Caut bebe cu nume de vedete!

Options Caut bebe cu nume de vedete!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andi&Mariuca
Postat: Saturday, June 9, 2007 8:53 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
paulad wrote:
Si sa corectez un pic ceea ce spusem mai devreme, la o adica si Vasile ar fi bun daca ar avea o poveste beton in spate. Dar din toate cazurile pe care le-am intalnit pana acum, pasiunile au fost declansate de cantareti un pic de peste hotare :)

draga mea, este interesanta ideea ta si frumoasa. in mod cert exista parinti care isi boteaza copiii dupa staruri din lumea muzicii si nu numai.

o sa iti spun o chestie dar cu titlu de gluma, nicidecum sa nu o iei ca misto... si nici discriminare nu fac, fetelor voi ma stiti cum sunt, da?... bun.... eu zic ca daca ai merge in comunitatile de rromi sigur ai avea mare succes! acolo ai toate sansele, de 10 ori mai mari de cat la noi pr forum, sa gasesti tot felul de nume de staruri si vedete. cand ma gandesc ca ei isi boteaza copiii cu numele de "Revizia" fool , "Mercedes" (bine asta e un nume des intalnit si la latino-americani), mai nou am auzit de SLK (un model de Mertzan)...hohot hohot hohot

glumesc, da? sa nu te superi Paula! oricum felicitari pt ideea ta si, vorba fetelor, zi-ne si noua cand il publici ca sa il citim.cool
paulad
Postat: Saturday, June 9, 2007 9:14 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
:) Caut "bebelusi mai mari sau mai mici". Of, vedeti ce-nseamna sa nu te pricepi la copii? |ncercam sa zic ca sunt bineveniti copiii de toate varstele :)
paulad
Postat: Saturday, June 9, 2007 9:18 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
La romi este ceva obisnuit, prea obisnuit. Tocmai din aceasta cauza nu sunt in cautare de Elvisi, ci de povesti un pic mai subtile si mai neobisnuite. Stiu o familie de romi car si-au botezat copilul Maical, dar doar peentru ca le-a palcut cum suna :)
Andi&Mariuca
Postat: Saturday, June 9, 2007 9:30 AM

ei si de ce sa ne miram ca-l cheama "Maical" pe ghietul copchilas?alcool alcool dance vorba ta, la ei e ceva comun.
TatyKS
Postat: Saturday, June 9, 2007 9:51 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Andismom wrote:
ei si de ce sa ne miram ca-l cheama "Maical" pe ghietul copchilas?alcool alcool dance vorba ta, la ei e ceva comun.

ras ras
Lilly of the valley
Postat: Saturday, June 9, 2007 10:43 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Andismom wrote:

draga mea, este interesanta ideea ta si frumoasa. in mod cert exista parinti care isi boteaza copiii dupa staruri din lumea muzicii si nu numai.

o sa iti spun o chestie dar cu titlu de gluma, nicidecum sa nu o iei ca misto... si nici discriminare nu fac, fetelor voi ma stiti cum sunt, da?... bun.... eu zic ca daca ai merge in comunitatile de rromi sigur ai avea mare succes! acolo ai toate sansele, de 10 ori mai mari de cat la noi pr forum, sa gasesti tot felul de nume de staruri si vedete. cand ma gandesc ca ei isi boteaza copiii cu numele de "Revizia" fool , "Mercedes" (bine asta e un nume des intalnit si la latino-americani), mai nou am auzit de SLK (un model de Mertzan)...hohot hohot hohot

glumesc, da? sa nu te superi Paula! oricum felicitari pt ideea ta si, vorba fetelor, zi-ne si noua cand il publici ca sa il citim.cool

cam asta discutam si cu cineva pe messenger, referitor la acest topic.
spezam
Postat: Saturday, June 9, 2007 2:11 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/21/2006
Postari: 243
Locatia: Bucuresti
Apropo de acest subiect, eu am vrut sa o botez pe Alexandra dupa o melodie a lui Eros Ramazzoti, "Aurora", asa cum se numeste si fetita lui. Ma impresiona pana la lacrimi aceasta melodie cand eram insarcina.a Insa cand i-am spus sotului, raspunsul lui a fost, pai in romaneste asta nu e nume de vaca? Nu stiu de unde a scos-o, dar m-a influentat atat de mult raspunsul liu, care oricum ma dezamagise, incat am renuntat la acest nume. Desi inca imi place foarte mult, si conotatia, mi se pare un nume vibrant, puternic, foarte frumos. Acum imi pare rau ca m-am luat dupa el. Oricum, ma impaccu gandul ca Alexandra Zamora suna mult mai bine decat Aurora Zamorapupici
Andi&Mariuca
Postat: Saturday, June 9, 2007 3:44 PM

spezam wrote:
Apropo de acest subiect, eu am vrut sa o botez pe Alexandra dupa o melodie a lui Eros Ramazzoti, "Aurora", asa cum se numeste si fetita lui. Ma impresiona pana la lacrimi aceasta melodie cand eram insarcina.a Insa cand i-am spus sotului, raspunsul lui a fost, pai in romaneste asta nu e nume de vaca? Nu stiu de unde a scos-o, dar m-a influentat atat de mult raspunsul liu, care oricum ma dezamagise, incat am renuntat la acest nume. Desi inca imi place foarte mult, si conotatia, mi se pare un nume vibrant, puternic, foarte frumos. Acum imi pare rau ca m-am luat dupa el. Oricum, ma impaccu gandul ca Alexandra Zamora suna mult mai bine decat Aurora Zamorapupici

hohot hohot hohot haide mai! si sotul tau ce direct si dezarmant a fost!hohot hohot dance auzi la el, "nume de vaca".hohot hohot
taki
Postat: Saturday, June 9, 2007 3:52 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
No comment!!!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed