Profil: Cccc
Despre
Utilizator: Cccc
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Monday, July 9, 2018
Ultima vizita: Wednesday, January 23, 2019 7:42 PM
Numarul de postari: 52
[0.00% din toate postarile / 0.04 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 65
Postat: Tuesday, July 31, 2018 4:20 PM
monican wrote:
Hello! Ieri mi-a iesit cel mai pozitiv si accentuat test de ovulatie de pana acum, sunt foarte incantata si optimista in acelasi timp, mai ales ca incercam metoda SMEP de data asta. Parca si Laurei i-a iesit la fel de pronuntat pentru prima oara testul si uite ca a rezultat bobita, sper sa pasesc si eu pe acelasi drum luna asta.
Va arat si voua testuletul, sper sa vad unul la fel de frumos si la testare. topai Spor tuturor la bebelit, sa se lase cu burtici la toata lumea!
Spor la bebelit, asa am patit si eu, cel mai pozitiv test de ovulatie apoi bebitza!
Postat: Monday, July 30, 2018 1:46 PM
carlita wrote:

Hey! Cum esti? Isi face simtita prezenta bobita?
multumesc de intrebare,scuze ca raspund asa tarziu, nu am mai apucat sa intru pe net. Bobitza e cuminte, doar sanii ma deranjeaza si am anumite stari ciudate. Saptamana viitoare mergem la eco iar sa auzim inimioara!computerlove
Postat: Thursday, July 26, 2018 2:04 PM
Bella_Tm wrote:
Ce avem noi aici? alcool
Felicitari!!!Sarcina usoara sa aihearts
Postat: Saturday, July 21, 2018 10:34 AM
Neata fetelor si bafta celor ce sunt la testatrmajoreta
Postat: Saturday, July 21, 2018 10:05 AM
Alle.p wrote:
Eu tot zic ca mai astept inca 2 zile sa fac urmatorul test, dar maine dimineata presimt ca nu ma voi putea abtineHilar ar trebui sa astept macar pana luni, la 12 dpo ar trebui sa se vada macar o umbra. Sa vad si cum evolueaza temperatura topai
Iti tin si eu pumniimajoreta din cate suntem la testat saptamana viitoare, macar la unele sa fie cu ochisorimajoreta
incearca sa ai rabdare pana luni si sa nu depui foarte mult efort zilele astea! Iti tin pumnii sa fie cu ochisori!majoreta
Postat: Friday, July 20, 2018 6:17 PM
Sorina_85 wrote:

Felicitari Cccc!!!!
Pare in regula progesteronul daca e sa ne uitam la intervalele de referinta.
Multa sanatate la amandoi <3
Multumesc frumos!computerlove
Postat: Friday, July 20, 2018 6:05 PM
Fetelor ce ziceti? Beta e ok, mai mult de dublu dar progesterolul e ok?
Postat: Friday, July 20, 2018 7:11 AM
Bravoo Bravoo Bravoo
LAURA0202 wrote:

yessssssssssssssssssss
am reusit -super yes yes yes
hainoroc hainoroc
Postat: Thursday, July 19, 2018 6:01 PM
LAURA0202 wrote:

Cheek Kiss felicitarile mele, banuiesc ca i o senzatie superba. luni, o sa fac si eu eco la Petrosani si inca astept rezultatul la beta2 care mi e oarecum si ma tot uit din 2 in 2 min ca sa nu zic din minut in minut ras
Cheek Kiss
sarcina usoara computerlove
Multumesc, nu te stresa totul o sa fie bine, ai avut un beta marenewclap
Postat: Thursday, July 19, 2018 3:54 PM
Aleahim wrote:
Buna fetelor. M-am gandit putin inaintr sa va scriu. Mi-a luat putin si sa imi dau seama cum sa o fac hohot pe scurt...am 29 de ani si in mai putin de 3 luni ma casatoresc...aaaaleluiayes si pentru ca ne dorim mult un bebe,;m-am hotarat sa imi fac un control, din cauza unor dereglari de cm, aparute dupa ce am renuntat la pastilute. Si asa am aflat ca am SOP si ca sansele mele sunt destul de mici in momentul asta sa fac un bebe. Pentru ca imi dorest f mult um bebe, medicul mi-a prescris myo sun, cate un plic pe zi si metformin, 1/zi. Plus sa imi urmaresc ovulatia, dar incepand cu luna august.oare de doar de atunci? Eu am fost la la el acum 2 sapt si de atunci am si inceput tratamentul. Aaaa...si 5 zile cu duphaston, de 2 ori pe zi, pentru a provoca menstruatia. Acum astept sa treaca rusii...sa ne punem pe treaba, dar sunt putin sceptica...ma gandeam ca mi-ar face bine sa mai vb cu cineva in situatia mea grup scz de pomelnic ras
Bine ai venit si sedere cat mai scurta la aspirante! Felicitari si casa de piatra de pe acum! Eu nu ma pricep la chisturi am avut unul singur si a explodat:))) dar sigur fetele te vor ajuta!pupici