Ce le place copiilor vostri? Ce nu le place? Pe cine prefera?(mami,tati,bunica,bunicul,etc.)
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Paula15Paulik
Scris: Sunday, March 11, 2012 1:40 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
M-am gandit sa deschidem un subiect nou in care sa postam lucrurile preferate de copiii nostri.
1.Ce le place?(animale,sporturi,mancaruri,jucarii)
2.Ce NU le place?(animale,sporturi,mancaruri,jucarii)
3.Pe cine prefera din famile(mami,tati,bunica,bunicul,bona,etc.)

Daca va vin alte idei,postati-le ca intrebari,in lista de mai sus.topai
alimami
Scris: Sunday, March 11, 2012 9:04 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2009
Piticei mele ii plac puzzle-urile, literele alea din spuma, cartile de la Disney, carticelele cu orice animale, Alba ca Zapada-printesa si piticii-sa citeasca despre astia, povestile Scufita Rosie si Capra cu 3 iezi. Ii place apa calda si piscina, ii plac jeleurile, macaroanele si mamaliga cu branza, ochiurile de ou. Ii place ciocolata, sucurile cu paiul. Ii place sa sufle in lumanari la ziua oricui.
Nu-i plac papusile de nici un fel, nu-i place carnea.Nu-i place sa doarma invelita si nu-i place sa doarma de amiaz.
Cat priveste oamenii,ii plac toti oamenii,este ffff sociabila, se joaca si povesteste orice cu oricine,dar cand vine noaptea trebuie sa fiu langa ea,pt ca nu doarme cu altcineva.
Paula15Paulik
Scris: Sunday, March 11, 2012 3:19 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
alimami wrote:
Piticei mele ii plac puzzle-urile, literele alea din spuma, cartile de la Disney, carticelele cu orice animale, Alba ca Zapada-printesa si piticii-sa citeasca despre astia, povestile Scufita Rosie si Capra cu 3 iezi. Ii place apa calda si piscina, ii plac jeleurile, macaroanele si mamaliga cu branza, ochiurile de ou. Ii place ciocolata, sucurile cu paiul. Ii place sa sufle in lumanari la ziua oricui.
Nu-i plac papusile de nici un fel, nu-i place carnea.Nu-i place sa doarma invelita si nu-i place sa doarma de amiaz.
Cat priveste oamenii,ii plac toti oamenii,este ffff sociabila, se joaca si povesteste orice cu oricine,dar cand vine noaptea trebuie sa fiu langa ea,pt ca nu doarme cu altcineva.

newclap cool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.