupici pupici pupici stiam ca stai in u.k dar credeam ca acolo erai in vacanta,stii tu,apoi m-am gandit ca mi-ar place sa cunosc si poate sa gasesc persoane care stau in apropiere de mine,astfel putandu-ne intalnii si pe ,,viu,,nu numai virtual.sincer am cautat dar nu am gasit,daca nu e bine,asta e ,inchideti-l.nu ma supar,ci ma bucur ca cunosc multe mamici si astfel nu-mi ,,voi mai stoarce creierii,,unde sta mamica cutare sau cutare...ras INGERAS,sufleteste ne simtim aproape,distanta ne omoara.
DYA,l-am gasit,multumesc de info.,dar mie mi-i se pare incalcit,...scuze.aici vezi sigur cine e ,unde sta ,etc.

Bine ca nu ceri adresa exacta,cu nr de casa ,scara si bloc...indiscretie se numeste ce faci tu aici,daca vrei sa afli informatii personale despre cineva i le ceri pe pm.PUNCT!
cristinaflorina
Scris: Saturday, January 10, 2009 1:04 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/12/2008
oanalaurisa wrote:

Bine ca nu ceri adresa exacta,cu nr de casa ,scara si bloc...indiscretie se numeste ce faci tu aici,daca vrei sa afli informatii personale despre cineva i le ceri pe pm.PUNCT!

Nu cred ca intentia ei afost sa fie indiscreta ci doar sa vada daca mai sta cineva de aici de pe forum pe linga ea. In fine. Eu asta am inteles.campfire
Laura&Alfonso
Scris: Saturday, January 10, 2009 1:07 PM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
oanalaurisa wrote:

Oana nu te obliga nimenea sa scrii de unde esti, cine vrea scrie cine nu, nu si gata
Rody
Scris: Saturday, January 10, 2009 1:11 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
inger7 wrote:

Deci eu sant motivul pentru care ai deschis topicul:018: hearts

hohot hohot hohot Ce chestiehohot hohot Scuze,dar nu ma pot abstinehohot
Rody
Scris: Saturday, January 10, 2009 1:12 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
marivic wrote:

Scuze dar daca vroiai sa alfli unde sta Ingeras de ce nu ai intrebat-o personal unde staras ras ras ras
ingerash
Scris: Saturday, January 10, 2009 2:01 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
marivic wrote:

Pe mine nu ma suparat,ti-am facut si invitatie sa-mi vezi jurnalelepupici
TeosOf
Scris: Saturday, January 10, 2009 3:20 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
Dar ce e asa rau sau indiscret in a sti unde locuieste cineva? Cine a vrut sa scrie a scris, cine nu, treaba lui/ei...
Ana
Scris: Saturday, January 10, 2009 3:22 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
TeosOf wrote:
Dar ce e asa rau sau indiscret in a sti unde locuieste cineva? Cine a vrut sa scrie a scris, cine nu, treaba lui/ei...
asa este eu cred ca Marivic a deschis acest topic pentru ca poate asa ne cunoastem mai bine fiecare!!!nu e frumos sa judecam...cine vrea sa se scrie cine nu ,nu este obligat!!
dya
Scris: Saturday, January 10, 2009 5:40 PM
Nivel

Inregistrat: 5/12/2006
Eu am spus doar ca acest topic se repetauff uff uff ....cred ca alte discutii pe linga subiect nu-si au loculsorry1 sorry1 sorry1 .Din punctul meu de vedere acest topic este closedtopic closedtopic closedtopic
Ana
Scris: Saturday, January 10, 2009 5:42 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
pupici pupici pupici pupici daca se inchide ne vom cunoaste la celalat topic...ca sa nu mai fie suparare!!!
crista
Scris: Saturday, January 10, 2009 6:02 PM
Nivel

Inregistrat: 1/27/2007
Rody wrote:

Scuze dar daca vroiai sa alfli unde sta Ingeras de ce nu ai intrebat-o personal unde staras ras ras ras

...ca o simpa parere sunt si eu de acord cu rody, iar referitor la topicul in sine daca as fi vrut sa stiu daca este vreo fata de pe forum care sta in apropierea mea, eu imi spuneam zona sau adresa si cine vroia sa ne cunoastem raspundea, dar tot ca o parere mi se pare absurd sa ceri sa sti care pe unde sta...asa pur si simpu, si mai ales cu detali, daca stai sau nu pe afara din tara si daca esti plecat din ce loc ai plecat...mie sincer mi pare un topic deschis degeaba, mai ales ca pe forumuri intra si tot felul de persoane cu intenti mai mult sau mai putin bune...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.