ce ati face daca ati fi in locul meu
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Scris: Sunday, July 20, 2008 9:40 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Si eu nu????dance majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
S.ELENA
Scris: Sunday, July 20, 2008 10:27 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2007
Haaai Mihaelaaaa!!!!!
Haaaaaiii Dianaaaa!!!!!majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Rody
Scris: Sunday, July 20, 2008 10:38 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
Hai Mihadance dance majoreta majoreta
t-mihaela
Scris: Sunday, July 20, 2008 10:47 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Da fetelor, uite ca acel an au fost doi .La noi problema a fost ca eram un cuplu la inceputurile lui, emigrarile vad in asta o posibila frauda, o casatorie de convenienta .Dosarul nostru a fost pus pur si simplu la naftalina ,a avut o nota de stand by pentru doi ani.Dupa doi ani au luat iar la rasfoit dosarul care se ingrosase pe parcurs ca eu am trimis in fiecare luna poze si alte dovezi ca avem o casatorie reala.Acum daca privesc in urma imi dau seama ca ma victimizam degeaba, ei doar au mers dupa litera legii, abia il cunoscusem pe Kaze ,aveam vreo 6 luni de la casatorie cand am aplicat si de casatorii frauduloase pentru visa sunt si ei satui asa ca au luat masuri.Insa timpul a fost de partea noastra ,daca credeau ca in timp casnicia se va destrama uite ca s-au inselat si n-au avut incotro decat sa aprobe rezidenta.Cine vrea sa se casatoreasca pentru via sa sa ma intrebe pe mine prin ce furci caudine tre sa treaca si-i piere cheful.A fost poveste cu bataie lunga ,aproape trei ani in care a trebuie sa ne pledam cauza ca la tribunal.De multe ori am fost pe picior de plecare si gata sa renunt, atunci sunam acasa sa vad cum se simte Dia si daca simteam ceva in voce sau mi se parea ca nu e bine nu mai eram om o saptamana .Am trecut prin multe, stari de criza, deznadejde, cand urcam cand coboram ,cu sufletul franjuri si cel mai rau a durut sentimenul de culpa ca incepusem sa ma autopedepsesc ,n-aveam voie sa-mi fie bine adica nu meritam...eh, sunt multe de spus.Bine ca u trecut, sa vedem ce va fi de-acum incolo.yes
oanalaurisa
Scris: Sunday, July 20, 2008 10:52 PM
Nivel

Inregistrat: 1/10/2007
t-mihaela wrote:
Da fetelor, uite ca acel an au fost doi .La noi problema a fost ca eram un cuplu la inceputurile lui, emigrarile vad in asta o posibila frauda, o casatorie de convenienta .Dosarul nostru a fost pus pur si simplu la naftalina ,a avut o nota de stand by pentru doi ani.Dupa doi ani au luat iar la rasfoit dosarul care se ingrosase pe parcurs ca eu am trimis in fiecare luna poze si alte dovezi ca avem o casatorie reala.Acum daca privesc in urma imi dau seama ca ma victimizam degeaba, ei doar au mers dupa litera legii, abia il cunoscusem pe Kaze ,aveam vreo 6 luni de la casatorie cand am aplicat si de casatorii frauduloase pentru visa sunt si ei satui asa ca au luat masuri.Insa timpul a fost de partea noastra ,daca credeau ca in timp casnicia se va destrama uite ca s-au inselat si n-au avut incotro decat sa aprobe rezidenta.Cine vrea sa se casatoreasca pentru via sa sa ma intrebe pe mine prin ce furci caudine tre sa treaca si-i piere cheful.A fost poveste cu bataie lunga ,aproape trei ani in care a trebuie sa ne pledam cauza ca la tribunal.De multe ori am fost pe picior de plecare si gata sa renunt, atunci sunam acasa sa vad cum se simte Dia si daca simteam ceva in voce sau mi se parea ca nu e bine nu mai eram om o saptamana .Am trecut prin multe, stari de criza, deznadejde, cand urcam cand coboram ,cu sufletul franjuri si cel mai rau a durut sentimenul de culpa ca incepusem sa ma autopedepsesc ,n-aveam voie sa-mi fie bine adica nu meritam...eh, sunt multe de spus.Bine ca u trecut, sa vedem ce va fi de-acum incolo.yes

Felicitari pentru taria si curajul de care ai dat dovada...cred ca uneori te-a durut sufletul foarte tare,dar ce conteaza acum este ca ai trecut peste timpul asta si in curand iti vei imbratisa fetita si veti fi o familie intregita!
Esti o mamica minunata,de trei ori mamica,cum iti place si tie sa zici si eforturile si sacrificiul tau vor fi rasplatite foarte curand.
Te pup cu mult drag!pupici
t-mihaela
Scris: Sunday, July 20, 2008 11:02 PM
Nivel

Multumesc pupici pupici
dya
Scris: Sunday, July 20, 2008 11:17 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Miha , Dumnezeu sa va ajute sa va reuniti cit mai repede...abia astept si eu pozici cu tine si cu cei trei copilasi ai tai.dance dance computerlove computerlove pupici pupici
bulibuli
Scris: Sunday, July 20, 2008 11:27 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Doamne, ce mult mi se pare 2 ani!! dar... vorba romanului: "mult a fost putin mai este" in curand vei avea toata familia langa tine, va fi minunat.
majoreta
Lilly of the valley
Scris: Monday, July 21, 2008 9:11 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Esti o femeie puternica si o mama iubitoare!computerlove computerlove computerlove
sousourel
Scris: Monday, July 21, 2008 11:00 AM
Nivel

Inregistrat: 2/18/2006
Foarte mult optimism....ce-a fost a trecut, ce urmeaza...alta poveste, cu happy end! Felicitari Miha si abia astept povesti despre acomodarea Dianei cu cei doi karatistiras pupici
danab
Scris: Monday, July 21, 2008 1:14 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Felicitari si sa treaca aceste doua luni ca gandul, sa fiti impreuna iar.coeur grup coeur
Alina
Scris: Monday, July 21, 2008 1:55 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Inca putin Mihaela.campfire campfire
t-mihaela
Scris: Monday, July 21, 2008 4:03 PM
Nivel

pupici Multumesc pentru incurajari.pupici
raly
Scris: Tuesday, July 22, 2008 2:35 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Ultima suta de metri,Miha,in curand se va sfarsi si veti fi din nou impreuna!Felicitari pentru curaj!firstprize firstprize
ingerash
Scris: Tuesday, July 22, 2008 3:39 PM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
Mihaela ma bucur mult pentru tine.coeur coeur coeur coeur coeur coeur in curand o imbratisezi si veti fi impreuna,mi-e mi se pare o eternitate pana vom fi impreuna cu copiifool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.