Ce emisiuni urmariti?

Options Ce emisiuni urmariti?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Postat: Friday, October 21, 2011 7:14 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Incepe ,,Dansez pentru tine''.
Va uitati?
georgyana
Postat: Friday, October 21, 2011 7:17 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 12/9/2009
Postari: 4771
Locatia: constanta
Eu ma voi uita Oanatopai dance
oanamaria
Postat: Friday, October 21, 2011 7:17 PM

Georgy atunci ne uitam impreuna!pupici
georgyana
Postat: Friday, October 21, 2011 7:22 PM

Intrat: 12/9/2009
Postari: 4771
Locatia: constanta
Sigur Oana ...ma uit si eu la Dr Oz .....la X-Factor...Vocea Romaniei..si ma uit mai nou la Mama din intamplare ...este o emisiune din care au ce invata mai ales mamele de fete si fetele in general ...si am un serial..Inima nu respecta reguli film turcesc ..ras imi place tare mult ....Urmaresc stirile si ne uitam la Iantu la vrei sa fi milionaralcool voi vreti ca eu vreau hohot
kali
Postat: Saturday, October 22, 2011 12:45 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14340
Noi nu ne uitam la tv decat la stiri si pe HBO Comedy, la filme din astea relaxante si funny. Timpul nostru impreuna e scurt si preferam sa-l petrecem altfel.
Ah, imi mai place FLN-ul si Discovery Travel.
mihamihaela
Postat: Saturday, October 22, 2011 2:04 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/6/2011
Postari: 771
Locatia: giurgiu
eu ma uit la VOCEA ROMANIEI,X-FACTOR,DANSEZ PENTRU TINE,CONFESIUNI,DOAMNE DE POVESTE,RAI DA BUNI SI AGENTUL VIP.
bereea
Postat: Saturday, October 22, 2011 2:11 PM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22726
Aseara m-am uitat impreuna cu Ale la dansez pentru tine, cu o tava de prajituri in fata...
oanamaria
Postat: Saturday, October 22, 2011 7:51 PM

XFactor nu-mi place !Nu-i suport pe cei din juriu-n-au niciun haz!banghead
ioana0023
Postat: Wednesday, January 4, 2012 8:01 PM

Intrat: 3/24/2010
Postari: 2383
Locatia: Romania
fetelor cu ce emisiuni va mai omorati timpul?
marivic
Postat: Wednesday, January 4, 2012 8:16 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13409
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Imi place sa urmaresc cu copiii(in special acum in vacanta)canalul Da Vinci Learning,este un program extraordinar de interesant si ai foarte multe lucruri de invatat;apoi urmaresc National Geographic;Discovery;si diverse emisiuni,ca de ex.Miss fata de la tara/Miss baiatul de la tara;Schimb de mame;Dansez pt.tine(cat a fost);Paprika-canal cu pregatirea mancarurilorras
ioana0023
Postat: Wednesday, January 4, 2012 8:26 PM

marivic, Da Vinci Learning nu cred ca il prind, l-am cautat uff , la National Geographic si Discovery ma uit si eu la emisiuni cu supravietuitori, acum nu mai da nici schimb de mame :(
ma uit si eu daca prind lunea la Miss fata/baiatul de la tara...
daca cumva aveti in program filme la tv va rog sa ma anuntatis i pe mine sa ma uit :018:
roxinthya
Postat: Wednesday, January 4, 2012 8:28 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
oanamaria wrote:
XFactor nu-mi place !Nu-i suport pe cei din juriu-n-au niciun haz!banghead

Aici sunt intru totul de aceeasi parere - dintre cei 3 numai Paula mi se pare in masura sa deschida gura in concursul ala.
M-am mai uitat la Vocea Romaniei si la Romanii au talent, insa Dansez pt tine ma plictiseste de mor . Spectacolul si ideea sunt frumoase dar prea o lalaie intre dansuri - 5 minute dans si o ora lacrimi, prietenii lu' mama, lu' tata, colegii de la scoala, profu din generala care i-a scazut media acum 500 de ani si uit unde ramasese...
Iar in toate aceste emisiuni am observat ca nu castiga cel mai bun.
Se chinuie juriul sa fie cat mai critic , comenteaza inclusiv grimasele sau pronuntia in engleza a concurentilor - si la final castigatorul e hotarat de public.
In rest, cand vin de la serv, las TV-ul pe Happy Hour si-mi vad de treburi dafr nu pot sa spun ca urmaresc. Ma mai uit la stiri, filme si pe Discovery sau National Geografic - imi placeau mult reportajele cu egipteni dar in ultimul timp nu prea au mai dat.
Imi mai plac la nebunie serialele de pe AXN Crime : CSI Miami si New York, Taggart, Diagnostic crima, Don Mateo, NCIS - ancheta militara, Minti criminale si cel mai tare COLOMBO!
ioana0023
Postat: Wednesday, January 4, 2012 8:33 PM

roxinthya, romanii au talent, ma distra la culme, imi plac doar primele episoade cu auditiile unde vin de toate felurile, unii poate au sanse dar altii sunt de tot rasul
marivic
Postat: Wednesday, January 4, 2012 8:58 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13409
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Canalul Da Vinci il prind pe antena Dolce de la Romtelecom.La fel ,History;La filme ma uit de regula pe Diva si pe TCM SI MGM(aici sunt super filmele)Apoi pe ComedyStar(filme de comedie)si Universal Chanel.In rest nu prind,....canale de filme si nici nu vreau sa-mi bag,caci asta implica introducerea si canalelor pt.adulti pe care nu le agreez.
ioana0023
Postat: Wednesday, January 4, 2012 9:04 PM

sa nu credeti ca ma refeream la filme ptr adulti, doamne fereste, nu mi-au placut nu imi plac si nici nu o sa-mi placa
majoritatea din programele precizate de tine le prind, am sa ma mai uit si eu dupa ora 19-20 stiu ca seara sunt filme mai faine

p.s. eu sunt la rds
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed