cine a folosit
Subiectul anterior · Subiectul urmator
lori16ro
Scris: Sunday, September 7, 2008 11:04 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/25/2006
produse aloe vera , din alea din catalog, americane scumpe....dupa mine gel sau ce mai e pe acolo
ca tot vrea cineva sa mi vanda si tot ma gindesac de merita atitia bani

daca am postat gresit rog admin sa mute sau sa stearga
Sfefania_Johansson
Scris: Sunday, September 7, 2008 11:22 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/24/2007
noi folosim..sunt foarte bune..folosim Aloe Vera Geley, Aloe Vera Heat Lotion, deodorant, masti si creme de fata, strugurel, sapun..nu mai tin minte..dar suntem foarte multumiti
sunt de la firma Forever..in caz ca nu-ti aduceai aminte numele
lori16ro
Scris: Monday, September 8, 2008 1:43 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/25/2006
multumesc f mult de raspuns
m -am mai luminat, da asta i firma dar pt Ro e cam scump dar daca sunt bune e ok
eu am cautat si pe net, intradevar nu scriu rau de ei dar chiar am vrut sa aflu parerea cuiva care a consumat si nu care incearca sa -mi vanda
bulinutza
Scris: Monday, September 8, 2008 3:55 PM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2007
Si eu folosesc produse de la ei...Gelul din tub si sprayul sunt 2 lucuri care nu lipsesc din casa mea. Sunt bune la o gramada de chestii, dupa epilat, daca ai vreo rana, vreun cos, hemoroizi etc, nici nu mai stiu...
Eu am facut un tratament anul trecut pt psoriazis cu efecte extraordinare. Din pacate din cauza pretului foarte mare al produselor, am facut doar o cura de 4 luni. Dar am fost foarte multumita! Le recomand cu caldura tuturor celor care isi permit!!!
petro
Scris: Monday, September 8, 2008 4:46 PM
Nivel

Inregistrat: 1/31/2008
In luna a 7-a de sarcina m-a dus cineva la o asistenta (moasa) care se ocupa cu vanzarea acestor produse. Mi-a cerut analizele medicale dupa care mi-a spus ca trebuie sa cumpar produse de vreo 1400 de RON/luna pana la nastere ca sa nasc usor zicea ea (pentru ca eu eram anemica si riscam sa pierd asa de mult sange la nastere incat sa mor pe masa de nasteri). Dupa care trebuia sa fac tratament inca veun an de zile si eu si bebe cu diverse siropuri si geluri din gama respectiva. Nu stiu cat sunt de bune, dar stiu ca doamna respectiva a fost foarte convingatoare la momentul respectiv. M-a speriat asa de rau ca n-am mai dat pe la ea. Apoi asistenta cu care am nascut mi-a spus ca mereu face asa cu pacientele. Doar ca la unele tineras
fdianamaria
Scris: Tuesday, September 9, 2008 7:35 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
hohot hohot hohot exact asa face si colega mea de servici. Dar asta tine de fiecare...
Eu am folosit spray-ul acela mare de la Forever pentru rani si tot felul de iritatii. M-a tinut mult, dar mi se pare exagerat de scum ca sa mai repet. Am cumparat multe produse pe baza de aloe (de la masti, la solutii demachiante, etc) de la alte firme si la pret rezonabil. Plus ca am acasa pe balcon vreo trei plante cu ale caror frunze ma dau pe fatza periodic.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.