Ce faci cand copilul se rataceste?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
taki
Scris: Saturday, March 10, 2007 7:46 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
g_nicoleta2000 wrote:
Sotul meu vrea in disperare sa-i cumpere o bratara speciala cu semnal Gps. Se ataseaza la mana copilului si daca este data jos te anunta imediat, este individualizata ( nu am habar cum), poti sa-i dai un perimetru in care are voie copilul sa se deplaseze iar daca iese din perimetru esti imediat anuntat.
Mi-ar place o asa bratara cand va merge la scoala singurica, cand copila este mica si permanent este sub supraveghere nu-si are rostul.

Eu am vazut aici un pandativ pentru lantisor cu*: nume, prenume, adresa si numarul de telefon. Este din aur si sincer mi-e cam frica sa nu o fure cineva pentru el, nu pentru altceva. uff

G_Nicoleta, daca afli mai multe despre aceasta bratarica, da-mi de stire ca sunt pro.firstprize

Astia mai au aici, un fel de alarma-breloc, care o declanseaza copilul cand se simte in nesiguranta. Are un sunetttttttttt.firstprize firstprize firstprize Numai ca, aceasta alarma-breloc o pot folosii copiii care cat de cat inteleg pericolul si stiu cand trebuie sa declanseze alarma...altfel ne sar vecinii in cap.hohot
Kiki
Scris: Tuesday, July 31, 2007 2:02 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.