Profil: chioami
Despre
Utilizator: chioami
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Tuesday, October 2, 2012
Ultima vizita: Tuesday, October 2, 2012 11:54 AM
Numarul de postari: 1
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Fertilizarea in vitro - FIV
Postat: Tuesday, October 2, 2012 11:54 AM
Guest wrote:
Sunt o persoana care timp de 20 de ani am urcat si coborât de mii de ori între deznadejde si speranta.Am facut tot ce se putea face în materie de tratamente în acest timp, si când nimeni nu mai îmi dadea nici o sansa, când am epuizat toate metodele posibile de tratament dupa doua fertilizari in vitro nereusite am spus MAI ÎNCERC ODATA si am reusit, la 38 de ani am ramas însarcinata si am doi copii gemeni de 2 ani. Va stau la dispozitie cu tot ce stiu legat de tratamente atât din studiu cât si din experienta proprie, e mult de discutat despre asta, am o adevarata poveste personala cu acest subiect dar ma gasiti aici, sper sa fiu de folos, si sa fiu intotdeauna acolo unde mna cautati. SUCCES!

Buna,
sunt f.interesata sa aflu mai multe detalii legate de tratamentele pe care le-ati urmat.Sper din suflet sa am posibilitatea sa comunicam ,deoarece si eu sunt intr-o situatie dificila si as avea mare nevoie de niste sfaturi pt a avea in sfirsit un bebe.M-as bucura din suflet daca mi-ati raspunde.Pt siguranta, va trimit e-mailul meu:opeloanamihaela@yahoo.com.
Multumesc.