Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TatyKS
Scris: Friday, August 1, 2014 2:51 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
marivic wrote:
Taty,am o febra de mor...In cazul asta ma mai duc maine?hohot Nu ma pot aseza nici pe WChohot
Parca nu m-as mai duceuff

Lol

E musai sa te duci ca sa scapi de febra musculara si sa detensionezi musculatura pupici .
marivic
Scris: Friday, August 1, 2014 4:30 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Ok....tu esti sefa si sti cel mai bine Cheek Kiss Mersiiiiii,te pupacescCheek Kiss computerlove
TatyKS
Scris: Monday, August 4, 2014 8:38 AM
Nivel

Cheek Kiss
Am facut si eu febra musculara de abia mi-am miscat bratele in week-end Lol dar acum sunt ok si buna de reluat orele.
Aseara am facut 300 sarituri cu coarda bounce ... te baga in priza imediat sariturile astea.
bereea
Scris: Monday, August 4, 2014 8:54 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Bravo fetelor! Eu n-am chef de nimic...
aurishta
Scris: Monday, August 4, 2014 9:41 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
La cat de bine arati (am vazut in pozele de la jurnalsic ) iti poti permite o pauza!ras
bereea
Scris: Monday, August 4, 2014 2:35 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
aurishta wrote:
La cat de bine arati (am vazut in pozele de la jurnalsic ) iti poti permite o pauza!ras

Multumesc, Aurishta! Am luat pauza de la alergat, dar asta nu inseamna ca stau . Urmeaza doua zile la Florenza, deci voi merge pe jos o gramada. Apoi mare, jocuri...
aurishta
Scris: Tuesday, August 5, 2014 9:53 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Ieri mi-am facut abonament la sala....merg cu Simona (fata mea). Am fost caam debusolata ....parca am uitat cum se folosesc aparateleLol Pana la urma, m-am descurcat....ras
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, August 5, 2014 10:30 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
TatyKS wrote:
Cheek Kiss
...
Aseara am facut 300 sarituri cu coarda bounce ... te baga in priza imediat sariturile astea.

waw!! Bravoo
eu obosesc f repede la efort sustinut si nu reusesc sa fac multe exercitii de acelasi tip. sunt fumatoare Cray
TatyKS
Scris: Wednesday, August 6, 2014 8:21 AM
Nivel

Usor usor poti ! Rezistenta la efort sustinut se dezvolta de la usor la greu Cheek Kiss . Mie imi place atata de mult, ca fac fara oprire cate 70-80 .bounce
kali
Scris: Wednesday, August 6, 2014 10:36 AM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
bereea wrote:
Bravo fetelor! Eu n-am chef de nimic...

Nici eu. M-am saturat sa alerg de colo-colo, contra cronometru, asa ca luna asta am luat o pauza. Uite-asa!!closedtopic Nu mai duc nici copiii nicaieri - gata extra-activitati - si vad de mine august-ul asta... meritam si noi o pauza.
Din septembrie reincepem cu forte proaspete, insa pana atunci ma bucur de o luna fara ore exacte pe nicaieri.

Fetele, spor!!
mirela74chris
Scris: Wednesday, August 6, 2014 11:14 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Si eu am luat o pauza de la antrenamente.Antrenoarea mea e in concediu.Asa ca miscarea mea consta in plimbari si inot la plaja.
Succes fetele!majoreta

Kali rasfata-te si tu,tot anul esti in viteza.Cheek Kiss
Nanny
Scris: Thursday, August 7, 2014 11:28 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2012
In sfarsit..pot sa scriu si eu aici...Nu de alta, dar in afara de mers pe josBlushing N-am avut timp sa pratic nimic. Declar...am reinceput antrenamentul la bazin..pt prima data dupa 6-7 luni de pauza. 44 de bazine in 50 de min...E bine pt inceput ( cred), se pare ca al meu corp nu mai oboseste la fel de repede, dupa cele 10 kg date jos pana acum!! Nu pot decat sa ma bucurHilar As fi putut sa bag viteza, dar am zis sa nu mor chiar din primaras
kali
Scris: Thursday, August 7, 2014 11:36 AM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
mirela74chris wrote:
Kali rasfata-te si tu,tot anul esti in viteza.Cheek Kiss

DistanceKiss Cheek Kiss

Nanny, Bravoo
marivic
Scris: Thursday, August 7, 2014 11:45 AM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Si mie mi-ar fi placut sa inot,dar nu stiu uff
Nanny
Scris: Thursday, August 7, 2014 11:47 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2012
kali wrote:
Nanny, Bravoo

Merci, merci..daca nu ma laud eu, atunci cine??ras Am un abonament de 8 sedinte fara instructor..sa vedem cum le impart, ca sa le termin pana la urmatoarea menstruatie...ca sa nu expire abonamentul ( deloc ieftin..as zice)
PS: pt mine este recomandat inotul, deorece am o fibromialgie pe spate si o contractura musculara de toata frumosetea...doar asa sa ma mai "dezmortesc" Doamneeee.. ce senzatie minunata dupa bazin, toti muschii ii pune in functiune!! Parca faci masaj intens!!
Marivic...posibil acolo unde locuiesti, sa existe un bazin la care sa gesesti sedinte cu instructor! Veneau cu mine la bazin, doamne care aveau o frica teribila de apa si nu se dadeau duse de langa scari...Doamne fereste!! Dar dupa 10 sedinte...le vedeam ca faceau deja 10-12 ture de bazin!! Deci se poate...curaj, rabdare, timp si bani!ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.