Ce va place cel mai mult la casa voastra ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Scris: Friday, April 28, 2006 3:27 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Care este lucrul care va place cel mai mult la casa voastra ?
Elia
Scris: Friday, April 28, 2006 3:47 PM
Nivel: Guest

Privelistea pe care o am de la balcon!!! CU toate ca apartamentul asta era un pic peste bugetul nostru, cand am venit sa il vedem intr-o seara, dupa ce se aprinsesera luminile, nici nu am mai stat pe ganduri si am semnat contractul. Suntem la etajul 23 si avem doua alcoane care dau in doua directii diferite. De la sufragerie se vede centrul orasului, cu zgarie nori, iar de la dormitorul nostru se vede raul si podul principal peste el. Este frumos si ziua, dar seara e o feerie.
AdrianaC
Scris: Friday, April 28, 2006 3:59 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Vrem si noi pozeee !!!!
Elia
Scris: Friday, April 28, 2006 4:18 PM

Iti trimit pe mail si pui tu? Ca io nu pot.

Elia attached the following image(s):
1.gif2.gif

Maria & Mario
Scris: Friday, April 28, 2006 5:07 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
ne place Lumina care te invadeaza din toate colturile . Ziua e lumina naturala prin ferestre foarte mari .... e open space si incaperile " curg" din una in alta. Iar pentru seara noapte , avem dimmere cu intensitati diferite , cu focare de lumina directionate pe punctele de interes ale fiecarei camere.

Si paleta coloristica am ales-o in ton cu tipul cladirii si desingul interior. E ca un tot unitar. E cald , e deschis , e luminos si primitor.
Kiki
Scris: Friday, April 28, 2006 9:35 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Mie imi place ca e a mea...Home sweet home...Imi place mobila pe care am desenat-o, culorile...O sa pun poze...dar maine...
sousourel
Scris: Saturday, September 29, 2007 8:55 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/18/2006
La mine acasa, mai nou.....yes

sousourel attached the following image(s):
resize of imagine(1).jpgresize of imagine(3).jpgresize of imagine(5).jpgresize of imagine(7).jpg

Cristy
Scris: Saturday, September 29, 2007 11:06 AM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
Sousourel arata superb, mie imi place la nebuniefirstprize firstprize

Ce imi pleace la casa mea cel mai mult ....scratch...pai cred ca terasa, da.... firstprize , cu florile colorate ( cu care mai si vorberscalcool ), copaceii din jur, linistea si briza de seara...
sousourel
Scris: Saturday, September 29, 2007 11:09 AM
Nivel

Cristy wrote:
Sousourel arata superb, mie imi place la nebuniefirstprize firstprize

Ce imi pleace la casa mea cel mai mult ....scratch...pai cred ca terasa, da.... firstprize , cu florile colorate ( cu care mai si vorberscalcool ), copaceii din jur, linistea si briza de seara...

Multumescpupici
Maria & Mario
Scris: Saturday, September 29, 2007 11:28 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Sousourel, foarte frumos ! Sa va bucurati de casuta voastra iubita ! thumright
sousourel
Scris: Saturday, September 29, 2007 11:38 AM
Nivel

Multumimpupici
Ely
Scris: Saturday, September 29, 2007 12:06 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
bravo Sousourel foarte frumos.flowers
Kiki
Scris: Saturday, September 29, 2007 2:52 PM
Nivel

Sousourel, foarte frumos. Mi-ai dat cateva idei! firstprize firstprize firstprize
katy
Scris: Saturday, September 29, 2007 2:59 PM

Cel mai mult imi place baia pentru ca este formata din doua incaperi, una in care este cada (adanca si pe picioruse, ceea ce-mi permite sa fac usor curat) si chiuveta. Ambele, ca si casa, au mai mult de 50 de ani. De asemenea, in baie imi place modelul de gresie si faianta, romburi alb-negru.

Cadaras

Chiuvetaras , scuzati Fairy-ul insa tocmai mi-am spalat cana de cafea pentru ca bucataria e in alt corp, trebuie sa ies din camerele astea si sa trec printr-un hol ca sa ajung la ea.

Camaruta cu WC-ul, masina de spalat, cosurile de rufe si etajera cu diverseras

De asemenea ador faptul ca incaperile sunt foarte inalte, cred ca au mai mult de 4 m inaltime, iar usile sunt mai mult decat superberas

Si ultima chestie ce-mi place in casa sunt sobele, la fel de vechi ca si restul.
Bine sa nu mai spun ca stocatura la usa de la intrare este in forma de semiluna, ceea ce nimeni nu cred ac mai face in ziua de azi sau daca da cine stie cat cere.

Kiki
Scris: Saturday, September 29, 2007 3:05 PM
Nivel

Katy, imi place si mie cada cu picior si faianta cu romburile negre e foarte faina.
Imi pare rau ca acum 2 ani cand am facut baia nu m-am gandit sa fac si eu cada cu picior. Acum nici gand sa mai schimb o data cada (daca aude al meu ce imi trece prin cap, divorteaza sic )
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.