ce masina va place?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, July 1, 2008 9:35 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
super Miha!yes yes yes Sa o stapaniti sanatosi!hainoroc

Cand am trecut de la Matiz la Megane Break ma simteam super gigantica si mi se parea ca nu am loc nicaieri, nicio parcare nu era suficient de lata si de lunga pt. masina mea. acum nu mai am pb. cu parcariledance
dya
Scris: Tuesday, July 1, 2008 9:43 AM
Nivel

Inregistrat: 5/12/2006
Super "otobuzu" Miha sa il stapiniti sanatosi si fara incidente.newclap majoreta pupici
Alina
Scris: Tuesday, July 1, 2008 10:00 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Kiki wrote:
Miha, e super! newclap newclap newclap newclap Sa o folositi sanatosi! topai topai

Subscriu. majoreta majoreta majoreta
cute_babies_of_mine
Scris: Tuesday, July 1, 2008 10:16 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Noi tocmai am schimbat Peugeut-ul 307 cu un Suzuki SX4.
Daca ar fi sa aleg dupa inimioara mea... un Mini cred ca mi-ar placea. Daca ar fi si decapotabil...
leut
Scris: Tuesday, July 1, 2008 10:52 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Miha, Lenus, sa va fie de bine! "Otobuzul" e maaaaaaaaaaare da' e frumos!majoreta
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, July 1, 2008 10:54 AM
Nivel

cute_baby_of_mine wrote:
Noi tocmai am schimbat Peugeut-ul 307 cu un Suzuki SX4.
Daca ar fi sa aleg dupa inimioara mea... un Mini cred ca mi-ar placea. Daca ar fi si decapotabil...

sa-l stapaniti sanatosi! Multi km fara incidente!floare3
katy_lumika
Scris: Tuesday, July 1, 2008 11:06 AM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Daaaa, un mini galbencoeur

Eu am vazut o masina care imi place tare mult, e foarte spatioasa iar ca pret bate orice Tuareg cu full options: LEXUS LX 08.

Lilly of the valley
Scris: Tuesday, July 1, 2008 11:12 AM
Nivel

Mai Katy am ramas masca ... e super
dya
Scris: Tuesday, July 1, 2008 11:15 AM
Nivel

Inregistrat: 5/12/2006
Katy chiar nu ai gusturi rele.....love love love sic
TeosOf
Scris: Tuesday, July 1, 2008 12:21 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
Miha, frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatoasa!
Mie nu prea-mi place sa conduc. Chiar daca am carnet de 11 ani, nu cred ca am 5000km condusi. In primul an am avut un VW Golf, apoi am trecut pe Leganza. Cand conduc prefer masinile mari, chiar daca e greu cu gasirea locurilor de parcare. Dar in Bucuresti mi se pare ca cel mai usor e cu metroul. Daca ma grabesc, ma salveaza taxi-ul. In week-end, la plimbari sau petreceri, e de preferat masina, dar altfel, dupa mine, te imbolnavesti de nervi cu traficul de aici.
Stiu ca la tine, Miha, nu e cazul. Acolo fara masina nu se poate.
S.ELENA
Scris: Wednesday, July 2, 2008 2:06 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
Miha sa o stapaniti sanatosi!!!love love
Este o masina suuupeeerrr!!!!! :023:
t-mihaela
Scris: Wednesday, July 2, 2008 2:35 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Multumesc , mamici .pupici

Sa va mai zic ca otobuzu meu prinde radio romanesc what Ieri se juca Daria si butona la radio unde se caute frecventele si numai ce aud vorbind in romaneste .Zic, hopa stai ca am otobuz cu parabolica .Si ascult as avreo 10 minute ca sa-mi dau seama ca e un post romanesc din State cred ca nu cred in Canada sa fie , dar e bun si asa , se aude perfect , tanti aia vorbeste cam cu accent ca probabil e venita de copil pe aici .Si vroiam sa mai zic , fetelor, ori sunt eu fool dar la curba tot am senzatia ca ma duc pe-o parte si ma rastorn, si parca si la drum intins mi-e frica sa merg prea tare ,eu care devenisem de-a dreptul vitezomana .Acum cu asta nu mai pot ca-mi cam tremura genunchii.sorry1
katy_lumika
Scris: Wednesday, July 2, 2008 2:42 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Mihaela, ai grija la curbe, cu astea mari nu e de joaca, daca nu iei curba cum trebuie te poti rasturna. De asemenea unghiul care se formeaza e altfel decat la o masina normala, trebuie sa iei curba cat mai larg dinspre exterior...nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun. Cat despre viteza...soatza tuna si fulgera daca ii dau talpa. Mereu imi zice ca eu scap ca e ditamai tancul insa daca ma urc pe cineva il strivesc ca pe clatita.
Te vei obisnui, e super de la inaltime!ras
Cris-DL
Scris: Wednesday, July 2, 2008 2:48 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
newclap Super tare otobuzu, Miha dance Imi place mult ! .... cat de curand va trebui sa dam si noi "trotineta" pe o "bicla" mai incapatoare sofer topai
Alyna
Scris: Wednesday, July 2, 2008 2:53 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Miha,super tare masina!!S-o folositi sanatosipupici pupici pupici coeur Masina mea preferata e....un BMW din 86ras ,pe care vrem sa-l cumparam de la nasii nostrihearts hearts Cum nu avem bani de una mai buna si avem mare nevoie de ea....eu zic ca merge pentru o perioada de timp.Daca ar fi sa am bani de una noua,mi-as lua o masina de teren..o Toyota sau un BMW.

Aaa...sper sa iau permisul auto pe 4 aug,ca sa pot conducesofer sofer sofer
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.