ce masina va place?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lilly of the valley
Scris: Sunday, August 26, 2007 8:24 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Deocamdata ma multumesc cu Renault Megane Break. Il iubesc pentru portbagaj, in concediu car toata casa dupa mineras , plus ca la iarba verde se poate transforma si in pat pentru Leea. Pentru oras e un cosmar ca daca nu gasesti un loc suficient de lung pentru parcare ...
Visul meu prntru familie e un Renault Espace.
Pentru sufletelul meu un Smart for four, sa am totusi unde sa inghesuialcool si copiii in drum spre scoala si gradi.
Iata si Smartul

Lilly of the valley attached the following image(s):
smart_car_four_seat.jpg

Roxie
Scris: Sunday, August 26, 2007 9:07 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/1/2007
Cel mai mult imi plac monovolumele de familie! love VW Sharan, sau Ford Galaxy, era si de la Seat parca Alhambra, cat mai mare si cu cat mai multe locuri! Sa aiba panorama roof, sau nu stiu cum se traduce trapa de sticla, loc mult de bagaje, sa aiba loc si prietenii cu copiii. dance
Tocmai mi-am dat seama ca suna ca si cum i-as aseza la bagaje hohot
Mai e VW California, cu locsor de nani, de masa, chiuveta si alte chestii utile pentru camping... in poza ras

Roxie attached the following image(s):
i.vw.california.silver.05nov.jpg

Fluturas
Scris: Sunday, August 26, 2007 9:26 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
eu visez la un vw touran.sotului meu ii placea f mult si atat imi zicea de touran pana m-amindragostit si eu si acum am ajuns de...vreauuu touran
katy
Scris: Saturday, September 22, 2007 11:59 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Noi avem un Fiat Punto pentru Bucuresti, micuta, finuta, bunuta, usor de parcat, un Chevrolet Tahoe pentru excursii, mare, frumoasa, neagra ca noaptea, asa de incapatoare ca am carat un dormitor intreg, de multe ori am dormit in ea, lejer, si un Mercedes vechi de prin anii '60 se numeste coada de randunica parca:
Asa arata Tahoe, insa e pe negru, sunt indragostita de masina asta, cine vrea o tura?ras

Imi plac mult Dodge-urile, sunt masinile ideale pentru mine, mari si "fortoase" la fel ca motoreta mea

love love love love

Maria & Mario
Scris: Sunday, September 23, 2007 7:44 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Katy, eu te admir, sincer , pentru motor ! Stiu ca si mie mi-ar place dar ...... ! ras
Lilly of the valley
Scris: Sunday, September 23, 2007 7:54 PM
Nivel

Maria & mami wrote:
Katy, eu te admir, sincer , pentru motor ! Stiu ca si mie mi-ar place dar ...... ! ras

... nu are 4 roti
Felicitari Katy!pupici firstprize
katy
Scris: Sunday, September 23, 2007 11:08 PM

Multumesc mariuta si maria&mamipupici pupici
Eu nu pot fara motocicleta, am suferit tare vara asta ca nu m-am putut da insa sper vara viitoare sa fac turul Europeiyes .
Intr-adevar motocicleta e periculoasa, esti expus de o mie de ori mai mult in trafic decat cu o masina, insa senzatia de liniste ce-o mi-o da e la fel ca senzatia pe care o am cand sunt cu fetele si sotul meu, imi iubesc efectiv motocicleta ca si pe ei. Si am incercat multe modele insa asta imi e cea mai de suflet, cea mai ascultatoare, cea mai marerassi mai frumoasa , e o regina pe soselefirstprize . Pentru multi motociclisti e un fier, o fitza, o cale de a agata, pentru mine e iubita mealove
Lilly of the valley
Scris: Monday, January 21, 2008 7:52 PM
Nivel

Raman la placerea mea, dar pentru moment cea mai tare masina e .... masina firmei, un Logan, hohot hohot hohot am km nelimitati in localitateyes
MNiko
Scris: Monday, January 21, 2008 8:13 PM

mariuta wrote:
Raman la placerea mea, dar pentru moment cea mai tare masina e .... masina firmei, un Logan, hohot hohot hohot am km nelimitati in localitateyes

hohot hohot da, mai ai dreptate. Ce buna era si masina de la firma sotului cand o foloseam eu cum vroiam.
t-mihaela
Scris: Tuesday, July 1, 2008 7:02 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Vin si eu cu otobuzul meu ,sunt foarte mandra de el ca imi da statul deplin de busy mom grup Pentru cine cunoaste cum e pe aici ,masina asta e destul de ieftina si si-o permite mai tot muritorul ( daca e din 2003 sau mai jos ca de astea recente nu te atingi asa usor) ,dar la mine mai mare e emotia trecerii de la masina normala la masina minivan de familie mare .dance
Doge caravan de la Crysler yes
Kiki
Scris: Tuesday, July 1, 2008 7:18 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Miha, e super! newclap newclap newclap newclap Sa o folositi sanatosi! topai topai
t-mihaela
Scris: Tuesday, July 1, 2008 7:51 AM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Multumim pupici
kykysor
Scris: Tuesday, July 1, 2008 9:30 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/17/2008
superba masina mihaela
uauuuuuuu
eu am un chevrolet aveo de 4 luni..e masina pe care ne-am dorit-o .si ne-am permis-oras

shirel
Scris: Tuesday, July 1, 2008 9:31 AM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Ce mare este ?Si cum stai cu parcarile?
La noi cred ca nici nu gasesti parcare pentru asa ceva!
Superba,Miha sa te folosesti cat mai mult de ea si fara accidente!love love
danab
Scris: Tuesday, July 1, 2008 9:32 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Super Mihaela! Kilometrii multi, fara incidente!
Eu conduc acum Opel Astra Caravan, tot lunga, dar am condus si Fordul fratelui meu, care e ca o barca in interior si a fost super cool La firma avem un Volvo pe benzina, mic si iute, si foarte silentios, ca trebuie sa tin mana pe maneta sa simt daca nu s-a oprit motorul cand stau la semafor fool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.