ce masina va place?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
georgy_adinutza
Scris: Thursday, March 16, 2006 7:47 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2006
taki wrote:
Pai hai sa va arat si eu masina sotului meu si a mea. Pe a mea mi-a cumparat-o dar deocamdata o conduce el ca eu dupa ce nasc trebuie sa dau de carnet pt strazile din Japonia.

ninshi aia e dementiala !!!!yes
taki
Scris: Thursday, March 16, 2006 7:52 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
georgy_adinutza wrote:

ninshi aia e dementiala !!!!yes

Ninshi in japoneza inseamna gravida hohot hohot .
Mercik mult pupici , cea albastra este a mea, cea rosie a sotului ras .
codruta
Scris: Friday, March 17, 2006 12:01 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/14/2006
noi am avut pana acum dacie, mercedes si acum avem opel.
Cu dacia am carat orice, ca romanu', am mers oriunde si daca apareau probleme le remedia sotul "din mers".
Cu mercedesul aveam siguranta dar cand a inceput sa ceara piese de schimb l-am dat ca prea erau scumpe.
Iar opelul consuma putin, e usurel si -cel mai important- am o caldura in el ...
AdrianaC
Scris: Friday, March 17, 2006 8:43 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Mie imi plac foarte mult masinile de la Peugeot, dar si cele de la Nissan.
alinutza
Scris: Monday, March 20, 2006 1:03 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/4/2006
EEEE, dar sa va zic eu ce masini imi plac ! In general ador stilul sport, dar sunt nebuna dupa Ferrarri si Lamborghini. Iar daca mai sunt si rosii...ma topesc de tot.
Dar de Hummer ce spuneti? E demential. Se descurca pe orice teren.
Scumpe de tot visurile mele. Dar ma multumesc si cu un ATV.
Eu nu am carnet de conducere si nici nu cred ca voi avea vreodata;imi place prea mult ideea de a avea sofer (sotul meu). Pina acum 2 ani am avut o Skoda S100 veche de vreo 30 de ani si asa de mult m-am atasat de ea, ca inca ii mai duc dorul. Momentan nu am reusit sa ne luam masina pentru ca sotul meu asteapta sa vada cum va fi dupa 2007 si, in plus e nehotarit. Cumnata mea si-a luat un Opel Astra Clasic din 2001 destul de bun. Imi place ca e mititica si in oras se descurca f. bine cu ea ca o poate parca aproape oriunde.
Dar sa stiti ca e rau fara masinuta, de oricare ar fi ea. Mai ales cind ai si copii si trebuie sa mai mergi si la cumparaturi prin hypermarket-uri....ras
Kiki
Scris: Monday, March 20, 2006 6:34 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

alinutza wrote:

Dar de Hummer ce spuneti? E demential. Se descurca pe orice teren.

Si mie imi place Hummerul. Cand ma enerveaza cineva in trafic visez ca-mi iau un Hummer si ma sui pe ei hohot boxing
taki
Scris: Monday, March 20, 2006 10:48 AM
Nivel

Si mie-mi place Hummerul ras , dar ma gandesc ca este chiar prea mare...sunt fun number one jeep-uri, dar nu sunt asa incantata sa intru in posesia unui Hummer.
L-as conduce, dar nu l-as folosi zi de zi nu ...am impresia ca incurc lumea cu el oare uff ...ma rog asta e parerea mea sic
alinutza
Scris: Wednesday, March 22, 2006 12:20 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/4/2006
Oricum, mie imi plac extremele: ori mititele, asa cum sunt si cele de la Mini, ori mari de tot, Hummer, Dodge..etc...
Dar de culori, ce ziceti? Am vazut prin oras un VW portocaliu.....WWAAAWWWW.Ce impact!!!Pe linga sleahta de negru, gri metalizat, alb si alte culori asa mai clasice, parca s-a colorat strada. Mai circula prin oras si o "Broscuta" roz-cyclam. E turbata, dar mie imi place. Sar in ochi; e imposibil sa nu te uiti la ele. Voi ce culori preferati la masinute?
Maria & Mario
Scris: Monday, June 4, 2007 10:13 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Ce masini de gagici mai conduceti ? Cum va descurcati cu parcarile ? Cu circulatia ?
leut
Scris: Monday, June 4, 2007 10:19 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
taki wrote:
Si mie-mi place Hummerul ras , dar ma gandesc ca este chiar prea mare...sunt fun number one jeep-uri, dar nu sunt asa incantata sa intru in posesia unui Hummer.
L-as conduce, dar nu l-as folosi zi de zi nu ...am impresia ca incurc lumea cu el oare uff ...ma rog asta e parerea mea sic

Gand in gand cu mine daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar...tot un Logan o sa am in viata asta...
De-abia ne-am schimbat masina, adica am vandut-o pe-aia veche de 2 ani si-am luat un Logan Prestige full ... pentru 10500 euro si pentru ca o tin in parcare, adica nu am garaj, e super buna...dance
Oana, ce sa-ti spun...am uitat sa fac parcarile lateral dar cu fata si spatele merge... COnduc fara grija si prudent...si-asa sunt multi nebuni pe sosele, le mai trebuie unul?hohot
Andi&Mariuca
Scris: Monday, June 4, 2007 10:29 AM
Nivel

eu am un Opel Astra model 2006 si sunt f multumita de el. e puternic, are 105 cai, motor de 1,6. trage f bine, e f practic, usor de manevrat. il bag si in parcari inguste, mie imi place f mult parcarea laterala.sic

visul meu este un Mertzan sau un BMW. dar...pana sa am bani de asa ceva..merge ce-o fi.
taki
Scris: Monday, June 4, 2007 10:40 AM
Nivel

Eu acum conduc un Golf 5, imi place foarte mult. In august, cred ca o sa am o surpriza, poate primesc un Jeep. hail Sunt indragostita de tot ceea ce inseamna masina de teren.love1 sofer
Miri
Scris: Monday, June 4, 2007 1:00 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Spor la condus si la cat mai putine incidente!

Noi am avut o Dacie, am vandut-o , urma sa luam un Logan sau Matiz( mie imi plac masinile mici!sic )dar a venit Sara si iar ne-am luat o Dacie...
Acum ne-am cumparat un monovolum, un Renault Scenic ,roshu, sper ca pe asta o sa reusesc sa-l conduc!ras
Despre parcari laterale, cu spatele....sa ma intrebati anul viitor!hohot
Cris-DL
Scris: Monday, June 4, 2007 1:18 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
Miri wrote:

Acum ne-am cumparat un monovolum, un Renault Scenic ,roshu, sper ca pe asta o sa reusesc sa-l conduc!ras
Despre parcari laterale, cu spatele....sa ma intrebati anul viitor!hohot

cool Miri, s-o stapanitzi sanatosi. Cum anul viitor, pai atat iti ia sa invetzi s-o parchezi scratch hohot

Masinile noastre actuale, caci noi le tot schimbam, vindem-cumparam, negustori ne numim cu numele hohot ca in ultimul timp numa negustori nu suntem banghead .... deci, avem un Peugeot 307 sw cu plafon panoramic (de care sunt indragostita, dar pe care-l vand) si un micutz vw lupo (si pe dansu il vand hohot ). Nu pot spune care e a mea si care e a sotzului, ca le tot schimbam intre noi alcool amandoua sunt ale noastre, pana le vom vinde si vedem ce vom mai lua ... probabil tot peugeot bounce
Miri
Scris: Monday, June 4, 2007 1:24 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Cris, in primul rand sa ma apuc de condus, apoi mai vad eu cu parcarile...
Despre masina voastra Peugeot 307 sw cu plafon panoramic pot sa spun ca e super!cool cool cool Mi-a placut tare mult , asa ca intzeleg de ce esti indragostita de el!sic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.