Ce filme ati mai vazut - recomandari
Subiectul anterior · Subiectul urmator
sousourel
Scris: Thursday, May 25, 2006 9:22 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/18/2006
Ajutooor!!!

Daca a vazut cineva aseara ultimul episod din NIP? TUCK sau cum s-o mai fii scriind... pe Pro tv sa-mi spuna si mie cum s-a terminat ca la noi a fost pana de curent si n-am vazut deznodamantul plans plans
Kiki
Scris: Tuesday, May 30, 2006 10:55 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Am vazut duminica seara The Triangle (am inteles ca este acum la ProTV in 3 parti si se numeste Triunghiul Bermudelor). Foarte bun filmul! Am avut rabdarea sa ma uit vreo 6 ore intruna ca sa il vad tot odata. Super film!

Azi am vazut prima parte din Codul lui DaVinci.
maine vad partea a doua. Eu m-as fi uitat la tot, dar sotul meu a adormit si ne place sa ne uitam impreuna.
Kiki
Scris: Thursday, June 1, 2006 12:56 PM
Nivel

Gata, am vazut si Codul lui DaVinci. Slabut in comparatie cu cartea. uff
Roxanel
Scris: Thursday, June 1, 2006 2:51 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2006
Kiki wrote:
Gata, am vazut si Codul lui DaVinci. Slabut in comparatie cu cartea. uff

Kiki, l-ati vazut la cinema? Sau a aparut si pe DVD? .... aici e numai la cinema. Dar nu am cu cine sa las copilul ca tare m-as mai duce si eu uff
Kiki
Scris: Thursday, June 1, 2006 2:56 PM
Nivel

Roxanel wrote:

Kiki, l-ati vazut la cinema? Sau a aparut si pe DVD? .... aici e numai la cinema. Dar nu am cu cine sa las copilul ca tare m-as mai duce si eu uff

L-am descarcat de pe dc++ ras
Roxanel
Scris: Friday, June 2, 2006 7:53 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Kiki wrote:
L-am descarcat de pe dc++ ras

Aaaa, mercic. Era un screener.uff
taki
Scris: Friday, June 2, 2006 9:18 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
Am vazut si eu:

Flight Plan

Nick & Jessica vol.1 si 2, productie MTV.
Elia
Scris: Friday, June 2, 2006 1:03 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Eu am citit Codul DaVici asta vara si chiar dca ideea reliioasa pe care o promoveaza mi s-a parut nu tocmail ok, mi-a placut cartea ca roman politist, te tine in priza, nu poti sa o lasi jos din mana. Cand eram in spital, a cumparat Coleman filmul dar din pacate era numai in Chineza, asa ca inca nu l-am vazut, dar am auzit ca nu e asa interesant precum cartea...dar tot as vrea sa il vad, in pat cu Coleman, cu o galeata mare de popcorn.
Kiki
Scris: Friday, June 2, 2006 1:06 PM
Nivel

freedelia wrote:
Eu am citit Codul DaVici asta vara si chiar dca ideea reliioasa pe care o promoveaza mi s-a parut nu tocmail ok, mi-a placut cartea ca roman politist, te tine in priza, nu poti sa o lasi jos din mana. Cand eram in spital, a cumparat Coleman filmul dar din pacate era numai in Chineza, asa ca inca nu l-am vazut, dar am auzit ca nu e asa interesant precum cartea...dar tot as vrea sa il vad, in pat cu Coleman, cu o galeata mare de popcorn.

Asa este Delia, nu e interesant, nu te tine cu sufletul la gura cum te-a tinut cartea. Eu l-am vazut si nu-s tocmai multumita!
Elia
Scris: Saturday, June 3, 2006 10:28 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Kiki, nu e la fel de interesant precum cartea, dar totusi e interesant, sau e de-a dreptul plicticos? Eu chiar as vrea sa il vad, m-as duce la cinematograf, dar mi-e c dau banii degeaba si pierd timpul, in loc sa fac ceva frumos cu copiii.
Kiki
Scris: Saturday, June 3, 2006 8:45 PM
Nivel

freedelia wrote:
Kiki, nu e la fel de interesant precum cartea, dar totusi e interesant, sau e de-a dreptul plicticos? Eu chiar as vrea sa il vad, m-as duce la cinematograf, dar mi-e c dau banii degeaba si pierd timpul, in loc sa fac ceva frumos cu copiii.

Interesant, nu chiar plicticos. Nu prea a fost inspirata alegerea lui Tom Hanks in rolul principal...E prea plictisit!
taki
Scris: Tuesday, June 20, 2006 7:28 PM
Nivel

She's the man

O noua comedie ameninta sa cucereasca toate cinematografele.
Deoarece este o mare fana a fotbalului, iar scoala nu mai detine o echipa de fotbal feminin, ea, Viola hotaraste o schimbare. Hotaraste sa ia locul pentru 2 saptamani fratelui sau la noul internat in care acesta a fost transferat.
Dar lucrurile se complica atunci cand ea se indragosteste de noul ei coleg de camera Duke.
Totul ar fi mers bine daca de ea nu s-ar fi indragostit frumoasa Olivia, fata de care este Duke indragostit
Iar lucrurile devin si mai ametitoare atunci cand apare frale Violei.
In concluzie: Lui Duke ii place de Olivia careia ii place de Sebastian, care de fapt este Viola al carei frate e prietn cu Monique, asa ca o uraste pe Olivia care e prietena lui Duke doar pentru a il face gelos pe Sebastian, care de fapt e Viola si incepe sa se indragosteasca de Duke, care crede ca ea e baiat.........ametitor, nu?

Actori principali:

Amanda Bynes, Laura Ramsey, Vinnie Jones, David Cross
Robert Hoffman, Alex Breckenridge, Julie Hagerty

Regizori:

Andy Fickman
georgy_adinutza
Scris: Wednesday, June 21, 2006 7:21 AM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
am vazut si eu Big Momma's House 2 ........si e super misto ....Codul lui Davinci inca nu am avut rabdare sa stau sa il vad ........vreau sa vad Ice Age 2....
Kiki
Scris: Wednesday, June 21, 2006 8:07 AM
Nivel

Si eu abia astept sa vad Ice age. Cred ca e beton!
taki
Scris: Tuesday, June 27, 2006 5:21 PM
Nivel

The Fast and the Furious 3

Noul film din seria FF, Tokyo Drift, aduce pe ecranele cinematografelor mai multa viteza, mai multa adrenalina si mai multe intreceri de masini, chiar si fata de cele 2 predecesoare ale sale.
De data aceasta, protagonistul principal este un tanar, care la 18 ani are la activ nenumarate curse de masini castigate, dar si nenumarate masini distruse.
Exasperata de faptul ca trebuia mereu sa se mute din oras, de fiecare data cand fiul sau intra in conflict deschis cu politia, mama sa il trimite la tatal sau, in Tokyo, in speranta ca acolo, sub indrumarea paterna, se va linisti.
Insa aici Shaun nimereste cum nu se putea mai bine: mafia se impleteste cu cursele de masini si barurile de noapte, iar toti colegii lui de la scoala au masini preparate, cu sute de cai putere. Repede, el devine mana dreapta a lui Han, unul din conducatorii grupului.
Dar totul se complica o data cu puternica atractie ce se naste intre Shaun si iubita lui D.K, "Drift King" (Regele derapajelor), nepotul unuia dintre conducatorii Yakuza, crima organizata japoneza. Iar Shaun nu mai are alta scapare decat sa se implice si mai mult in aceasta lume interlopa a curselor extreme.

Actori principali:

Lucas Black
Brian Tee

Regizori:

Justin Lin
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.