Ce parere aveti?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Scris: Thursday, February 25, 2010 2:09 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
cute_babies_of_mine wrote:
Nuuuu, protectia copilului nu se sesizeaza acum! Ei aveau treaba acum un an, doi, cu Cleopatra Stratan ca e nefericita si nu are copilarie! toanerele

Doamne ce tampiti!!banghead banghead Cantecul nu este un chin inca nu am auzit un copil care sa fie fortat sa cante !
g_nicoleta2000
Scris: Thursday, February 25, 2010 2:19 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/14/2006
Cel mai mult "mi-a placut" cand a spus cum a inceput baiatul mare sa faca gimnastica: la gasit facand sfoara pe doua scaune singurel si atunci s-a gandit sa-l incurajezefool Tatal crede ca toti sunt idioti numai el este tare desteptguns

Din pacate doar copii vor plati pentru greselile parintilor si plata se va face peste cativa ani. Ei confunda sportul facut ca sanatate si cel facut ca sa-ti alimentezi o nebunie.
KRYS85
Scris: Thursday, February 25, 2010 3:36 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Parerea mea ca tatal acelui copil are nevoie de un psihiatru!!!Chiar ca nu e normal ,eu am ramas socata,oameni nebuni care nu se gandesc la sanatatea copilului delocfool fool fool fool banghead banghead banghead banghead banghead !!!
yaya
Scris: Thursday, February 25, 2010 3:56 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/22/2009
Sunt de aceeasi parere KRYS.
Anelise
Scris: Monday, March 1, 2010 1:47 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Tocmai am citit un articol intr-un ziar cum ca tatal copilului face bani pe spinarea lui pe un site unde cere donatii pentru a-i cumpara hainute si alimente in ideea de a-l ajuta sa continue cu pasiunea lui. Cu toate acestea, in emisiunea lui Maruta, el a sustinut sus si tare ca nu a intentionat nici o clipa sa faca bani de pe urma micutului! Mda ... alcool
bereea
Scris: Monday, March 1, 2010 5:36 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Pasiunea cui?A copilului de a face "sport"? Sau a tatalui de a face bani pe spinarea copilului?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.