Ce credeti despre produsele AMWAY?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Scris: Sunday, August 23, 2009 8:09 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
danamaria wrote:
sunt grozave, intr-adevar! sincera sa fiu eu sunt foarte tentata de parfumuri si cosmetice. din pacate nu mai stiu nici un "reprezentant" amway, asa ca voi mai astepta pina cind ma voi mai rasfata.

Da au 2 parfumuri bestiale ,m-am indragostit la primul puf! de ele sic
Dana nici eu nu stiam niciun reprez prin zona ,dar am dat un email la ei ,sm intrat pe site si m au pus in junmatate de ora in legatura cu un reprezentant si mi-am rezolvat problema.Sunt foarte operativi si poti sa te inscrii sa devii tu reprez si sa-ti iei produsele cu 30sau35 %mai ieftine .Eu iau pt uz personal .
danamaria
Scris: Sunday, August 23, 2009 8:47 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/4/2007
merci oanamaria, e o informatie utila si care o voi folosicomputerlove
oanamaria
Scris: Sunday, August 23, 2009 8:52 AM
Nivel

Cu placere oricand!computerlove
abiand
Scris: Tuesday, August 25, 2009 8:39 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/7/2008
Am folosit de la Amway un detergent de rufe Baby-nu-stiu-cum, mirosea frumos dar la calitatea spalarii nu "m-a dat pe spate", un detergent de vase super bun, foarte concentrat, inca mai am din el cred ca sunt vreo 6 luni de cand l-am luat, din 100 ml fac 500 ml prin diluare si tot este foarte concentrat, si o pasta de dinti , asa si asa, nu e rea dar nici de speriat.
Roxanel
Scris: Saturday, November 14, 2009 3:51 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Sa va spun ce a patit soacra-mea de la deo roll-on de la Amway, foarte bun de altfel.

Soacra-mea este o consumatoare inraita a produselor Amway si cumpara in proporie de 90% de la ei, tot ce se poate. Era super incantata de roll-on-ul de la ei pana cand a facut o iritatie la subrat de toate frumusetea de a ajuns la medicul dermatolog.

Pielea arata ca arsa si de abia a scapat de eczema respectiva. Practic, deo-roll-on-il crea o pjghita foarte fina care nu lasa pielea sa elimine substantele toxice prin transpiratie si treptate s-au raspandit in pielea de la subrat creeind o eczema super aiurea. Nu mai foloseste deo-roll-on-ul de la ei de vreun an si nu a mai avut nimic.
g_nicoleta2000
Scris: Saturday, November 14, 2009 4:34 PM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
waw, nasol Roxanel.
Asta-i viata, cautam un roll on suficient de puternic dar se plateste pretul. Stiu ca multe roll on-uri dar si stickul formeaza pelicula respectiva si ca exista riscul de infectare dar chiar nu auzisem niciodata chiar sa se intample. Eu am observat singura ca daca vara faceam dus simplu fara prea mult gel de dus sub brat inca ramanea o pelicula de la stick care culmea ca ma si proteja. MI-am zis ca nu-i a buna. din fericire nu am patit nimic.
Am folosit de la ei detergentul de rufe, nimic iesit din comun sincer, detergentul superconcentrat de spalat vase pe care-l lauda Abiand eu l-am irosit ca din cauza diluatului era asa de apos ca-l pierdeam; detergentul de spalat vase la masina acela buniceldar si Henkel au mai imbunatatit detergentii asa ca mi se pare ca i-au ajuns.
monicaiulia
Scris: Sunday, November 15, 2009 1:42 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 10/18/2009
Parerea mea: sunt produse ca oricare alte produse doar atat ca ei (reprezentantzii) sunt atat de agresivi shi cei care ii instruieste sunt atat de bine instruitzi cum sa lucreze cu mintea omului incat daca ei zic ca laptele este negru ii shi crezi.Eu m-am cam lamurit. Sunt produse ca shi altele doar atat ca ei au felul lor de a le promova
dari
Scris: Tuesday, April 13, 2010 12:25 AM
Nivel

Inregistrat: 12/27/2009
Stiati ca sunt fabricate in China?Am o cunostinta care folosea o mare parte din produsele de la ei,in special cele cosmetice pana intr-o zi cand i-au cazut GENELEpale Daca nu vedeam nu credeam.A mers la medic si acolo a aflat ca nu a fost prima care a patit-o.Vreau sa specific ca produsul nu a fost expirat.uff
Ana
Scris: Tuesday, April 13, 2010 8:01 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
dari wrote:
Stiati ca sunt fabricate in China?Am o cunostinta care folosea o mare parte din produsele de la ei,in special cele cosmetice pana intr-o zi cand i-au cazut GENELEpale Daca nu vedeam nu credeam.A mers la medic si acolo a aflat ca nu a fost prima care a patit-o.Vreau sa specific ca produsul nu a fost expirat.uff
Doamneuff fool
g_nicoleta2000
Scris: Tuesday, April 13, 2010 4:17 PM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
Dari, orice produs folosit de la orice firma poate avea efecte secundare deci nu m-ar surprinde ca poti ramane fara gene, Doamne fereste de mai rau, sa nu patesti ceva la ochi.
Din pacate am ajuns sa folosim excesiv de multe produse cosmetice, toate au compozitia mai ceva ca o carte de chimie de clasa a 12-a asa ca suportam consecintele.ras
andreidana86
Scris: Thursday, September 2, 2010 7:59 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/20/2010
amway...scumpe prea tare ptr criza asta!!!
pimpoi2010
Scris: Monday, November 1, 2010 6:46 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Vand produse amway la pretul mai mic decat cel de achizitie...(am un stoc mare si vreau sa mai goslesc din el) am adresa de mail ca userul ...pt contact: pimpoi2010@yahoo.com
oanamaria
Scris: Thursday, January 13, 2011 3:11 PM
Nivel

Eu nu le-as mai primi nici gratis dupa ce am facut niste achizitii foarte proaste acum un an.Niste oje care au ajuns la gunoi si am renuntat sa mai cumpar de la ei.
kali
Scris: Friday, January 14, 2011 10:03 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Nici eu nu sunt incantata... nici macar de cele pentru curatenie...sorry1
mamibogdan
Scris: Tuesday, May 17, 2011 1:13 PM
Nivel

Inregistrat: 5/6/2011
Si eu am avut o colaborare de scurta durata cu ei, am intrat in sistem in aprilie 2010, dar am renuntat repede. N-am avut nici un castig, comandam pentru uz personal sau pentru persoane apropiate mie, carora le percepeam doar pretul cu care le luam (doar n-am capiat sa fac afaceri tocmai cu neamurile ras ). Acum, cand am nevoie de vreun produs de care am fost multumita, imi comand de la o cunostinta, care e reprezentant.
Oana, daca ai fost nemultumita de ele, nu le-ai trimis inapoi? Mie asa imi ziceau, ca se poate! Un produs ce nu te multumeste ( fie el si consumat pe jumate )il poti trimite inapoi. Si de valoarea respectiva poti sa cumperi altceva.
Unele produse m-au multumit, altele mai putin.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.