Ce sporturi se practica la varsta la care mergi la gradinita?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Scris: Saturday, January 8, 2011 9:45 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
KRYS85 wrote:

ps:am auzit ca inotul la copii mici este cam daunator........uff uff uff uff

n-ai auzit bine...inotul este singurul sport recomandat copiilor sub 10 ani
ingerash
Scris: Saturday, January 8, 2011 9:52 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Madalina va merge la inot,iar Ionut la tenis.
Maria & Mario
Scris: Friday, June 10, 2011 7:52 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Maria continua de la 4 ani cu majorete si street dans , de la 5 ani ballroom si latino si inot ! Ca de , silueta ei cere activitate fizica ..... daca tot e bat ! ( slabanoaga )
bereea
Scris: Friday, June 10, 2011 8:23 AM
Nivel

Inregistrat: 3/29/2007
Noi mergem doar pe inot
oanamaria
Scris: Friday, June 10, 2011 8:56 AM
Nivel

Inregistrat: 4/22/2009
Mi-ar place ca Stefan pentru inceput sa faca innot si dans .Sa vedem din toamna ce si cum.
Plus ca in Pitesti e bazin de innot olimpic .
Mela
Scris: Friday, June 10, 2011 9:31 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
i-am inscris si eu pe ai mei la inot,vor merge din septembrie pana in mai.
as vrea si fotbal,pentru Mihaita,ca fuge toata ziua,n-are stare deloc,deloc,dar nu gasesc cursuri decat de la 5 ani in sus...Mircea zice sa-l dau la baschet dar si asa mi se pare inalt si slab,e mai mare decat toti copiii de varsta lui,s-ar face de 2 m sa faca un astfel de sport...
kali
Scris: Friday, June 10, 2011 9:40 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Innot - amandoi.
Pana acum au facut dansuri. Din toamna Eric va merge la karate iar Alexia cred ca la balet. Sa vad ce variante gasesc...
shirel
Scris: Friday, June 10, 2011 3:45 PM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Si la mine dupa cum stiti Eden si Oshry fac inot de la 4 luni(si Shiraz va merge de saptamana viitoare),Eden face si sport-kids la anul sa vedem ce va fi poate o conving pe Eden sa faca Karate daca nu incepem sa calarim si sa dansam nu vrea balet deci mergem ori la dans oriental ori la Hipp-hop.Pentru Oshry nu stiu inca asteptam sa vedem ce se poate.Aaa Eden a facut anul acesta Yoga si i-a placut mult deci adaugam si Yoga cu toate ca nu este un sport.
delfinasa
Scris: Friday, June 10, 2011 4:55 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Vara asta inot...saptamana viitoare incepe cursul de nivelul 1...abia am gasit un curs mai pe searanervi...restul cursurilor la care am fi vrut s-o inscriem (fotbal si karate) nu le putem face ca nu pot sa ma incadrez nicicum cu programul meu in orarul lor uff...tenisul ii place iar mult, dar se incepe de la 7 ani...pana atunci mergem si jucam noi cu ea; i-am luat racheta pe masura ei si vad ca incepe sa le nimereasca si ea, dar e o ofticoasaaaa ce n-am vazutalcool...la after-school au facut in timpul anului scolar si diverse sporturi, teatru, dansuri, dar nu ceva constant, le-au tot schimbat periodic sa nu se plictiseasca copiii si sa incerce ceva nou.
Succes la activitatile sportive, pitici!
Mela
Scris: Friday, August 12, 2011 9:26 AM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
pe langa inot,Larisa va merge si la dans,am reusit sa o inscriu pentru sambata dimineata,pentru tot anul scolar urmator.am vorbit si pentru Mihaita sa mearga impreuna,sa vada daca ii place,daca da,se gaseste loc si pentru el,daca nu...ramane doar cu inotul,pana vara viitoare,cand am in plan sa-i trimit pe amandoi la cursuri de tenis.
marmita
Scris: Tuesday, August 16, 2011 10:56 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/11/2007
Andra face inot si tenis, dar vreau sa o inscriu si la dans, are atata energie....
mihamihaela
Scris: Sunday, November 20, 2011 9:16 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/6/2011
pe roxana am inscris-o la balet.la dans .ii place foarte mult.ea de la 3 anisori spune ca se face balerina.acum are 6 ani si 4 luni si in sfarsit am inscris-o.anul trecut profesoara de dans de la gradi m-a oprit si mi-a spus ca" roxi nu alearga ca toti copii"eu m-am uitat la ea si deja in gand aveam niste intrebari.am crezut ca a vazut ceva si eu nu.apoi a continuat:"ea si cand alearga danseaza".mia venit inima la loc si chiar iam spus:doamna cu asta trebuia sa incepeti ca era sa cad aici.o inscriam de anul trecut dar scoala era prea departe de casa si ma gandeam ca ii va fi greu.nu am mai scapat .m-a batut la cap pana am cedat .abia asteapta sa vina ora de dans.

baiatul face basket
miriam
Scris: Saturday, April 21, 2012 9:04 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
oanamaria wrote:
Mi-ar place ca Stefan pentru inceput sa faca innot si dans .Sa vedem din toamna ce si cum.
Plus ca in Pitesti e bazin de innot olimpic .

Oana, v-ati inscris la innot?
Ma gandesc sa-l duc si eu pe Davis anul asta la innot....fetele care aveti experienta deja, ne dati ceva detalii, ce ar trebui sa stim, ce sa alegem etc....n-am mai vb pana acum cu nimeni despre astathankyou
Bibiii
Scris: Sunday, April 29, 2012 1:25 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Pe piciul meu vreau sa-l dau la karate,poate la anul dance Si sa vedem daca ii place la innot,daca nu,il fac majoreta pe terenul de fotbalmajoreta ras sorry1
Bibiii
Scris: Sunday, April 29, 2012 1:27 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
KRYS85 wrote:

ps:am auzit ca inotul la copii mici este cam daunator........uff uff uff uff

Cine ti-a zis te-a mintit...la copiii mai mici este singurul sport pe care ar trebui sa il practice (recomandat).
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.