Ce filme ati mai vazut - recomandari
Subiectul anterior · Subiectul urmator
aurishta
Scris: Thursday, November 24, 2011 9:39 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Mesaje: 5536
Am vazut si eu aseara "One DAY",mi-a placut tare mult. Cei doi protagonisti au fost magnifici!
aurishta
Scris: Thursday, November 24, 2011 9:42 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Mesaje: 5536
shirel wrote:

Acuma vreau sa vad SOURCE CODE ,am auzit ca este un film bun!!

L-am vazut, chiar este un film bun, dupa parerea mea. Nu prea agreez eu SF-urile, dar filmul asta a avut o idee buna si frumos valorificata.
cute_babies_of_mine
Scris: Thursday, November 24, 2011 1:48 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Mesaje: 8978
Eu am trecut granita la rusi si am vazut Fata fara zestre, Ochi negri si Moscova nu crede in lacrimi. Urmeaza seria Tarkovsky.
giulia_mamik
Scris: Friday, November 25, 2011 8:33 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
No' bine Shirel eu ti am zis ca e de plans putinsic .De fapt ma bucur ca v a placut,fetelorpupici
Eu am mai scris pe aici.Daca vreti si va plac filmele cu latura morala,filmele psihologice va recomand Vanila Sky!ras E preferatul meu.L am vazut de cateva ori bune.ras
Am mai vazut "I dont know how she deos it".Slab filmmaseluta
Acum am vazut trailerul de la Source Code.Pare interesant...scratch
shirel
Scris: Friday, November 25, 2011 4:52 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Mesaje: 11815
Ieri am vazut Source Code .Tareeee fim!Mi-a placut si parca m-a si pus pe ganduri ras asa putin!Merita vazut!

Deseara ma uit la un film de groaza triller brrrr ce-mi plac!ras Radeam de baieti care comentau filmul cica mult timp a durat pana si-au revenit mereu le era frica sa se intoarca cu spatele cand erau la toaleta si asta din cauza filmului.Aaa se cheama INSIDIUS.
Rexx
Scris: Tuesday, November 29, 2011 7:41 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/2/2009
Mesaje: 36
The Green Beautiful cu Marion Cotillard











Chernobyl Life In The Dead Zone







Vizionare placuta!
giulia_mamik
Scris: Sunday, December 4, 2011 11:26 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
Am vazut un film aseara si vi l recomand din toata inima:Welcome to the Rileys!O adevarata lectie de viataras thumright
shirel
Scris: Sunday, December 4, 2011 12:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Mesaje: 11815
giulia_mamik wrote:
Am vazut un film aseara si vi l recomand din toata inima:Welcome to the Rileys!O adevarata lectie de viataras thumright


Am retinut,il caut si am sa ma uit!ras

Eu am vazut CRAZY.STUPID.LOVE dragutz nimic mai mult dar totusi il recomand .Deseara vreau sa vad TRESPASS am inteles ca este bun cu Nicolas CAGE si Nicole Kidman.
koko2008
Scris: Sunday, December 4, 2011 12:19 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
Mesaje: 5442
shirel wrote:
Mai recomand cu drag 2 filme superbe din 2011:


-The Change Up (de milioane ras alcool )


L am vazut.Il recomand si eu firstprize firstprize
Fast Five la fel mi a placut mult.
Acum am in plan :
The Caller
Red Riding Hood
giulia_mamik
Scris: Sunday, December 4, 2011 1:28 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
Shirel,iti va placea garantat!thumleft Totusi ma intreb cata lume ar proceda precum cei din filmuff .Daca nu ma insel,filmul chiar este inspirat dintr o fapta reala.Cel putin asa spunea la trailer!
Vizionare placuta!angel
bereea
Scris: Monday, December 5, 2011 8:21 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Sambata seara am fost la cinema si am vazut Breaking Down.Nu stiu daca sa-l recomand sau nuras
giulia_mamik
Scris: Monday, December 5, 2011 10:49 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
Si eu am vazut la cinema Braking Dawn.Fata de cele 3 parti,asta cam lasa de dorit!Parerea meauff
bereea
Scris: Thursday, December 8, 2011 8:09 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
din seria twilight mi-a placut doar primuL:in rest, lasa mult de dorit.

Ma uc sa descarc si eu ceva filme recomandate pe aici, poate reusesc sa vad azi unul dat fiind ca sunt libera
shirel
Scris: Thursday, December 8, 2011 9:14 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Mesaje: 11815
giulia_mamik wrote:
Shirel,iti va placea garantat!thumleft Totusi ma intreb cata lume ar proceda precum cei din filmuff .Daca nu ma insel,filmul chiar este inspirat dintr o fapta reala.Cel putin asa spunea la trailer!
Vizionare placuta!angel


Am vazut si eu Welcome to the Rileys mi-a placut cu toate ca actiunile se petrec tare incet si am fost putin dezamagita de sfarsit vroiam sfarsitul clasic .ras Giulik multumesc pentru recomandare ,daca mai vizionezi ceva bun astept ne plac c-am aceasi filme!pupici pupici
giulia_mamik
Scris: Thursday, December 8, 2011 10:37 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
Shirel,tocmai asta imi place mie la filmele astea:realismul!Nu s chiar cu happy end si sunt pe latura aia morala mai mult.Eu filme am mai vazut dar nu excelente.Am scris in paginile din urma.Iti recomand VANILLA SKYthumleft -un film psihologic vechi dar genial.Sunt curioasa ce parere ai tu de el!Eu una il consider suuuuper film!pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.