ce masina va place?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Scris: Wednesday, July 2, 2008 3:05 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Mihaela, arata super bine masina voastra! Si cred ca e si utila; nu duci niciodata lipsa de spatiu, nu?
Alyna, bafta la ex. de permis!
Katy, super masina!
dya
Scris: Wednesday, July 2, 2008 3:13 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Alyna bafta majoreta majoreta sofer
Alyna
Scris: Wednesday, July 2, 2008 3:24 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Kali,Dya,multumesc multcomputerlove .Abia astept sa iau permisul pentru ca-mi place tareeeeeeeee mult sa conduc.Daca nu-mi iau masina,o conduc pe a tateisic si tot stau la volansofer sofer sofer sofer
petro
Scris: Wednesday, July 2, 2008 4:39 PM
Nivel

Inregistrat: 1/31/2008
Noi avem un Symbol din 2007, dar eu care sunt o fricoasa in trafic si incurc circulatia cu exces de viteza... mica imi doresc o masinuta sa ma pot strecura usor. Visez de tare mult timp la un Smart For Two ca sa nu imi mai fie frica, dar sotul zice ca aia nu e masina fool
Cristina_24
Scris: Wednesday, July 2, 2008 5:10 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
petro wrote:
Noi avem un Symbol din 2007, dar eu care sunt o fricoasa in trafic si incurc circulatia cu exces de viteza... mica imi doresc o masinuta sa ma pot strecura usor. Visez de tare mult timp la un Smart For Two ca sa nu imi mai fie frica, dar sotul zice ca aia nu e masina fool

Scuze ca intervin. Eu am Smart For Two si sunt extrem de multumita. E usor de parcat, poti sa te strecori pe unde vrei, lumea se uita dupa masina ras , consuma putin si contrar asteptarilor e sigura in caz de accident. Eu nu am bebe, am doar un catel care incape in spatesic . Dar noi o folosim mai mult in oras.
Ely
Scris: Wednesday, July 2, 2008 5:25 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
Mihaela felicitari pentru masina si sa conduci fara incidentethumleft sofer cool
Alyna bafta la examen :801: floare3
Katy superba masina cool cool cool
Lilly of the valley
Scris: Wednesday, July 2, 2008 5:41 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Alyna multa bafta!pupici
kali
Scris: Wednesday, July 2, 2008 5:44 PM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
petro wrote:
... imi doresc o masinuta sa ma pot strecura usor. Visez de tare mult timp la un Smart For Two ca sa nu imi mai fie frica, dar sotul zice ca aia nu e masina fool

Si mie imi plac masinile micicoeur in culori haioase, dar de cand cu copilul ( nu mai zic de al doilea) am renuntat la idee. Prefer sa fie practica astfel incat sa incapem toti + carut sau trici in portbagaj... altfel mersul la plimbare e un chin.
Poate voi conduce una la pensie, cine stie?... oricum dupa ce cresc copiii.

On-topic: nu am masina preferata si nici nu sunt pasionata de ele. Le vad mai degaba utilitatea decat frumusetea... pentru mine prefer una fiabila, usor de condus si cat de mica se poate pentru nevoile mele.
Alyna
Scris: Wednesday, July 2, 2008 5:45 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Ely,Mariuta,multumesccomputerlove Sper sa iau din prima si sa nu dau ex de 3-4 ori,ca majoritatea celor pe care-i cunoscuff uff
Lilly of the valley
Scris: Wednesday, July 2, 2008 5:50 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Alyna wrote:
Ely,Mariuta,multumesccomputerlove Sper sa iau din prima si sa nu dau ex de 3-4 ori,ca majoritatea celor pe care-i cunoscuff uff

Hei ce-i pesismismul asta? Vrei bataitapupici Eu am luat a doua oara. Si am picat pe greselile mele, la traseusic
katy_lumika
Scris: Wednesday, July 2, 2008 5:50 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Alyna, nici nu s epune problema sa nu iei din primafirstprize pupici
Fluturas
Scris: Wednesday, July 2, 2008 6:28 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
mihaela,frumoasa masina,sa o stapaniti sanatosi si fara accidente
alyna,bafta la examen
t-mihaela
Scris: Wednesday, July 2, 2008 6:40 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Alyna wrote:

Aaa...sper sa iau permisul auto pe 4 aug,ca sa pot conducesofer sofer sofer

Bafta la traseu si daca vrei sa mai stii una care a picat prima data ...hehe, c'est moi chitara si inca cu rosu pe hartie " dangerous driving" hohot A doua oara eram cu ochii cat cepele peste tot ,vedeam si furnica trecand la semafor .

Tocmai am venit de la o plimbarica , of, incurc lumea cu otobuzul meu , oare cand o sa-i dau de mestesug uff Kali, lasa Smatrul ca cu doi strumfi iti trebe spatiu nu gluma : trici, bici ,carutul cupilului , carutul lui bebe a lui cupilu' hehe , istorie lunga.Bafta fetele sa conduceti masina dorita majoreta
Maria & Mario
Scris: Wednesday, July 2, 2008 6:50 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Miha , sa o stapanesti sanatoasa ! E super spatioasa ! Poti sa mai facui unul mic, ca e loc ! alcool angel angel Asta da masina de familie ! majoreta computerlove
bereea
Scris: Wednesday, July 2, 2008 7:11 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Miha , frumoasa masina!
Alyna, bafta la examen!

Mie imi plac masinile mari , greoie , spatioase si cu toate utilitatile.
Deocamdata avem un Renault Laguna si suntem un pic indragostiti de ea.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.