Ce emisiuni urmariti?

Options Ce emisiuni urmariti?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Roxanel
Postat: Tuesday, August 3, 2010 3:38 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Fetelor eu de cand stau acasa am inceput sa ma uit la televizor.ras Mai nou ma pasioneaza Say Yes to The Dress, What Not to Wear de pe Discovery si Serviti Va Rog de la ProTV.

Imi place emisiunea cu rochii de mireasa desi eu una nu mai am nevoie dar fiind asa frumoase rochiile nu rezist. Emisiunea cu idei despre cum sa te imbraci iarasi imi place caci imi da idei.yes

Sincera sa fiu nu prea sunt adepta reality show-ului dar Serviti va rog chiar ma distreaza. Unii sunt mai educati, unii mai putin dar cel mai tare ma distreaza Nea Marin. Sper sa nu radeti de mine dar eu ma delectez tare de tot cand vad ce prostii fac. Numai de doua ori m-am enervat si am mutat canalul, o data cu Andreea Tonciu (parca sa o cheama) si Simona Sensual sau asa ceva. M-a distrat si Bote la emisiunea trecuta cand tipa ca un isteric ca el vrea sa se spele.

Voi?
danab
Postat: Wednesday, August 4, 2010 12:39 PM

Nivel: Senior

Postari: 5519
Locatia: Iasington
Primele doua le urmaresc si eu, cand le descopar, din aceleasi motive: ador rochiile de mireasa (desi alea au niste preturi imposibile pt mine alcool ) iar cealalta parca ma trage de maneca sa am grija ce imbrac ras dupa emisiunea de ieri mi-am planificat o vizita la coafor (si m-a uimit ce transformare a fost la tipa "vrajitoare", ce frumoasa era de fapt).

In rest, cand nu e Miruna sa mearga tv pe Minimax (recunosc - imi place si mie canalul si urmaresc cu ea unele serialeras ), ma uit la emisiuni de pe NGC sau cele din seria Discovery, AXN sau la Hallmark (seriale englezesti politiste), evit tv-urile romanesti ca imi provoaca depresie.
Roxanel
Postat: Wednesday, August 4, 2010 12:58 PM

Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
danab wrote:
Primele doua le urmaresc si eu, cand le descopar, din aceleasi motive: ador rochiile de mireasa (desi alea au niste preturi imposibile pt mine alcool ) iar cealalta parca ma trage de maneca sa am grija ce imbrac ras dupa emisiunea de ieri mi-am planificat o vizita la coafor (si m-a uimit ce transformare a fost la tipa "vrajitoare", ce frumoasa era de fapt).

In rest, cand nu e Miruna sa mearga tv pe Minimax (recunosc - imi place si mie canalul si urmaresc cu ea unele serialeras ), ma uit la emisiuni de pe NGC sau cele din seria Discovery, AXN sau la Hallmark (seriale englezesti politiste), evit tv-urile romanesti ca imi provoaca depresie.

Da si eu ma uit pe Minimax cu fii-mea.newclap Crimele le las deoparte ca nu ma pasioneaza. Eventual un Hercule Poirot.
oanamaria
Postat: Wednesday, August 4, 2010 12:59 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Divertisment si stiri!
bulibuli
Postat: Wednesday, August 4, 2010 3:28 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
Eu sunt fan Ellen Degeneres, dar show-ul ei din pacate nu se difuzeaza la noi.. am vazut in schimb ca a aparut Oprah, care mie personal nu-mi place... Aceleasi emisiuni cu mirese si cu makeover imi capteaza si mie atentia cand dau de ele, dar nu pot spune ca le urmaresc... doar daca se nimeresc la TV in acelasi timp cu mine..
ilioara
Postat: Wednesday, August 4, 2010 3:36 PM

Intrat: 1/5/2009
Postari: 1230
Locatia: craiova
eu urmaresc DR OZ o emisiune din care pupici am ce invata
danab
Postat: Wednesday, August 4, 2010 7:01 PM

Nivel: Senior

Postari: 5519
Locatia: Iasington
Roxanel wrote:

Da si eu ma uit pe Minimax cu fii-mea.newclap Crimele le las deoparte ca nu ma pasioneaza. Eventual un Hercule Poirot.

Da, am vazut episoade chiar si de 3-4 ori ras si mai erau serii cu Miss Marple (parca asa)chitara

Mai urmaresc emisiunile medicale.
ingerash
Postat: Wednesday, August 4, 2010 7:59 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Design interior,gastonomie si emisiuni creative pentru copilasiras hohot printr-e care si desene animate:018:
bereea
Postat: Friday, August 13, 2010 4:18 PM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22726
La Bote -nesuferit imi este - am inceput sa ma uit si eu din cauza bonei fetitei mele (am gasit si scuza, hasic ), imi place mult sa ma uit la emisiuni de calatorie si la "cum se fabrica."
Urmaresc emisiuni culinare si bineinteles, desene animate.
alexandrabogdan
Postat: Friday, August 13, 2010 9:02 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
la bote ma uit si eu. "serviti va rog" si cam atat. a... si "john & kate+8" cand il prind
Amalia.Cos
Postat: Wednesday, August 25, 2010 9:37 AM

Nivel: Membru

Intrat: 8/6/2010
Postari: 58
Locatia: Micul Paris
Uneori, ma uit la Codul lui Oreste, in rest, tv-ul e pe desene.
Anelise
Postat: Monday, July 25, 2011 11:20 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Eu pot spune ca nu ma mai uit la nicio emisiune la tv. maseluta Doar cand prind asa fragmente cu ceva ce ma intereseaza. Astept sa inceapa X-Factor si Vocea Romaniei. thumright
bereea
Postat: Monday, July 25, 2011 12:26 PM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22726
eu m-am prostit, ma uit la Burlacita, cu toate ca mi-e antipatica da morire
mikaela
Postat: Monday, July 25, 2011 1:51 PM

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
ilioara wrote:
eu urmaresc DR OZ o emisiune din care pupici am ce invata

Si eu urmaresc Dr. Oz, din pacate ma iau cu treburile si uit de emisiune destul de des. Dar imi place mult...

Jon&Kate+8 a devenit Kate+8, am urmarit un timp desi ma plictisea, dar dupa divortul lor chiar am renuntat...

Imi plac unele emisiuni de pe OWN TV, in special cele cu Suzie Orman (consultant financiar, barbatu-meu zice ca-i amica mea hohot ), Ask Oprah's all stars (cu Oz, Phil si Suzie), Addicted to food, In the bedroom cu Dr Laura Berman sic , Our America, Miracle detectives...Discovery, History si Health Channels si uneori Joyce Meyer...SyFy, News, era si un canal de fitness si yoga de care nu mai dau si tare rau imi pare...Si cu toate ca avem 3 TV-uri tot nu ajung sa vad ce vreau cand vreau, oricum prea mult TV strica alcool
oanamaria
Postat: Monday, July 25, 2011 2:36 PM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Tv-ul meu sta toata ziua pe KISS Tv -muzica si iar muzica .
Iar seara la stiri si alte emisiuni mondene sau de divertisment gen -BURLACITA,aGENTUL vip etc.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed