|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/1/2008 Mesaje: 3113
| nu stiu ce s-a intamplat ca la articole crosetate la propunere de concurs nr 2 nu se mai vede titlul subiectului in loc de titlu se vede un punct si o liniuta sub el si daca apas pe orice pag ma trimite la pagina de inceput in rest pot sa intru oriunde la orice pagina
|
 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/20/2008 Mesaje: 5142
| Intra la "probleme cu forumul" am facut eu o pozna si am schimbat titlul plus probleme tenhice ,au ramas crosetaresele fara focul de tabara |
|
Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 27
| Forumul va fi oprit 5 minute pentru a se corecta problema cu edit-ul |
|
Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/13/2006 Mesaje: 2390
| cristinapatrascu66 wrote:nu stiu ce s-a intamplat ca la articole crosetate la propunere de concurs nr 2 nu se mai vede titlul subiectului in loc de titlu se vede un punct si o liniuta sub el si daca apas pe orice pag ma trimite la pagina de inceput in rest pot sa intru oriunde la orice pagina
Gata, a revenit si "Propunere de concurs 2" |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/1/2008 Mesaje: 3113
| multumim:018: |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/26/2007 Mesaje: 6054
| Tzepii, multumim! |
|
Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/13/2006 Mesaje: 2390
| Noi multumim pentru intelegere si ajutor in semnalarea problemelor. |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 2/8/2007 Mesaje: 14165
| Cum schimb numele unui topic,am vazut ca unele vi l-ati schimbat,ma ajutati si pe mine? |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| carla wrote:Cum schimb numele unui topic,am vazut ca unele vi l-ati schimbat,ma ajutati si pe mine?
Dai edit la ultima postare si acolo iti apare si titlul si il schimbi cu cel nou! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 2/8/2007 Mesaje: 14165
| raly wrote:Dai edit la ultima postare si acolo iti apare si titlul si il schimbi cu cel nou! Multumesc cu toate am incercat,numai cu edit nu |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| carla wrote:Multumesc  cu toate am incercat,numai cu edit nu
|
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 2/8/2007 Mesaje: 14165
| Nu mai pot pune emoticoane!Oare ce s-a intamplat? |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/4/2007 Mesaje: 3495
| am ceva probleme....nu pot schimba pagina la subiecte active....si asta mi se intimpla de ieri.
acum vad ca nici emoticoane nu pot folosi |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Mie imi apare de 2 zile dupa ce navighez vreo 2-3 pagini o eroare Internet explorer cannot open this internet site.Operation aborted!Si asta doar aici pe forum,altundeva totul e ok!Folosesc IE dar am incercat si cu Firefox si exact aceeasi treaba!O fi oare din cauza forumului sau de la mine? |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| La mine nu se intampla nimic din ce spuneti voi! Poate o fi conexiunea un pic mai slaba si vor reveni lucrurile la normal. |
|
|
|