Centura de siguranta
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mommy
Scris: Friday, July 6, 2007 10:03 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2006
MNiko wrote:

Cand a vazut Cristina ca se misca masina a inceput sa faca galagie si sa ne arat ce tati nu si-a pus centura.

Super tare, Cristinica! Ce mult inseamna puterea exemplului!
Lilly of the valley
Scris: Saturday, September 1, 2007 3:00 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
ieri a avut o prietena accident cu masina si baiatul de 4 ani nu statea in scaunel (de fapt nici nu are, cica e baiat mare si se tine singuroare ), la franare pustiulica a "aterizat" cu gurita de maciulia de la schimbatorul de viteze. Bietul baiat are un botic ...
acum s-a gandit si maica-sa sa ia totusi un scaun ca se poate intampla o nenorocire.
mihaela75
Scris: Saturday, September 1, 2007 3:07 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/22/2006
banghead banghead banghead

fa-i o invitatie aici pe forum sa mai citesca una alta...oare
Lilly of the valley
Scris: Saturday, September 1, 2007 3:17 PM
Nivel

tipa e anti-internet si anti-tehnologie si la cat am batuto la cap cu scaunelul (de credea ca am eu vreun castig) si tot nu m-a ascultat. aseara a sunat sa ne spuna ce a patit si azi i-am vazut pustiul, vai de incisivii lui!
Andi&Mariuca
Scris: Saturday, September 1, 2007 3:23 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/14/2006
bietul copil! si ce mama inconstienta! scuza-ma draga mea dar nu ma pot abtine!closedtopic

Lilly of the valley
Scris: Saturday, September 1, 2007 4:36 PM
Nivel

Andismom wrote:
bietul copil! si ce mama inconstienta! scuza-ma draga mea dar nu ma pot abtine!closedtopic

Mie-mi venea sa-i ard vreo douabataus , mai ales ca piciul obisnuieste sa stea si intre scaune. Uite-asa au fost si la mare ca doar nu o sa li se intample tocmai lor. angry
MNiko
Scris: Saturday, September 1, 2007 8:35 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Nasol Mariuta. Asa sunt cate unii care nu se gandesc la siguranta decat dupa ce li se intampla tocmai lor.
katy
Scris: Saturday, September 1, 2007 9:49 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Saracutul, daca parintii erau ceva mai insistenti si constienti sigur nu patea asa.
Si eu am avut anul trecut accident cu Maya, avea vreo luna si ceva, si stiu cat de safe e sa am si eu si copiii centura si respectiv scaunul de masina. Miha, tu ai fost "draguta" de-a scapat cu ceva injuraturi, eu l-am batut pe tip. Nu am avut decat o singura data probleme in trafic, cu motocicleta, conduc foarte atent, asa ca nu mi s-a parut normal ca un idiot ce abia si-a luat carnetul si se crede Schumacher (am scris corect?) sa-mi puna in pericol viata mea si a copilului. Si-am datbataus de nu-i venea sa creada.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.