ce ati face daca ati fi in locul meu

Options ce ati face daca ati fi in locul meu
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ingerash
Postat: Thursday, November 15, 2012 10:48 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
mikaela,acelas lucru ma intrebat o romanca;care de obicei "nu ma vede",dar "din curiozitate"sic incearca sa ma traga de limba,una-alta....cum pot sa vorbesc cu altele,straine,cum pot sa stau printr-e altele de alta religie....raspunsul meu nu ia placut"Dumnezeu ne iubeste pe fiecare,toti traim sub acelasi cer,pasim pe acelasi pamant" si mi-a replicat cu"te-a spalat la creier!"hohot hohot hohot deci....
mikaela,mi-e imi este usor sa iert,sa trec peste,uneori cei din jur isi varsa indignarea fara sa constientizeze raul facut,fara a-si vedea barna din ochi sau in urma unei experiente neplacute cu vreun emigrant sa ii bage pe toti in aceeasi oala....incearca cu vorba buna sa o atragi intr-o discutie la o ceasca de ceva ,cu siguranta vei descoperii o persoana care are nevoie de o prietena...faptul ca ii permite fetei sa vina cu voi,sau va urmeaza si ea,spune totul!Succes draga mea computerlove iloveyou
mikaela
Postat: Friday, November 16, 2012 1:15 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
Asa zice si sotul meu, ca tipa are nevoie de o prietena, ca cine stie ce experienta a avut cu vreun imigrant insa e cam greu sa fac pe mama ranitilor dupa ce m-a atacat, si eu am avut experiente cu unii sau altii si nu m-am descarcat pe ea sau pe altul.angel O iert ca nu ma cramponez prea tare de ce a zis, mai mult ma intereseaza fericirea copilului meu. Voi asculta sfaturile fetelor, ne vom indeparta treptat si usor ca sa nu-mi boceasca copchilu' zilnic, ma rog sa nu fie colege ca atunci chiar am pus-o de mamaligaalcool rambo
t-mihaela
Postat: Friday, November 16, 2012 6:10 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Fetelor, sa fim seriosi, are nevoie de o prietena ...Who cares?hohot
mikaela
Postat: Friday, November 16, 2012 3:28 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
hohot Mi-am intrebat sotu' daca vrea s-o ia acasa s-o consolezeangel cata lipsa de compasiune din partea meahohot hohot alcool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed