Ce dr imi recomandati .... pt a face un chiuretaj ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mihaela.elisabeta
Scris: Friday, October 31, 2008 5:44 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 11/27/2007
Buna fetelor nu am scris de mult pe forum si acum cand am si eu o problemuta mi-a venit in cap sa ca intrebpupici .Am ramas gravidapale si eu una vreau sa fac "chiuretaj" (avort), ce doctor din Bucuresti imi recomandati imi este foarte frica sa nu ma doara.
pale
Fluturas
Scris: Friday, October 31, 2008 10:15 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
gandeste-te bine inainte de a face asta.
si sa nu fiu off topic,nu cunosc astfel de doctori,si nici daca as cunoaste,nu as recomanda...
ingerash
Scris: Friday, October 31, 2008 10:33 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
mihaela.elisabeta wrote:
Buna fetelor nu am scris de mult pe forum si acum cand am si eu o problemuta mi-a venit in cap sa ca intrebpupici .Am ramas gravidapale si eu una vreau sa fac "chiuretaj ", ce dr din buc imi recomandati imi este foarte frica sa nu ma doara.
pale

Eu una nu concep sa fac asa ceva.Constientizezza ce ai in pantec...un copilas ,fara aparare .
Iti este frica sa nu te doara,dar te va durea sufleteste .Gandeste-te mai bineangel
kali
Scris: Friday, October 31, 2008 11:13 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Nu cred ca vei primi prea multe recomandari. Du-te si tu la un cabinet particular; probabil ca majoritatea medicilor practica...
Sfefania_Johansson
Scris: Friday, October 31, 2008 1:43 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/24/2007
oricum, acest forum este un forum pro copii!!! mi-ar crapa obrazul de rusine sa vin sa pun o asemenea intrebare AICI!!! ah, si sunt impotriva avortului, daca as cunoaste un medic care face chiuretaje as incerca sa uit de existenta lui closedtopic
dya
Scris: Friday, October 31, 2008 2:45 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Stefania din pacate in tara toti medicii fac acest lucru. cry
cristinaflorina
Scris: Friday, October 31, 2008 3:33 PM
Nivel

Inregistrat: 1/12/2008
Mihaela.elisabeta, vorba fetelor gindeste-te foarte bine ce faci pentru ca mai devreme sau mai tarziu o sa iti para rau. Poate iti vei dori alta data un copil si nu vei mai putea, asa ca gindeste-te de 2 ori. Pentru mine asta tot crima se cheama. Dar ma mir ca ai pus aceasat intrebare chiar pe un forum cu copii, cu mamici. Sper as nu te superi pe mine dar asta e parearea mea. Gindeste-te la consecinte. Apropo mai ai copii? Sunt atitea cupluri care isi doresc si nu poat face un copil si tie daca ti-l da D-zeu ce faci?disputa
Sfefania_Johansson
Scris: Friday, October 31, 2008 4:04 PM
Nivel

Inregistrat: 10/24/2007
aaaa...ups..ai cam incurcat persoanele hohot hohot hohot eu eram cea care era impotriva avortuluiras adica sunt 100% impotriva..persoana care cauta medic pt avort se numeste mihaela.elisabetasic
Kiki
Scris: Friday, October 31, 2008 4:28 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Sfefania_Johansson wrote:
aaaa...ups..ai cam incurcat persoanele hohot hohot hohot eu eram cea care era impotriva avortuluiras adica sunt 100% impotriva..persoana care cauta medic pt avort se numeste mihaela.elisabetasic

Lasa, mami, ca am corectat eu. pupici

Este alegerea fiecaruia ce face, dar eu consider ca pe un forum de copii nu isi are locul intrebarea. Macar din respect pentru cele care aspira la titlul de mamica, daca nu pentru toata lumea. maseluta
cristinaflorina
Scris: Friday, October 31, 2008 4:35 PM
Nivel

Sfefania_Johansson wrote:

Ce am incurcat? Eu am incurcat persoane ca nu am inteles.Si eu sunt impotriva avortuluiscratch oare
Roxanel
Scris: Friday, October 31, 2008 7:39 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Mihaela Elisabeta, nu cred ca vei gasii aici un raspuns. Este un forum pro bebe. Sa nu te superi pe noi.sorry
Rody
Scris: Friday, October 31, 2008 7:49 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
mihaela.elisabeta wrote:
Buna fetelor nu am scris de mult pe forum si acum cand am si eu o problemuta mi-a venit in cap sa ca intrebpupici .Am ramas gravidapale si eu una vreau sa fac "chiuretaj ", ce dr din buc imi recomandati imi este foarte frica sa nu ma doara.
pale

plans plans plans De ce vrei sa-i faci rau minuni ce creste in burticaplans Il vei avea pe consriinta toata viata!
Pacat,mare pacat.Altele se chinuie sa ramana insarcinate,iar tu ai acesta sansa si o dai pe apa sambetei.Pacat!
leut
Scris: Friday, October 31, 2008 7:51 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Dap! Cred ca ai gresit site-ul! Asta nu inseamna ca te judeca cineva. N-avem dreptul asta daaaaaaaaaar, gandeste-te de doua, trei ori inainte sa fie prea tarziu! uff
dya
Scris: Friday, October 31, 2008 8:52 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Fetelor greseala Mihaelei a fost ca a pus intrebarea pe forum PRO copii si nu a dat mai multe detalii , insa am citit ceva din postarile ei mai din urma si cred ( adica asa vreau sa cred) ca pentru ea o noua sarcina ar fi cu probleme , cel putin pentru ea deoarece am citit ca are probleme destul de mari cu vederea.
cristinaflorina
Scris: Friday, October 31, 2008 9:05 PM
Nivel

dya wrote:
Fetelor greseala Mihaelei a fost ca a pus intrebarea pe forum PRO copii si nu a dat mai multe detalii , insa am citit ceva din postarile ei mai din urma si cred ( adica asa vreau sa cred) ca pentru ea o noua sarcina ar fi cu probleme , cel putin pentru ea deoarece am citit ca are probleme destul de mari cu vederea.

Pai si daca ai probleme cu vederea nu iti face cezariana din cite stiu eu. Sau exista si alta legatura.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.