ce masina va place?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
fdianamaria
Scris: Friday, February 17, 2006 5:52 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/17/2006
eu prefer VW sau Fordul...nu as refuza nici un Mercedes clasa A, dar cine imi da bani de el?
taki
Scris: Sunday, February 19, 2006 12:37 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
Mie-mi plac Jeep-urile, tot ce este legat de ele ma fascineaza.
Sotul este cu masinile joase, in 2 usi si chiar are un Chevrolet Camarro rosu...iar visul lui Chorvette.
Kiki
Scris: Sunday, February 19, 2006 1:25 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Si mie imi plac jeep-urile. Preferata mea este Frontera, de la Opel...Ma imbolnaveste masina asta...Nu stiu daca voi avea bani vreodata sa imi cumpar o Frontera, dar macar o masina noua tot imi iau...Imi place Bora, de la Volkswagen, Audi A6, Citroen C3, Skoda Octavia Superb, ....cam scumpe gusturile, dar macar pot sa visez nu?
taki
Scris: Sunday, February 19, 2006 2:57 PM
Nivel

Ei, eu am uitat sa specific ce fel de Jeep-uri...mi-am zis ca in viata asta o sa am un Mercedes ML sau un BMW X5, dar dupa cum spune si kiki, visurile sunt ieftine, adica gratis, asa ca ... sa visez in continuare!!!
g_nicoleta2000
Scris: Sunday, February 19, 2006 3:02 PM
Nivel

Mie imi plac masinile automate! marca nu conteaza atat timp cat masina nu-i mai veche de 4-5 ani ca habar nu am ce este sub capota!
taki
Scris: Sunday, February 19, 2006 3:14 PM
Nivel

g_nicoleta2000 wrote:
Mie imi plac masinile automate! marca nu conteaza atat timp cat masina nu-i mai veche de 4-5 ani ca habar nu am ce este sub capota!

Da, de acord cu tine in privinta masinilor automate, se conduc mai usor, dar ce te faci ca in Romania cand dau zapezile mai buna este una manuala...sau cel putin asa cred eu.
g_nicoleta2000
Scris: Sunday, February 19, 2006 3:17 PM
Nivel

In America am condus in Saturn de la Vw si chiar daca era automata m-am descurcat de ea de minune si pe zapada. Aveam cauciucuri de iarna si mititica de masinuta era cumintica si ascultatoare.bounce
Kiki
Scris: Sunday, February 19, 2006 9:57 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Am vazut azi noul Touareg de la VW. O minunatie de masina bravo
evelina27m
Scris: Friday, February 24, 2006 11:08 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/22/2006
Mie-mi plac masinile sport. Mult mi-a placut, chiar daca e model mai vechi, Opelul Tigra, dar cu 4 usi.
Din pacate, mai mult decat sa visez sa am o masina straina deocamdata nu pot. Masinile straine costa daca se strica ceva la ele. Noi ne gandim sa ne cumparam totusi un Logan, ca e mai ieftina intretinerea masinii si piesele de schimb.
mihaela75
Scris: Friday, February 24, 2006 6:05 PM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2006
Eu nu conduc si nu le am deloc cu masinile dar de cand am venit aici m-am mai desteptat olecuta fool Macar fac diferenta dintre o Dacie si o alta masina oricare ar fi ea:ras:Noi avem un Chevrolet ( masina de serviciu) si un Crysler( masina de familie).Chevroletul e ...normal,dar cealalta ,mama mia, parca e avion inauntru si e lata si comoda.O sa-mi para rau dupa ea ca anul asta se termina lease-ul dar si ma bucur ca ne haleste o gramada de bani.Deci cand scapam de Crysler o sa luam( fara lease ca fac iar infarct) o Toyota mica pt mine ca e ieftina si consuma putin si mai ales e mai usor de condus.Cred ca daca e dupa mine...mie-mi plac toate masinile atat timp cat sunt gri metalizate. cheers
leut
Scris: Friday, February 24, 2006 6:41 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Of...si mie imi plac Jeep-urile dar nu cred ca in viitorul apropiat o sa avem. Acum avem un Logan si tebuie sa spun ca suntem multumiti. Anul trecut, cand am mers la munte, eu fiind in 7 luni, am facut in 10 zile 2000km si m-am simtit minunat in ea. POate in primavara dau si eu de carnet...
Maria & Mario
Scris: Friday, February 24, 2006 7:48 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Eu conduc un Passat acum , vechi de vreo 3 ani, dar visul meu e Seria 1 de la BMW. Si nu ma las pana nu o iau. E dementiala. E de gagica , mica , e compacta si se conduce foarte usor, e foarte puternica , usor de parcat ....Of Of,
Sotul cred ca un Toareg VW isi doreste. De familie , mare. Ei , daca am castiga si noi , fetelor, la lotto, ar fi ceva. bounce
georgy_adinutza
Scris: Wednesday, March 15, 2006 2:31 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Aceasta este masina noastra actuala , pe care sotul vrea sa o vanda ca sa ia Logan oare

georgy_adinutza attached the following image(s):
masina.jpg

taki
Scris: Wednesday, March 15, 2006 4:36 PM
Nivel

Pai hai sa va arat si eu masina sotului meu si a mea. Pe a mea mi-a cumparat-o dar deocamdata o conduce el ca eu dupa ce nasc trebuie sa dau de carnet pt strazile din Japonia.

taki attached the following image(s):
ninshi 012.jpgnissan tiida3.jpgnissan tiida-chevrolet camaro.jpg

Roxanel
Scris: Wednesday, March 15, 2006 7:28 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Mie imi plac toate masinile in general, nu am preferinte la design. Dar pentru comoditate si faptul ca ai mai mereu loc de parcare fiind mica vreau sa-mi iau un Ford Ka. Si eu trebuie sa dau de carnet pentru condusul pe de-andoaselea.uff

Roxanel attached the following image(s):
kastyle_modelpg_final.jpg

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.